Apartmán Hostinné

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo apartmánu: 0969

Pronájem apartmánu Hostinné - podrobný popis

V NABÍDCE CELOROČNĚ. 2-pokojový apartmán pro 2 dospělé a 2 děti v přízemí rodinného domu se samostatným vchodem v klidné čtvrti na kraji města. Obytná místnost propojená s kuchyní. Ložnice. Koupelna. ZAHRADA: BAZÉN (6 x 3 x 1,5 m), posezení, ohniště. KOUPALIŠTĚ v Trutnově 15 km. LYŽOVÁNÍ: Černý Důl (12 km): 2 lanovky, 8 vleků. CENA od 7.238,-Kč/objekt/týden.

2-pokojový apartmán (55 m2) pro 2 dospělé a 2 děti v přízemí rodinného domu se samostatným vchodem v klidné čtvrti na kraji města. Zádveří. Chodba. Obytná místnost (30 m2), která je propojená s kuchyní, je vybavena sedacím koutem (rozkl. gauč pro 2 děti), TV+KABEL a rádiem; vstup na terasu s možností posezení. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, kávovar, el. konvice a jídelní kout. Koupelna s vanou. Samostatné WC. Ložnice (14 m2) s vestavěným vyvýšeným dvojlůžkem. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (700 m2), která je spoluužívána s majitelem, je k dispozici bazén (6 x 3 x 1,5 m), venkovní posezení, ohniště a houpačka. Oplocené parkování pro 1 automobil. Majitel obývá 1. patro domu se samostatným vchodem. Vlastní psa (zavřený v kotci) a kočky.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, kávovar, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba plynu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Hostinné je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Hostinné

Městečko Hostinné leží v jižní části Krkonoš cca. 15 km západně od Trutnova. Blízké vrcholky Krkonoš nabízejí ideální podmínky k turistice a cykloturistice, v zimě nabízejí okolní lyžařská střediska výborné podmínky pro lyžaře. Koupaliště a krytý bazén v Trutnově (15 km). Tenisové kurty, posilovna, jízda na koni a rybaření (0,3 – 1 km) v místě. Golf v Prosečném (7 km). Restaurace a nákupy (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Krkonoše (Sněžka, prameny Labe, prameny Úpy, Pančavská louka, Mumlavský vodopád, …), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Pecka (zřícenina hradu), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Jaroměř (pevnost Josefov), Ratibořice (zámek, Babiččino údolí), Vrchlabí (Muzeum Krkonoš), Janské lázně (lázeňský areál, lanovka na Černou horu), Český ráj.

Lázně v okolí

Janské lázně (17 km): léčba nemocí nervových, nemocí pohybového ústrojí, stavů po popáleninách, onkologických onemocnění a nemocí dýchacího ústrojí.

Lyžování v okolí

Nejbližší vlek v Mostku (8 km). Černý Důl (12 km) (620 - 865 m. n. m.): 2 lanovky, 7 vleků, délka sjezdovek: 6,5 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Černá hora – Jánské Lázně (17 km) (600 - 1260 m. n. m.): 2 lanovky, 12 vleků, délka sjezdovek: 11,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 55 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Hostinné

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště a krytý bazén v Trutnově (15 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě (0,3 – 1 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,3 - 1 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 - 1 km)
Golf v okolí Golf v Prosečném (7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (0,3 - 1 km)

Dotazy k pronájmu apartmánu Hostinné Položit dotaz

  • K pronájmu apartmánu Hostinné nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí apartmánu Hostinné Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace