Chata Doubice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 1625

Rodinná dovolená

Novinka 2016


Pronájem chaty Doubice - podrobný popis

Velmi pěkná kvalitně zařízená 3-pokojová chata (70 m2) se nachází v malebné velmi tiché lokalitě chatové osady u lesa na kraji obce Doubice a nabízí pronájem pro max. 4 až 5 osob. Je ideální zejména pro rodinnou dovolenou. Zádveří. V průchozí kuchyni je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, topinkovač, remoska, domácí pekárna, krbová kamna a jídelní kout. Na kuchyni navazuje obytný pokoj, který je vybaven malým posezením, opticky (závěsem) odděleným lůžkem a TV; vstup na balkon. V přízemí chaty se dále nachází koupelna s vanou a WC. Z obytného pokoje vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 samostatné ložnice: 1/ se 2 lůžky a 2/ s rozkládacím gaučem (1,5 lůžka) pro 1 až 2 osoby, křeslem a TV; vstup na balkon. Pro děti je připravena dětská postýlka, dětská stolička a nočník. Topení: dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na zahradě (400 m2), která je částečně opticky ohraničená živým plotem a z přední strany dřevěným ohrazením, je hostům k dispozici pergola s venkovním posezením, přenosný gril, ohniště a dětská houpačka. Za pergolou protéká malý potůček, za kterým již začíná les. Neoplocené parkování. Na chatě je zakázáno pořádání večírků a mejdanů!

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Krbová kamna v kuchyni.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice, remoska a domácí pekárna.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ne
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky se neposkytují.

Příjezd/Odjezd

17.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 21,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 6000,-Kč. Spotřeba el. energie. Závěrečný úklid 1500,-Kč, nebude-li objekt předán ubytovateli zpět v původním stavu.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Doubice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Doubice

 • Malebná vesnička Doubice leží v atraktivní lokalitě nedaleko vstupu do národního parku České Švýcarsko cca. 30 km severovýchodně od Děčína (a cca. 10  jihozápadně od Rumburku). Zdejší zajímavá krajina je ideální k vycházkám do přírody (turistice), cykloturistice i k výletům za historickými památkami v okolí. Koupání na Kyjovské přehradě (3 km), na přírodním koupališti v Jetřichovicích (11 km) nebo na koupališti v Rumburku (11 km). Tenisové kurty v Krásné Lípě (4 km). Jízda na koni v Doubici (1 km). Restaurace a nákupy v místě (1 km).

Turistické cíle:

 • NP České Švýcarsko (Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice - Divoká soutěska a Edmundova soutěska - sjíždění Kamenice na pramicích, Jetřichovické skalní město s Mariinou vyhlídkou, Kyjovské údolí, skalní hrady – Falkenštejn, Šaunštejn, Brtnický hrádek, četné rozhledny a vyhlídky),
 • Doubice (Park dřevěných soch),
 • Rynartice (Trpasličí jeskyně),
 • Děčín (zámek, vyhlídka Pastýřská stěna, zoologická zahrada),
 • Hřensko (turistické centrum NP České Švýcarsko, nejníže položené místo v ČR),
 • Benešov nad Ploučnicí (zámek),
 • Česká Kamenice (vyhlídková věž zříceniny hradu Kamenice),
 • Kamenický Šenov (Sklářské muzeum, Panská skála),
 • Jiřetín pod Jedlovou (Hornické muzeum, rozhledna Jedlová, zřícenina hradu Tolštejn),
 • Krásná Lípa (Dům Českého Švýcarska),
 • Rumburk (Loreta s Černou Madonou, rozhledna Dymník),
 • Šluknov (zámek),
 • Kunratice (arboretum).
 • Výlety do Německa: Bad Schandau (lázeňský areál, elektrický výtah s nádhernou vyhlídkou na řeku Labe, úzkorozchodná tramvaj Kirnitschtalbahn, vodopád Lichtenheiner Wasserfall, skalní brána Kuhstall), Stolpen (hrad), Königstein (pevnost), Kurort Rathen (zahradní modelová železnice, skalní město Bastei), Drážďany (historické centrum, zámek, katedrála, obrazárna Zwinger, kostel Frauenkirche).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Doubice

Cyklotrasy v okolí Obcí Doubice vedou cyklotrasy č. 3029, 3031 a 3076.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Kyjovské přehradě (3 km), na přírodním koupališti v Jetřichovicích (11 km) nebo na koupališti v Rumburku (11 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Krásné Lípě (4 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Rumburku (11 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Doubice: Chata Severní Čechy, Chata Lužické hory a České Švýcarsko, Chata Děčín, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Doubice Položit dotaz

 • K pronájmu chaty Doubice nejsou zatím žádné dotazy.

Hodnocení Hodnoceno 5×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Dagmar N. 21. 8. 2022

Naprosté soukromí, ticho

Chybí Wi-Fi

Marie Š. 3. 9. 2021
Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace