Apartmán Dolní Dunajovice

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 9 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo apartmánu: 1433

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem apartmánu Dolní Dunajovice - podrobný popis

Velmi pěkně zařízený zcela samostatný 4-pokojový prázdninový apartmán (80 m2) nabízí ubytování pro max. 9 osob v zadním křídle chalupy v obci Dolní Dunajovice. Apartmán je přístupný dvěma samostatnými vchody - hlavním z ulice a druhým z uzavřeného dvora. Hlavní vchod vede přímo do jídelny se stolem, židlemi, stolním fotbálkem a TV. Na jídelnu navazuje kuchyně, ve které je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, stůl a 4 židle. V přízemí se dále nachází ložnice s lůžkem a dvojlůžkem, koupelna s vanou a WC a zádveří, přes které se vstupuje na uzavřený dvůr. Z jídelny vede schodiště na galerii, po které se prochází do 2 samostatných podkrovních ložnic (mírně snížený strop): 1/ se 3 lůžky, 2/ s dvojlůžkem a lůžkem. Možnost připojení k internetu (WI-FI). Centrální topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na uzavřeném dvoře, který je spoluužíván s majitelem chalupy (majitel bydlí v přední části chalupy), je k dispozici zapuštěný bazén (6 x 4 x 1,4 m), trampolína (průměr 3,6 m), zastřešené venkovní posezení,  přenosný gril a vyžití pro děti (dětský domeček, houpačky, skluzavka a pískoviště). Možnost úschovy jízdních kol. Majitel chová na dvoře na vyhrazeném místě drůbež. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady uzavřený dvůr
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 3,6 m).
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km).

Fakultativní služby

Povlečení a utěrky jsou v ceně pobytu. Ručníky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Dolní Dunajovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí apartmánu Dolní Dunajovice

 • Obec Dolní Dunajovice leží na jižní Moravě na úpatí CHKO Pálava 7 km severozápadně od Mikulova a jen 3 km jižně od Novomlýnských nádrží. Rovinatá krajina, z které vystupují jen Pavlovské vrchy, je ideální k cykloturistice (vinné stezky), k procházkám do přírody nebo jen k odpočinku u vody. Koupání na Novomlýnských nádržích (4 - 5 km), v aquaparku Aqualand Moravia v Pasohlávkách (7 km) nebo na koupališti v Mikulově (7 km). Tenisové kurty v místě (0,6 km). Posilovna v Mikulově (7 km). Rybaření v Novomlýnských nádržích (4 - 5 km). Restaurace a nákupy (0,3 km) v místě.

Turistické cíle:

 • CHKO Pálava (výšlapy na Děvín, Dívčí hrady, Stolovou horu, Turold),
 • Dolní Věstonice (Archeologická expozice),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, památka zapsána na seznam UNESCO),
 • Znojmo (historické centrum, katakomby),
 • Vranov nad Dyjí (zámek),
 • Dolní Kounice (zřícenina kláštera Rosa coeli),
 • Brno (zoologická zahrada, hrad Špilberk, vila Thugendhat);
 • výlety do Rakouska: Laa an der Thaya (aquapark), Vídeň.

Lázně v okolí

 • Lednice (27 km): léčba pohybového a oběhového systému, neurologických nemocí, gynekologických potíží a stavů po popáleninách.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Dolní Dunajovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání: Novomlýnské nádrže (4 - 5 km), aquapark Aqualand Moravia v Pasohlávkách (7 km), koupaliště v Mikulově (7 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Novomlýnských nádržích (4 - 5 km).
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Mikulově (7 km).

Dotazy k pronájmu apartmánu Dolní Dunajovice Položit dotaz

Vloženo: 14.10.2016

Dobrý den-.chtěla bych se zeptat zda máte volný termín v době od 19.8.-26.8.2017.Děkuji Prontekerova

Vážená paní Prontekerová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu apartmánu 1433 Dolní Dunajovice. Litujeme, ale tento objekt s největší pravděpodobností v nabídce na rok 2017 nebude. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 

Vloženo: 10.8.2016

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jestli je v ceně započítaná spotřeba elektrické energie a zda je v oběktu připojení k internetu. Děkuji Horáčková

Vážená paní Horáčková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu apartmánu 1433 Dolní Dunajovice. Spotřeba el. enegie je u tohoto objektu již zahrnuta v ceně. Ano, připojení k internetu je k dispozici.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí apartmánu Dolní Dunajovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace