Chalupa Chudenice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1072

Pronájem chalupy Chudenice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. 4-pokojová chalupa pro 6 osob na kraji obce u silnice. Obytný pokoj s KRBEM. Kuchyně. Koupelna. 3 podkrovní ložnice. Oplocená ZAHRADA: venkovní posezení, zahradní krb a ohniště. KOUPALIŠTĚ v Dolanech 8 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: hradní rozhledna Rýzmberk, vodní hrad Švihov. CENA od 8.169,-Kč/objekt/týden.

4-pokojová chalupa (65 m2) pro 6 osob na kraji obce u silnice. Chodba. Malý obytný pokoj (15 m2) je vybaven stolem, židlemi, krbem a TV. V kuchyni (12 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a kamna. Koupelna se sprchovým koutem a pračkou – bojler 125 l. Samostatné WC. V podkroví se nacházejí 3 ložnice: 1/ (10 m2) se 2 lůžky, 2/ (8 m2) se 2 lůžky a 3/ (10 m2) s dvojlůžkem. Vytápění dřevem v krbu nebo kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (200 m2) za chalupou je k dispozici venkovní posezení, zahradní krb, ohniště a šipkx. Oplocené parkování (1x zastřešené).
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna na místě.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie a vody. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Chudenice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Chudenice

Obec Chudenice leží v předhůří Šumavy, cca. 13 km severozápadně od Klatov. Místo je vhodné k odpočinku, vycházkám do přírody, cykloturistice, stejně tak k výletům za historickými památkami. Koupání na koupališti v Dolanech (8 km) nebo v Klatovech (15 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, jízda na koni a squash v Klatovech (15 km). Rybaření v Chocomyšli (4 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě. Turistické cíle: Chudenice (Americká zahrada, rozhledna Bolfánek), Švihov (vodní hrad), Klatovy (Černá věž, barokní lékárna, katakomby), Rýzmberk (hradní rozhledna), Domažlice (Chodské muzeum, historické náměstí ze štítovými domy, Domažlická věž), Horšovský Týn (zámek), Klenčí pod Čechovem (Muzeum spisovatele J. Š. Baara), Újezd (Kozinův statek), Klenová (hrad), Velhartice (zřícenina hradu), Plzeň (Pivovarské muzeum, Plzeňské historické podzemí), Šumava (šumavská jezera např. Černé a Čertovo).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Chudenice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Dolanech (8 km) nebo v Klatovech (15 km), krytý bazén v Klatovech (15 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Chocomyšli (4 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Klatovech (15 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Klatovech (15 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Klatovech (15 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Chudenice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Chudenice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Chudenice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace