Zobrazit na mapě

Koloveč - Muzeum techniky a řemesel

Muzea

V Muzeu techniky a řemesel v Kolovči na Šumavě uvidíte více než 7500 exponátů, patří mezi největší a nejobsáhlejší muzea svého druhu v Čechách. V expozicích jsou zastoupena všechna tradiční řemesla a živnosti, které byly spojené se životem na vesnici.  V muzeu najdete 67 kompletních řemeslných dílen a živností a dalších dvanáct technických expozic.

Naprostým unikátem je "Mlýn na báby", mlýn na parní a větrný pohon, který slouží k na­vrácení mládí. Děti určitě ocení aktivity v hrnčířské dílně.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Koloveč - Muzeum techniky a řemesel je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Koloveč - Muzeum techniky a řemesel je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Vkusně a kvalitně zařízená chata se stylovým obytným pokojem a se saunou v oplocené zahradě (posezení, ohniště, stolní tenis) na kraji obce jen 50 m od koupaliště a jen 7 km od Domažlic.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 0723

Zrekonstruovaná stylově zařízená chalupa k pronájmu se zcela uzavřeným dvorem (bazén, travnatá plocha pro míčové hry, basketbalový koš, pergola, posezení) v malé obci na návsi jen 6 km od Domažlic.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1071

Velmi pěkná chalupa resp. samostatná část chalupy k pronájmu se samostatným vchodem, prostornou obytnou místností a zahradou (posezení, krb) leží v malé chodské obci jen 8 km od Domažlic.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2266

Prohlíželo 95 lidí

Pěkná jednoduše zařízená chata na kraji obce pod lesem v oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) v těsné blízkosti přírodního koupání v malebné krajině šumavského podhůří.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1421

Stylově s nádechem historie zařízená prostorná chalupa k pronájmu s infrasaunou a s velkou zahradou (pergola s posezením, stolní tenis, trampolína, krb) na okraji malé obce v malebné krajině Pošumaví.

6 ložnic / max 18 osob
číslo chalupy: 1738

Účelně zařízená chata k pronájmu v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, terasa s posezením, gril) leží na okraji obce u lesa jen 1 km od rekreačního rybníka Babylon (přírodní koupání).

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1915

Velmi pěkně zrekonstruovaný vejmínek chalupy (samostatný vchod) k pronájmu se stylovou podkrovní ložnicí leží v malé obci jen 20 km od Plzně (Pivovarnické muzeum, zoologická zahrada, …).

1 ložnice / max 2 osoby
číslo chalupy: 2267

Kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu leží v oplocené zahradě (terasa, pergola, trampolína, gril, ohniště) v malé obci v blízkosti hranic s Německem. Ideální pro výlety po celé Šumavě.

5 ložnic / max 13 osob
číslo chalupy: 2265

Akceptované poukázky a asociace