Chalupa Bušanovice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1168

Rodinná dovolená


Pronájem chalupy Bušanovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 5-pokojová chalupa (140 m2) pro 6 až 8 osob na kraji malé obce. Chodba s krbovými kamny. Obytný pokoj (35 m2) je vybaven sedacím, jídelním a kuchyňským koutem, starodávnou pecí, TV+SAT a DVD přehrávačem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice. Koupelna s vanou – bojler 125 l. Samostatné WC (přístupné přes koupelnu). 2 ložnice: 1/ (15 m2) se 2 lůžky a kamny, 2/ (6 m2) s 1 lůžkem a vstupem (příkré schody) do otevřeného podkroví (6 m2) s dalším lůžkem. V mezipatře je pak k dispozici herna s kulečníkem. Z mezipatra je vstup do podkrovní ložnice (35 m2) se 4 lůžky a dětskou postýlkou. Vytápění: el. přímotopy a dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. V objektu snížené stropy. Na oploceném pozemku (200 m2) se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště. Oplocené i neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, překapávač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Vlachově Březí (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno pronajmout na místě za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Bušanovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Bušanovice

Malá vesnička Bušanovice je umístěna do krásné kopcovité krajiny Šumavského podhůří, asi 15 km severovýchodně od Prachatic. Šumavská krajina, která je bohatá na lesy, nabízí ideální podmínky k turistice (Věnec, rozhledna Libín, Boubínský prales, Šumavská jezera, Schwarzenberský plavební kanál – technická památka) i k cykloturistice (síť značených cyklostezek). Přírodní koupaliště ve Vlachově Březí (5 km). Krytý bazén a další sportovní aktivity ve Strakonicích (18 km). Nákupy v místě (0,3 km), restaurace ve Vlachově Březí (5 km). Turistické cíle: Dub u Prachatic (zámek), Helfenburk (zřícenina hradu), Prachatice (městská památková zóna, vyhlídková stezka nad městem), Husinec (rodný dům Jana Husa), Kratochvíle (zámek), Lomec (mariánské poutní místo, kostel Sv. Pany Marie), Vodňany (Městské muzeum, Muzeum mlynářského řemesla), Chelčice (památník Petra Chelčického), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Bušanovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště ve Vlachově Březí (5 km)
Tenis v okolí Ano

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Bušanovice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Šumava, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Bušanovice Položit dotaz

Vloženo: 6.5.2014

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je u objektu nějaká terasa. Děkuji, s pozdravem Minářová

Vážená paní Minářová,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1168 Bušanovice.

Terasa u objektu není. Na oplocené zahradě se nachází venkovní posezení, přenosný gril a ohniště.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Vloženo: 6.4.2014

Dobrý den,chci se zeptat zda je v okolí nějaké občerstvení-pivo limo atd děkuji

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1168 Bušanovice. Nejbližší restaurace (hospoda) se nachází ve Vlachově Březí (5 km).

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace