Chalupa Borotín

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0837

Skvělá cena


Pronájem chalupy Borotín - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chalupa (70 m2) pro 5 až 6 osob na kraji obce nedaleko lesa. Chodba. Stylová obytná místnost (30 m2) je vybavena gaučem (možnost spaní pro 1 osobu), jídelním koutem, kamny, TV, Hi-Fi věží (bez CD) a opticky odděleným kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynová plotna (4 hořáky), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, remoska a kachlová kamna se sporákem na tuhá paliva. Ložnice (13 m2) se 2 lůžky. Koupelna a druhá ložnice jsou pak přístupny přes dvůr. Koupelna s vanou, WC a pračkou – bojler 80 l. Druhá ložnice (17 m2) se 3 lůžky, TV a kazetovým magnetofonem se nachází v podkroví a je přístupna přes stodolu (dílnu) po příkřejších schodech. Centrální plynové topení a el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (dvoře) (200 m2) se nachází venkovní posezení, vyvýšená terasa s dalším posezením a grilem a také ohniště. Neoplocené parkování 20 m od chalupy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Velkých Opatovicích (4 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení možno pronajmout za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a plynu. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Borotín je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Borotín

Vesnička Borotín se nachází v Boskovické brázdě na rozhraní mezi Drahanskou a Českomoravskou vrchovinou asi 15 km severně od Boskovic. Zdejší mírně zvlněná krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice, k vycházkám do přírody i k odpočinku. Koupání na přírodním koupališti v místě (0,6 km) nebo na koupališti ve Velkých Opatovicích (4 km). Tenisové kurty ve Velkých Opatovicích (4 km). Krytý bazén, posilovna v Boskovicích (16 km). Jízda na koni ve Vískách (6 km). Golf v Kořenově (10 km). Rybaření na Jevíčské přehradě (8 km). Nákupy v místě (0,8 km), restaurace ve Velkých Opatovicích (4 km). Turistické cíle: Borotín (arboretum), Boskovice (zámek, hrad, Westernové městečko), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Lysice a Rájec-Jestřebí (zámky), Moravský kras (jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Mariánské údolí s jeskyní Pekárna), Svojanov a Pernštejn (hrady).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Borotín

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v místě (0,6 km), na koupališti ve Velkých Opatovicích (4 km) nebo v krytém bazénu v Boskovicích (16 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Jevíčské přehradě (8 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vískách (6 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Velkých Opatovicích (4 km)
Golf v okolí Golf v Kořenově (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Boskovicích (16 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Borotín: Chalupa Jižní Morava, Chalupa Moravský kras, Chalupa Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Borotín Položit dotaz

Vloženo: 19.5.2013

Dobrý den,
protože cestujeme s dítětem, zajímalo by mě, zda schody vedoucí do ložnice ve vedlejší budově nejsou nijak příliš příkré, zda se jedná o normální schody, které 5ti leté dítě v pořádku sejde. Děkuji za odpověď.
Vážená paní Mezerová,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0837 Borotín.


Přístup do ložnice je po normálním schodišti, které je ovšem trochu příkřejší.


V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 5.4.2013

Dobry večer,mam dotaz zda-li je možné platbu za pronajem platit fakturou od zaměstnavatele,z FKSP. Děkuji Nitschelova
Vážená paní Nitschelová, děkujeme Vám za Váš dotaz. Ano, na platbu za pobyt je možné vystavit fakturu. V případě dalších dotazů jsme Vám k dispozici také na bezplatné zákaznické lince 800 101 127 každý pracovní den od 8.00 do 17:00 hodin.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace