Zobrazit na mapě

Westernové městečko Boskovice

Turistické zajímavosti

Western park Boskovice Wild west city je vybudován ve starém pískovcovém lomu v severní okrajové části města Boskovice. Atmosféra Western parku Boskovice vás dokáže pohltit natolik, že i vy si na chvíli budete myslet, že jste pravý kovboj nebo nespoutaný indián.

Kromě hodů tomahavkem, střelby z luku, měření síly na silostroji a dalších atrakcí si zde můžete půjčit kozu a vyjít s ní na malou procházku. V parku je přírodní amfiteátr s vodopádem, kde lze navštívit komediální divadelní představení nebo show na ušlechtilých koních. Pro návštěvníky je v sezóně připraven po celý den bohatý zábavný program a to nejen pro rodiny s dětmi, školní výlety a firemní akce, ale pro všechny, kdo mají chuť se bavit nebo přijet na romantickou dovolenou. V areálu parku se nachází různé atrakce pro děti i dospělé, saloony, indiánský tábor, obchůdky se suvenýry. V létě zde bývají zajímavé víkendové akce, jako např. country bály s výukou tanců, noční představení koňské show, kabaret v Saloonu. V parku lze i stylově přenocovat v některém ze stylových westernových hotýlků a srubů nebo tee-pee (típí).

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Westernové městečko Boskovice je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Westernové městečko Boskovice je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 27x

Stylově zařízená chalupa se zcela uzavřeným dvorem (bazén, posezení, gril) v obci v malebné krajině Moravského krasu 6 km od Sloupsko-šošůvské jeskyně a 8 km od Boskovic (zámek, hrad).

1 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 0835

Dnes zobrazeno 9x

Pěkná účelně zrekonstruovaná chata k pronájmu v tichém prostředí malé chatové osady nedaleko lesa na úpatí Drahanské vrchoviny jen 200 m od místního koupaliště a jen 10 km od Boskovic.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1458
Western park Boskovice Wild west city je vybudován ve starém pískovcovém lomu v severní okrajové části města Boskovice. Při návštěvě tohoto parku vás atmosféra tak pohltí, že i vy si na chvíli budete myslet, že jste pravý kovboj nebo nespoutaný indián.

Dnes zobrazeno 8x

Útulná malá chata k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, pergola, gril) na kraji malé obce v blízkosti CHKO Moravský Kras (propast Macocha, Punkevní jeskyně) jen 8 km od Blanska.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2202

Dnes zobrazeno 12x

Pěkná jednoduše zařízená chata v částečně oplocené zahradě (bazén, posezení, gril) v lesnatém prostředí chatové osady v blízkosti rybníka (přírodní koupání, rybaření) jen 6 km od propasti Macocha.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1514

Dnes zobrazeno 14x

Pěkná jednoduše zařízená chata k pronájmu leží v částečně oplocené zahradě (terasa, gril) v malebném lesnatém prostředí chatové osady v blízkosti rybníka (rybaření) jen 6 km od propasti Macocha.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2101

Moderní kvalitně zařízený rekreační dům k pronájmu se zahradou (zapuštěný bazén, posezení, gril, ohniště) je umístěn v malé obci v atraktivní lokalitě nad přehradou Letovice (koupání a rybaření).

5 ložnic / max 9 osob
číslo chalupy: 2328

Dnes zobrazeno 9x

Mimořádně atraktivní stylová chalupa s obytným větrným mlýnem, hernou (biliárd, stolní fotbal), vinným sklípkem a uzavřeným dvorkem ve velké oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, …).

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1414

Prohlíželo 95 lidí

Velmi pěkně zařízená chalupa v oplocené zahradě (bazén, posezení, krb) v centru tiché obce jen 2 km od přírodního koupaliště a 22 km severně od Boskovic (hrad, Westernové městečko).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 0641

Akceptované poukázky a asociace