Chalupa Bohdalov

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1113

Pronájem chalupy Bohdalov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zrekonstruovaná kvalitně zařízená 4-pokojová chalupa pro 4 osoby v tiché obci u lesa. 2 obytné pokoje. Kuchyně. 2 koupelny. 2 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: venkovní posezení, gril. Ideální místo k odpočinku. KOUPALIŠTĚ v Městečku Trnávka 10 km, AQUAPARK v Moravské Třebové (18 km). CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: rozhledna Pastýřka. CENA od 9.520,-Kč/objekt/týden.

Zrekonstruovaná kvalitně zařízená 4-pokojová chalupa (200 m2) pro 4 osoby v tiché obci u lesa. Chodba. Obytný pokoj je vybaven sedací soupravou a TV+SAT. Na obytný pokoj navazuje kuchyně, ve které je k dispozici el. sporák (4-plotýnková varná deska, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice, myčka na nádobí a jídelní kout. Koupelna s rohovou vanou, sprchovým koutem a pračkou. Samostatné WC. 2-lůžková ložnice. Z chodby pak vede schodiště do podkroví, kde se nachází otevřená obytná místnost s 2 posezeními a TV+SAT. Součástí je také malý kuchyňský kout (lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout). Koupelna se sprchovým koutem. Samostatné WC. Ložnice s dvojlůžkem. Nekuřácký objekt. Topení na tuhá paliva. V chalupě je nádrž (bojler) na 600 l teplé vody. Po vyčerpání teplé vody je vždy třeba kontaktovat správce (obvykle 1x týdně), který teplou vodu doplní. Na oplocené zahradě (300 m2) je k dispozici zastřešené venkovní posezení a přenosný gril. Oplocené i neoplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4-plotýnková varná deska, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, el. konvice a myčka na nádobí.
Povlečení Ano
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Městečku Trnávka (10 km) nebo v Moravské Třebové (18 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie a vody. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Bohdalov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Bohdalov

Vesnička Bohdalov leží v pěkném zalesněném údolí v severní části Drahanské vrchoviny, cca. 8 km jihovýchodně od Moravské Třebové. Zdejší zvlněná krajina je zajímavá pro cykloturisty, nenáročné turisty a houbaře. Místo je vhodné k odpočinku a relaxaci. V okolí lze navštívit také několik historicky cenných památek. Koupání na koupališti v Městečku Trnávka (10 km) nebo v aquaparku v Moravské Třebové (18 km). Tenisové kurty, posilovna a rybaření v Městečku Trnávka (10 km). Jízda na koni v Křenově (18 km). Nákupy v Pěčíkově (3 km), restaurace v Městečku Trnávka (10 km) nebo v Moravské Třebové (18 km). Turistické cíle: Moravská Třebová (zámek, rozhledna Pastýřka), Bouzov (hrad), Javoříčské jeskyně, CHKO Litovelské Pomoraví, Letovice (zámek), Boskovice (Westernové městečko, hrad, zámek), Moravský kras (Punkevní jeskyně, propast Macocha), Litomyšl (zámek – památka zapsaná na seznam UNESCO), Polička (historické centrum, rodný dům hudebního skladatele Bohuslava Martinů).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Bohdalov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Městečku Trnávka (10 km), aquapark v Moravské Třebové (18 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Městečku Trnávka (10 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Křenově (18 km)
Tenis v okolí Tenis v Městečku Trnávka (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Městečku Trnávka (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Bohdalov: Chalupa Jižní Morava, Chalupa Moravský kras, Chalupa Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Bohdalov Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Bohdalov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace