Chata Bežerovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0912

Pronájem chaty Bežerovice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nová 3-pokojová chata pro 4 až 6 osob na kraji chatové osady v blízkosti řeky Lužnice (cca. 100 m). Obytná místnost s KRBEM a kuchyňským koutem. 2 ložnice. Koupelna. Neoplocená zahrada: posezení, ohniště. KOUPALIŠTĚ v Bechyni 5 km. RYBAŘENÍ 100 m v řece LUŽNICI. CYKLOTURISTIKA. CENA od 9.919,-Kč/objekt/týden.

Nová 3-pokojová chata (70 m2) pro 4 až 6 osob na kraji chatové osady v blízkosti řeky Lužnice (cca. 100 m). Předsíň. Obytná místnost (30 m2) je vybavena sedací soupravou, krbem, opticky odděleným kuchyňským koutem, jídelním koutem pro 3 osoby, TV+SAT a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici el. plotna (4 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 80 l. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ a 2/ obě (15 m2) se 2 lůžky a přistýlkou (rozkl. lehátkem). Z jedné ložnice je vstup na balkon. Samostatné WC. Vytápění: dřevem v krbu. Na neoplocené zahradě (360 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Sudoměřicích u Bechyně (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 7,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Bežerovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Bežerovice

Vesnička Bežerovice leží v pěkné jihočeské přírodě cca 20 km jihozápadně od Tábora. Místo je ideálním výchozím bodem k výletům do okolí za hrady a zámky, k vycházkám do přírody i cykloturistice (značená síť cyklostezek). Koupání na koupališti v Bechyni (5 km), popř. na rybníku v místě (0,1 km). Krytý bazén v Táboře (20 km). Tenisové kurty a posilovna v Bechyni (5 km). Jízda na koni a golf v Sudoměřicích u Bechyně (3 km). Rybaření na řece Lužnici (0,1 km). Restaurace a nákupy v Sudoměřicích u Bechyně (3 km). Turistické cíle: Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Kozí Hrádek (zřícenina hradu), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Choustník (hrad), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici), Jindřichův Hradec (zámek, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Červená Lhota (zámek), Zvíkov (hrad), Třeboň (zámek, Swarzenberská hrobka, rybník Svět, lázeňský areál), Hluboká nad Vltavou (zámek, Zoologická zahrada Ohrada), České Budějovice (Černá Věž, náměstí Přemysla Otakara II.).

Lázně v okolí

Bechyně (5 km): léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Bežerovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Bechyni (5 km), rybník v místě (0,1 km), krytý bazén v Táboře (20 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Lužnici (0,1 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Sudoměřicích u Bechyně (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Bechyni (5 km)
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Bechyni (5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Bežerovice: Chata Jižní Čechy, Chata Táborsko, Chata Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Bežerovice Položit dotaz

Vloženo: 2.5.2011

Dobry den.Mam dotaz zda je v chate pitna voda a kde je moznost vyrizeni rybarske povolenky.Predem dekuji S pozdravem Hála
Vážený pane Hála,


děkujeme Vám za dotaz na chatu Bežerovice č. 0912.
V chatě je k dispozici pitná voda.
Rybaření na řece Lužnici (0,1 km). Povolenky lze zakoupit všude v okolí, bohužel bližší informace nemáme k dispozici.


V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném čísle.

Vloženo: 10.8.2010

Přeji dobrý den.
Rád bych se zeptal na možnost víkendového pobytu pro dvě osoby od pátku 13.8.(pozdní odpoledne)do neděle 15.8.(dopoledne).
Za mailovou odpověď děkuji.
Petřík
Vlážený pane Petřík,


děkujeme Vám za Váš zájem o chaty Bežerovice 0912 a Brčálník 0321.

Chaty jsou od 14.8.2010 předběžně volné.
Víkendové ubytování v hlavní sezóně neposkytujeme.
Standardně nabízíme týdenní pobyty (sobota-sobota).

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace