Zobrazit na mapě

Sudoměřice u Bechyně - golf Bechyně

Turistické zajímavosti

Devítijamkové golfové hřiště se nachází přímo v Národní památce - Černické oboře, kterou založil Petr Vok z Rožmberka v roce 1586, 7 km od Bechyně. Uprostřed obory leží obdélníková louka 500 × 200 metrů, kde roste přes dvacet mohutných stromů s nádhernými korunami. Některé jamky jsou umístěné přímo v lese.

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Sudoměřice u Bechyně - golf Bechyně je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Sudoměřice u Bechyně - golf Bechyně je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Chalupa respektive zcela samostatná část chalupy s vlastním vchodem i s vlastní zahradou (zastřešená terasa, gril, vana k osvěžení) leží v obci v malebné jihočeské krajině jen 7 km od lázní Bechyně.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 2411

Zcela samostatná zadní polovina chalupy k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, stolní tenis, ruské kuželky, posezení, zahradní krb) v tiché obci jen 7 km od lázní Bechyně.

4 ložnice / max 15 osob
číslo chalupy: 0911
Golfové hřiště leží přímo v Národní památce Černická obora, má 9 jamek, některé jsou umístěné v lese.

Prohlíželo 107 lidí

Velmi pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou leží na neoplocené zahradě (posezení, krb, gril) v chatové osadě u lesa na atraktivním místě jen 150 m od řeky Lužnice a 6 km od lázní Bechyně.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2163

Pěkná rekreační chata leží na neoploceném pozemku (zastřešené posezení, krb) v tiché chatové osadě v atraktivní lokalitě přímo u řeky Lužnice (ideální pro rybáře a vodáky) jen 6 km od Bechyně.

4 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1712

Prohlíželo 109 lidí

Rezervováno 17. 7.

Pěkná rekreační chata leží na neoploceném pozemku (posezení, gril, ohniště) v tiché chatové osadě v malebné jihočeské lokalitě přímo u řeky Lužnice (ideální pro rybáře a vodáky) jen 6 km od Bechyně.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1711

Jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (terasa s posezením, ohniště) v chatové osadě pod lesem v atraktivní malebné oblasti u řeky Lužnice (přírodní koupání a rybaření) jen 6 km od Bechyně.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1809

Pěkná jednoduše zařízená chata k pronájmu leží na kouzelné samotě přímo u rybníka a lesa nedaleko lázeňského města Bechyně. Je ideální pro trávení volného času v přírodě a odpočinek mimo civilizaci.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2317

Kompletně zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (vířivka, pergola, gril, ohniště) leží na okraji lázeňského města na atraktivním místě v podzámčí jen 100 m od řeky Lužnice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2164

Akceptované poukázky a asociace