Chalupa Bernartice

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 12 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1426

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2014


Pronájem chalupy Bernartice - podrobný popis

Prostorný 6-pokojový rekreační dům (160 m2) nabízí ubytování pro 12 osob v centru malého městečka. Vstupní chodba. V přízemí domu je pro klienty k dispozici velká sportovní místnost (59 m2) se stolním tenisem a stolním fotbalem. Na sportovní místnost navazuje místnost s vnitřním bazénem (5 x 3,5 x 1,5 m, protiproud) s celoročním provozem; vstup na terasu. Samostatné WC. Z chodby vede schodiště do obytného prvního patra, které je rozděleno na 2 samostatné části, které se pronajímají společně. Levá obytná část: Vstup do průchozí kuchyně (14 m2), ve které je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice; vstup na balkon. Obytný pokoj (23 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem a TV+SAT. 2 ložnice: 1/ (14 m2) se 2 lůžky a gaučem pro 1 osobu a 2/ (16 m2) se 3 lůžky. 2 koupelny se sprchovým koutem a WC. Pravá obytná část: Vstup do průchozí kuchyně (11 m2), ve které je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba) a lednička; vstup na balkon. Obytný pokoj (19 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem, TV+SAT a 1 lůžkem. 2 ložnice: 1/ (14 m2) se 2 lůžky a gaučem pro 1 osobu a 2/ (16 m2) s dvojlůžkem a dětskou postýlkou. 2 koupelny se sprchovým koutem a WC. V suterénu domu je pak možno využít saunu pro 6 osob s ochlazovanou, sprchu, WC a pračku. Možnost připojení k internetu (WI-FI). Centrální plynové topení. Na uzavřeném dvoře (1200 m2) se nachází tenisový kurt, terasa se zahradním nábytkem a zahradní krb. Oplocené parkování. V přízemí domu z ulice se nachází malé řeznictví, kde si hosté mohou objednat masové speciality pro grilování. Pracovníci řeznictví mají možnost vstoupit do vstupní chodby domu. Mají zde totiž šatnu (samostatnou místnost). V žádném případě však nenarušují soukromí klientů.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Vnitřní bazén s protiproudem (5 x 3,5 x 1,5 m).
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Sauna Ano
Les u objektu Les je od domu vzdálen cca. 2 km.
Krb Zahradní krb na dvoře.
Dobře vybavená kuchyně 2 kuchně: 1/ plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, překapávač, mikrovlnná trouba a el. konvice, 2/ plynový sporák (4 hořáky, trouba) a lednička.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Pračka Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (50 m).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za poplatek na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 7,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie, plynu a vody. Vratná kauce 6000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Bernartice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Bernartice

Malé městečko Bernartice leží téměř na půlce cesty mezi městy Písek a Tábor. Přehrada Orlík (26 km2 vodní plochy) je vzdálena asi 9 km. Místo je vhodné k odpočinku, cykloturistice, vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání, vodní sporty a rybaření v Podolsku u Orlické přehrady (9 km). Přírodní koupání také na rybníku Pilný (1 km). Koupaliště, tenisové kurty a posilovna v Milevsku (10 km). Krytý bazén a squash v Písku (20 km). Jízda na koni a golf v Sudoměřicích u Bechyně (22 km). Restaurace a nákupy v místě (50 m). Turistické cíle: Jestřebice (rozhledna Kupa), Milevsko (premonstrátský klášter), Zvíkov (hrad), Orlík nad Vltavou (zámek), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Blatná (zámek), Březnice (zámek), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Sezimovo Ústí (vila bývalého prezidenta Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici).

Lázně v okolí

Bechyně (12 km): léčba pohybového ústrojí (slatinné koupele a zábaly, elektroléčba, masáže).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Bernartice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na rybníku Pilný (1 km), na Orlické přehradě (9 km) nebo na koupališti v Milevsku (10 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Orlické přehradě (9 km).
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Sudoměřicích u Bechyně (22 km).
Tenis v okolí Tenisový kurt v objektu. Veřejné tenisové kurty v Milevsku (10 km).
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (22 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Milevsku (10 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Bernartice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa přehrada Orlík, Chalupa Písek, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Bernartice Položit dotaz

Vloženo: 2.6.2014

Dobrý den, zajímalo by mě, zda se dá ubytovat pouze na dva dny o víkendu a jaká by byla cena? Děkuji Seitzová

Vážená paní Seitzová,

děkujeme Vám za Vaši poptávku na objekt 1426 Bernartice.

Na tomto objektu zkrácené a víkendové pobyty nenabízíme. Objednat lze pouze týdenní pobyt. Děkujeme za pochopení.

Prostřednictvím vyhledávání v levé části naší webové stránky naleznete přehled objektů, kde jsou zkrácené pobyty po dohodě s majitelem možné. Do pole Délka pobytu zadáte Kratší než týden.

V případě Vašeho zájmu o víkendový pobyt na jiném objektu nás prosím kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mialem.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz  

 
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace