Chalupa Beranovec

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Oplocení zahrady
Internet v objektu - wifi
Číslo chalupy: 2213

Rodinná dovolená

Novinka 2022


Pronájem chalupy Beranovec - podrobný popis

Nadstandardně zařízená prostorná chalupa (160 m2) leží na oploceném pozemku (200 m2) v klidné obci Beranovec a nabízí pronájem pro max. 8 osob. Ze vstupní chodby se vchází do koupelny (sprchový kout, umyvadlo; bojler 150l), samostatného WC s umyvadlem, do infrasauny a dále do obytné místnosti. Obytná místnost se rozprostírá přes celé přízemí a je dominantním prostorem chalupy. Nachází se v ní sedací kout s TV a krbovými kamny, jídelní kout, šachový stolek a ve výklenku opticky oddělený kuchyňský kout (sklokeramická varná deska – 4 varné jednotky, el. trouba, lednička s mrazicím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, topinkovač, toustovač, presovač a el. konvice; vstup na dvorek). Druhá lednička s mrazicím boxem je umístěna v obytné místnosti. Přímo z obytné místnosti vedou dřevěné schody se zábradlím do podkroví. V podkroví je hostům k dispozici druhá koupelna (vana, umyvadlo, WC) a 3 ložnice. Dispozice ložnic je následující: 1/ ložnice s dvojlůžkem a lůžkem, TV a stolem s židlemi; 2/ průchozí ložnice s dvojlůžkem a lůžkem, TV a stolem s židlemi; 3/ ložnice s dvojlůžkem. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení elektrické + dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Chalupa leží na oploceném pozemku, na kterém mají hosté k dispozici koupací jezírko (20 x 13 x 3 m). Na menším dvorku se nachází zastřešené venkovní posezení se zahradním krbem a grilem na dřevěné uhlí. Oplocené parkování. POZOR! Ke koupacímu jezírku je volný vstup, není zde žádné zábradlí nebo ohrádka. Je tedy třeba dbát opatrnosti při pohybů dětí v blízkosti vodní plochy!!! Po domluvě s majitelem je možno využít infrasaunu pro 4 os. Ve vzdálenosti cca. 20 m od objektu je možné využít oplocenou plochu pro míčové hry. Oplocené parkování přímo na pozemku. Možnost úschovy kol. V sousedství chalupy bydlí majitel objektu. Na svém statku chová psa. Soukromí hostů na pozemku i v interiéru je zachováno.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Hřiště pro míčové hry Ve vzdálenosti cca. 20 m od objektu je možné využít oplocenou plochu pro míčové hry.
Sauna Infrasauna pro 4 osoby.
Dobře vybavená kuchyně sklokeramická varná deska – 4 varné jednotky, el. trouba, lednička s mrazicím boxem, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, topinkovač, toustovač, presovač a el. konvice
Kolárna Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Vílanci (2 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy ve Stonařově (4 km).

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky jsou v ceně pobytu.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00

Musíte vidět


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Rok 2023 7.1.2023 11.11.2023 28 000 Kč

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Beranovec je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

Rok 2023

Termín od so Termín do so Cena za objekt/týden
3.6.2023 10.6.2023 28 000 Kč Rezervovat
2.9.2023 9.9.2023 28 000 Kč Rezervovat

Popis okolí chalupy Beranovec

 • Obec Beranovec leží cca. 9 km jižně od Jihlavy. Zdejší malebná zvlněná krajina je vhodná k cykloturistice, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými pamětihodnostmi. V zimě jsou v okolních skiareálech dobré podmínky k lyžování. Koupání v aquaparku Vodní ráj v Jihlavě (12 km) nebo na koupališti v Lukách nad Jihlavou (21 km). Rybaření a tenisové kurty ve Vílanci (2 km). Jízda na koni v Čižově (5 km). Posilovna a squash v Jihlavě (12 km). Golf v Telči (24 km). Restaurace ve Vílanci (2 km). Nákupy ve Stonařově (4 km).

Turistické cíle:

 • Třešť (Muzeum Vysočiny - expozice betlémů),
 • Brtnice (Muzeum a rodný dům Josefa Hoffmanna, Valdštejnský dům, přírodní rezervace Údolí Brtnice),
 • Rokštejn (zřícenina hradu),
 • Jihlava (Dům Gustava Mahlera, Muzeum Vysočiny, Jihlavské katakomby, vyhlídková věž kostela sv. Václava Většího, zoologická zahrada),  
 • Polná (zámek, kostel Nanebevzetí Pany Marie),
 • Třebíč (bazilika Sv. Prokopa a židovská čtvrť - památka UNESCO, vyhlídková Městká věž),
 • Mastník (rozhledna na Pekelném kopci),
 • Velké Meziříčí (zámek, rozhledna Fajtův kopec),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého, památka UNESCO, rozhledna Oslednice),
 • Nová Říše (premonstrátský klášter),
 • přehrada Dalešice (nejvyšší hráz v ČR o výšce 100 m s vyhlídkovou terasou, exkurze do vodní elektrárny Dalešice, plavby lodí),
 • Kostelní Vydří (karmelitánský klášter),
 • Roštejn (hrad),
 • Humpolec (Hlinikárium, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky, skanzen Sichpil, zřícenina hradu Orlík),
 • Přibyslav (Centrum hasičského hnutí - muzeum),
 • Žďár nad Sázavou (kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře – památka UNESCO, zámek, Modelové království železnic),
 • Lipnice nad Sázavou (hrad),
 • Křemešník (poutní místo, rozhledna Pípalka),
 •  Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských),
 • Dačice (zámek, památník 1. vyrobené kostky cukru na světě, Letecké muzeum),
 • Budišov (zámek).

Lyžování v okolí

 • Šacberk (19 km): 2 lyžařské vleky (z toho jeden dětský), délka sjezdovky 380 m, obtížnost středně těžká, umělé zasněžování, večerní osvětlení, 10 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola.
 • Luka nad Jihlavou (20 km): 1 lanovka, 1 lyžařský vlek, délka sjezdovek 1,25 km, obtížnost lehká až středně těžká, večerní osvětlení, umělé zasněžování, lyžařská škola.

 

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Beranovec

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Lukách nad Jihlavou (21 km) nebo v aquaparku Vodní ráj v Jihlavě (12 km).
Rybaření v okolí Rybaření ve Vílanci (2 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Čižově (5 km).
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vílanci (2 km).
Golf v okolí Golf v Telči (24 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Jihlavě (12 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Beranovec Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Beranovec nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace