Chalupa Litohošť

5 ložnic
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 14 osob
Vířivka
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 1659

Volný Silvestr

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2016

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Litohošť - podrobný popis

Mimořádně atraktivní 7-pokojová chalupa (cca. 250 m2) se nachází na okraji malé vesničky Litohošť a nabízí pronájem pro 14 osob s možností přiobjednání zahradního domečku pro další 3 osoby (ideálně děti). Interiér chalupy je rozdělen na dvě části se samostatným vchodem. Do obou částí je vstup z uzavřeného dvora. Část č. 1: Vstup do prostorné obytné místnosti, která je vybavena sedací soupravou, křesly, krbem, jídelním koutem pro 10 osob, TV a WI-FI; vstup na terasu a dál do zahrady. V kuchyni je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, 2 ledničky s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, překapávač, topinkovač a el. konvice. V přízemí se dále nachází koupelna (sprchový kout, dvojumyvadlo, pračka), samostatné WC, sauna (bez ochlazovny, jako ochlazovnu je třeba využít koupelnu) a tzv. hospoda (společenská místnost) se stoly, židlemi, barovým pultem, výčepním zařízením (za poplatek Vám majitel chalupy obstará sud piva, je třeba dopředu objednat), malým biliárdem, stolním fotbálkem, elektronickým terčem, TV a reproduktorem. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví do otevřené galerie, kde se nachází koutek s hračkami pro děti. Z galerie se vstupuje do koupelny se sprchovým koutem a WC, do ložnice s dvojlůžkem, rozkládací postelí pro 2 osoby a TV a do ložnice s dvojlůžkem, lůžkem a TV. Tato ložnice je průchozí do další 3-lůžkové ložnice. Část č. 2: Vstup do malé čajové kuchyňky, kde je k dispozici mikrovlnná trouba, el. konvice, stůl a 4 židle. Z ní vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nachází koupelna se sprchovým koutem a WC a 2 samostatné ložnice: 1/ s dvojlůžkem a TV a 2/ se 2 lůžky. Centrální plynové topení + el. přímotopy. Nekuřácký objekt. K chalupě patří zcela uzavřený dvůr a za chalupou velká oplocená zahrada (2000 m2). Na uzavřeném dvoře mají hosté k dispozici zastřešenou vířivku (1,6 x 2,4 x 1,2 m, trysky), venkovní posezení a zahradní krb. Na oplocené zahradě za chalupou se nachází zapuštěný bazén (7 x 4 x 1,6 m) s odsuvným zastřešením a tepelným čerpadlem, zastřešená terasa s venkovním posezením, pergola s venkovním posezením a zahradním krbem, přenosný gril a pro děti dětský domeček, pískoviště, houpačky, skluzavka a tabule na kreslení. V případě zájmu lze za poplatek 2000,-Kč/týden nebo u zkrácených pobytů 300,-Kč/noc přiobjednat zahradní domeček, kde mohou spát 3 osoby (ideálně 3 děti). Zahradní domeček je vybaven patrovou postelí, lůžkem, stolem, židlemi a hračkami pro děti. Zájem o objednání dětského domečku je třeba uvést již při online rezervaci do poznámky. Neoplocené parkování před chalupou.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Zapuštěný bazén (7 x 4 x 1,6 m) s odsuvným zastřešením a tepelným čerpadlem.
Vířivka Ano
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Kulečník Ano
Stolní fotbálek Ano
Sauna Ano
Krb Krb v obytné místnosti. Zahradní krb na dvoře a zahradní krb na zahradě v pergole.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, překapávač, topinkovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Čížkově (2 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v Pelhřimově (12 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou. U zkrácených pobytů (kratších než týden) se povlečení neposkytuje!

Příjezd/Odjezd

18.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Léto 2023 20.5.2023 30.9.2023 44 996 Kč
Vánoce a Silvestr 2023 23.12.2023 6.1.2024 49 000 Kč

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč. Spotřeba el. energie. Závěrečný úklid 1000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Litohošť je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

Léto 2023

Termín od so Termín do so Cena za objekt/týden
27.5.2023 3.6.2023 44 996 Kč Rezervovat

Vánoce a Silvestr 2023

Termín od so Termín do so Cena za objekt/týden
23.12.2023 30.12.2023 49 000 Kč Rezervovat
30.12.2023 6.1.2024 49 000 Kč Rezervovat

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Chalupa  Litohošť je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 7 800,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Litohošť

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Litohošť

 • Vesnička Litohošť leží v malebné krajině Českomoravské vrchoviny cca. 12 km západně od Pelhřimova. Zdejší zvlněná krajina je vhodná pro cykloturisty, k vycházkám do přírody, stejně tak k výletům za historickými památkami. Koupání na přírodním koupališti v Moravči (7 km) nebo na koupališti v Pelhřimově (12 km). Krytý bazén, tenisové kurty, squash a posilovna v Pelhřimově (12 km). Restaurace v Čížkově (2 km). Nákupy v Pelhřimově (12 km).

Turistické cíle:

 • Pelhřimov (Muzeum rekordů a kuriozit, Muzeum strašidel, Síň Lipských),
 • Červená Řečice (zámek),
 • Želiv (klášter),
 • Humpolec (Hlinikárium, Muzeum Dr. Aleše Hrdličky, skanzen Sichpil),
 • Orlík u Humpolce (zřícenina hradu),
 • Kaliště (rodný dům Gustava Mahlera),
 • Lipnice nad Sázavou (mohutná zřícenina gotického hradu, muzeum Jaroslava Haška, každoročně se zde koná festival Haškova Lipnice, folkové festivaly),
 • Ledeč nad Sázavou (hrad),
 • Světlá nad Sázavou (zámek, brusírna skla, východisko do Posázaví, Stvořidla – kaňon Sázavy),
 • Pacov (Městské muzeum Anotnína Sovy),
 • Kámen (hrad),
 • Obrataň (úzkorozchodná železnice Obrataň - Jindřichův Hradec - Nová Bystřice),
 • Choustník (hrad),
 • Chýnov (Chýnovská jeskyně, Bílkova vila),
 • Tábor (Husitské muzeum, Táborské podzemí, husitský hrad Kotnov s vyhlídkovou věží, Muzeum čokolády a marcipánu, zoologická zahrada, rozhledna Hýlačka),
 • Kozí hrádek (zřícenina hradu),
 • Kamenice nad Lipou (zámek),
 • Červená Lhota (zámek),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka - Krýzovy jesličky, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar),
 • Křemešník (poutní místo s rozhlednou),
 • Jihlava (Dům Gustava Mahlera, Muzeum Vysočiny, Jihlavské katakomby, vyhlídková věž kostela sv. Václava Většího, zoologická zahrada).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Litohošť

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti v Moravči (7 km) nebo na koupališti v Pelhřimově (12 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Pelhřimově (12 km).
Posilovna v okolí Posilovna v Pelhřimově (12 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Litohošť Položit dotaz

Vloženo: 29.12.2016

Dobrý den,chtěl jsem se zeptat na obsazenost v únoru,máte ještě nějaké volné termíny? Děkuji Slezák

Vážený pane Slezák,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1659 Litohošť. Litujeme, ale během února se chalupa Litohošť nepronajímá. Tuto chalupu lze pronajmout vždy od začátku května do konce září. Děkujeme za pochopení.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 


Hodnocení Hodnoceno 5×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Ludmila K. 16. 8. 2022
Pavla W. 9. 8. 2022

Skvělé vybavení chalupy, krásná zahrada s bazénem, dostatek venkovního posezení, perfektní komunikace s paní majitelkou

Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace