Obce a města

Starobylé město a letovisko Pacov leží v Pacovské pahorkatině v nadmořské výšce 615 m asi 25 km severovýchodně od města Tábora v okrese Pelhřimov. Městu vévodí hrad, později přestavěný na barokní zámek, který slouží potřebám města. Najdete v něm Městský úřad, Muzeum básníka Antonína Sovy, který se tu narodil, knihovnu a informační centrum.  Dvě zdálky viditelné věže patří dvěma kostelům na hlavním náměstí, gotickému kostelu sv. Archanděla Michaela a baroknímu kostelu sv. Václava.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Pacov je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Pacov je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Prohlíželo 406 lidí

Velmi pěkně zařízená chata k pronájmu leží v neoplocené zahradě (hřiště, posezení, ohniště) na okraji chatové osady v malebném prostředí u potoka a lesa 2 km od rybníku Valcha (rybaření).

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1402

Moderně zařízená chalupa k pronájmu se zahradou (bazén, terasa, ohniště, gril) leží v obci u rybníku v malebné krajině na rozhraní Jihočeského kraje a kraje Vysočina asi 4 km od města Pacov.

2 ložnice / max 11 osob
číslo chalupy: 1924
Starobylé město Pacov leží nedaleko Tábora, je rodištěm básníka Antonína Sovy.

Mimořádně atraktivní chalupa s oplocenou zahradou (bazén, terasa s posezením, dětský koutek, zahradní domeček) a s uzavřeným dvorem (vířivka, posezení, krb) na okraji malé vesničky.

5 ložnic / max 14 osob
číslo chalupy: 1659

Prohlíželo 100 lidí

Rezervováno včera

Původní prostorná vesnická chalupa k pronájmu na oploceném pozemku (pergola s posezením, gril, ohniště) leží v klidném prostředí na kraji obce na Pelhřimovsku jen 4 km od hradu Kámen.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 2232

Jednoduše zařízená vesnická chalupa k pronájmu s oploceným dvorem (gril, ohniště) leží v malé obci 14 km od Pelhřimova (Muzeum rekordů a kuriozit). Ideální k cykloturistickým výletům.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 2226

Prohlíželo 149 lidí

Zrekonstruovaná velmi pěkně zařízená chata na neoploceném pozemku (posezení, ohniště) na romantické samotě v údolí v malebné přírodě Vysočiny jen 14 km od Pelhřimova. Cykloturistika.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 1165

Prohlíželo 290 lidí

Útulná menší chata k pronájmu s terasou a obytným pokojem s krbovými kamny leží v chatové osadě poblíž lesa na okraji obce v malebné krajině jihozápadní Vysočiny na Pelhřimovsku.

1 ložnice / max 3 osoby
číslo chaty: 2308

Pěkná vesnická chalupa resp. samostatná část chalupy k pronájmu s uzavřeným dvorem (zahradní nábytek) a zahradou leží v malé vísce v malebné klidné na lesy a rybníky bohaté lokalitě na Táborsku.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2051

Akceptované poukázky a asociace