Zobrazit na mapě

Zoologická zahrada Jihlava

Parky a zahrady

Zoologická zahrada v Jihlavě je rozlehlá moderní ZOO, která se může pochlubit velkým množstvím chovaných zvířat. Zvířata zde žijí v šikovně řešených výbězích, takže mají dostatek prostoru a návštěvníci si je mohou dobře prohlédnout. Kromě expozice živých zvířat je zde mnoho dalších zajímavostí jako například výběh zvířátek, ke kterým smí děti, originální výstavy, na zařízení bohaté dětské hřiště či malé vyhlídkové věže.

V nedávné době byla v areálu ZOO vybudována africká vesnice, komplex budov ve stylu afrických chýší. V jedné je umístěna galerie, v jiné je možnost nahlédnout do tajemného světa netopýrů, ostatní slouží jako důvtipné příbytky menších živočichů.

ZOO je možné projet výletním vláčkem. Velké dětské hřiště se spoustou originálních atrakcí potěší děti od nejmenších až po teenagery. Samozřejmostí je možnost občerstvení. ZOO Jihlava je otevřená celoročně.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zoologická zahrada Jihlava je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zoologická zahrada Jihlava je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Stylově zrekonstruovaný původní statek k pronájmu na oploceném pozemku (koupací jezírko, posezení, gril, zahradní krb, infrasauna) v klidné obci na Vysočině 10 km jižně od Jihlavy.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 2213

Prohlíželo 131 lidí

Prostorná roubená chalupa k pronájmu se zimní zahradou a kachlovými kamny leží na oploceném pozemku (koupací jezírko, lehátka, posezení, gril) v obci na centrální Vysočině jen 11 km od Jihlavy.

3 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2212

Dnes zobrazeno 12x

Velmi pěkná stylově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s obytnou přístavbou, uzavřeným dvorkem (posezení, krb, solární sprcha) a oplocenou zahradou (bazén) v obci na Vysočině jen 18 km od Jihlavy.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1869

Prostorná jednoduše zařízená chalupa s hernou (stolní tenis) v částečně oplocené zahradě (plocha pro míčové hry, posezení, ohniště) leží na malebné samotě u lesa jen 6 km od Humpolce (koupaliště).

6 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1859

Dnes zobrazeno 8x

Útulně a pěkně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) zcela na kraji obce jen 500 m od rekreačního rybníka a jen 3 km od Humpolce (zřícenina hradu Orlík).

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 0718

Novostavba chaty k pronájmu se saunou a bohatým vyžitím pro celou rodinu leží na oploceném pozemku v těsné blízkosti rybníku Kachlička (50 m) (přírodní koupání) jen 7 km od Humpolce.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2110

Prohlíželo 148 lidí

Pěkná účelně zařízená chalupa leží v oplocené zahradě (posezení, ohniště) v malé obci v malebné krajině jihozápadní Vysočiny jen 7 km od Pelhřimova s mnoha možnostmi ke krásným výletům do okolí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1728

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahrádkou (zahradní nábytek, gril) leží v obci v malebném regionu jihovýchodní části Vysočiny jen 10 km od Třebíče (památky UNESCO).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2058

Akceptované poukázky a asociace