Zobrazit na mapě

Zoologická zahrada Jihlava

Parky a zahrady

Zoologická zahrada v Jihlavě je rozlehlá moderní ZOO, která se může pochlubit velkým množstvím chovaných zvířat. Zvířata zde žijí v šikovně řešených výbězích, takže mají dostatek prostoru a návštěvníci si je mohou dobře prohlédnout. Kromě expozice živých zvířat je zde mnoho dalších zajímavostí jako například výběh zvířátek, ke kterým smí děti, originální výstavy, na zařízení bohaté dětské hřiště či malé vyhlídkové věže.

V nedávné době byla v areálu ZOO vybudována africká vesnice, komplex budov ve stylu afrických chýší. V jedné je umístěna galerie, v jiné je možnost nahlédnout do tajemného světa netopýrů, ostatní slouží jako důvtipné příbytky menších živočichů.

ZOO je možné projet výletním vláčkem. Velké dětské hřiště se spoustou originálních atrakcí potěší děti od nejmenších až po teenagery. Samozřejmostí je možnost občerstvení. ZOO Jihlava je otevřená celoročně.

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Zoologická zahrada Jihlava je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Zoologická zahrada Jihlava je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 10x

Velmi pěkná stylově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu s letní odpočinkovou místností, vyžitím pro děti, uzavřeným dvorkem (posezení, krb) a oplocenou zahradou v obci jen 18 km od Jihlavy.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1869

Prohlíželo 107 lidí

Prostorná jednoduše zařízená chalupa s hernou (stolní tenis) v částečně oplocené zahradě (plocha pro míčové hry, posezení, ohniště) leží na malebné samotě u lesa jen 6 km od Humpolce (koupaliště).

6 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1859

Prohlíželo 161 lidí

Útulně a pěkně zařízená chata v částečně oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) zcela na kraji obce jen 500 m od rekreačního rybníka a jen 3 km od Humpolce (zřícenina hradu Orlík).

2 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 0718

Dnes zobrazeno 17x

Pěkná účelně zařízená chalupa leží v oplocené zahradě (posezení, ohniště) v malé obci v malebné krajině jihozápadní Vysočiny jen 7 km od Pelhřimova s mnoha možnostmi ke krásným výletům do okolí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 1728

Prohlíželo 131 lidí

Zrekonstruovaná účelně zařízená chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, pergola s posezením) v malé obci na Humpolecku jen 4 km od přehrady Sedlice (rybaření, přírodní koupání).

3 ložnice / max 7 osob
číslo chalupy: 1731

Prohlíželo 91 lidí

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahrádkou (zahradní nábytek, gril) leží v obci v malebném regionu jihovýchodní části Vysočiny jen 10 km od Třebíče (památky UNESCO).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2058

Dnes zobrazeno 10x

Zcela samostatná pěkně zařízená část chalupy na okraji malé obce s uzavřeným dvorem (pergola, posezení, krb) a oplocenou zahradou (bazén, trampolína) s okolím ideálním k cykloturistice.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1431

Prohlíželo 125 lidí

Pěkná účelně zařízená chata k pronájmu v oplocené zahradě (kruhový bazén, terasa s posezením, zahradní krb) leží v nevelké chatové osadě nedaleko lesa jen 50 m od místního rybníka Chadim.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 1816

Akceptované poukázky a asociace