Chata Znojmo - Oblekovice

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 8 osob
Internet v objektu - wifi
Oplocení zahrady
Číslo chaty: 1460

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2014

Luxusní chata


Pronájem chaty Znojmo - Oblekovice - podrobný popis

Mimořádně atraktivní 4-pokojová chata (110 m2) leží v chatové osadě zcela na kraji města Znojmo a nabízí pronájem pro max. 8 osob (včetně dětí). Vstup je přes terasu do obytné místnosti (42 m2), která je vybavena sedací soupravou, krbem, kuchyňským a jídelním koutem a TV. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. V přízemí se dále nachází ložnice (16 m2) s dvojlůžkem, koupelna s rohovou vanou a umyvadlem (bojler 120 l) a samostatné WC. Z obytné místnosti vedou schody do podkroví do otevřeného pokoje s posezením a TV. Z něj je pak vstup do 2 samostatných ložnic: 1/ (20 m2) s lůžkem a rozkládací postelí pro 2 osoby a 2/ (20 m2) se 3 lůžky. K oběma ložnicím náleží společný balkon. Koupelna se sprchovým koutem a WC. V chatě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Topení: el. přímotop + dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na oplocené pěkně udržované zahradě (800 m2) je k dispozici velký zapuštěný bazén (8 x 4 x 1,4 m) s odsuvným zastřešením, ruské kuželky, venkovní posezení, zahradní krb s udírnou, lehátka na slunění, houpací lavice a stojan na jízdní kola. Pro děti je připraveno pískoviště a dětský domeček se skluzavkou. Oplocené parkování. Brána chaty je střežena kamerovým systémem se záznamem.

Domácí zvíře Ne
S bazénem Velký zapuštěný bazén (8 x 4 x 1,4 m) s odsuvným zastřešením.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Krb Krb v obytné místnosti a zahradní krb s udírnou na zahradě.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,7 km).

Popis objektu majitelem

UBYTOVACÍ ŘÁD CHATY 1460 ZNOJMO - OBLEKOVICE

1. Hosté budou ubytovaní po předložení platného dokladu totožnosti a voucheru (cestovního poukazu).

2. V den nástupu se mohou hosté ubytovat od 16:00 do 19:00 hod.

3. Při ubytování přebírají hosté objekt chaty bez závad. Dojde-li k poškození zařízení, jsou hosté povinni škodu nahlásit a uhradit v plné výši. Pokud dojde k znečištění matrací nebo sedací soupravy, hradí hosté na místě poplatek za vyčištění.

4. Ve všech prostorách chaty je přísný zákaz kouření. Porušení tohoto zákazu bude pokutováno částkou 1.000,- Kč.

5. V celém objektu chaty včetně pozemku je přísný zákaz vstupu psů a jiných zvířat.

6. V pokojích a společných prostorách chaty nesmí hosté přemísťovat zařízení, jedná se zejména o postele. Rovněž nesmí provádět jakékoli zásahy do instalace elektřiny, vody a plynu.

7. V objektu není dovoleno užívat bez souhlasu ubytovatele vlastní elektrické spotřebiče (kontaktní gril, chladicí zařízení na čepování piva a podobné spotřebiče). V případě používání těchto spotřebičů musí hosté požádat o souhlas ubytovatele ještě před nástupem na rekreaci, aby nedocházelo k přetížení elektrické sítě.

8. Hosté jsou povinni zamykat všechny dveře a bránu při odchodu z objektu.

9. Host nesmí umožnit pobyt ani přespání osobám, které nejsou zapsané v ubytovací knize. V případě, že ubytovatel zjistí porušení tohoto zákazu, je oprávněn okamžitě ukončit pobyt všech ubytovaných osob bez náhrady a bez vrácení složené kauce.

10. Z bezpečnostních důvodů není možné v prostorách chaty a zejména v prostorách bazénu ponechávat děti bez dozoru dospělých osob. Dospělá osoba nese plnou odpovědnost za újmu na zdraví dítěte a za škody způsobené dítětem.

11. Všichni hosté jsou povinni dodržovat tento Ubytovací řád. V případě porušení má právo ubytovatel ukončit pobyt s okamžitou platností bez náhrady.     

Tento ubytovací řád podepisuje host a ubytovatel po příjezdu na chatu.

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 100 kWh.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Znojmo - Oblekovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Znojmo - Oblekovice

 • Historické město Znojmo s místní částí Oblekovice leží na řece Dyji a je jedním z nejznámějších a turisty nejvyhledávanějších měst jižní Moravy. Je ideálním místem pro pěší výlety do Národního parku Podyjí, k Vranovské přehradě nebo k cyklovýletům po místních vinných stezkách, které mají propojení až do Rakouska.
 • Velkým lákadlem pro návštěvníky Znojma je Znojemské historické vinobraní, které se koná každým rokem během září. Při návštěvě Znojma doporučujeme také využít služeb firmy Znovín Znojmo, která se řadí mezi přední producenty vína v ČR. Znovín Znojmo pořádá četné ochutnávky vín, Burčákové dny, ve své nabídce má také Vinařský turistický program a Tématická putování po archivních sklepích a vinicích Znojemska (např. unikátní vinice Šábes, sklepy Louckého kláštera, apod.).

Sportovní aktivity a služby v okolí chaty Znojmo - Oblekovice:

 • Koupání na koupališti ve Znojmě (2,5 km). Tenisové kurty (0,7 km) a jízda na koni (0,5 km) v místě. Krytý bazén, posilovna, squash, bowling ve Znojmě (2,5 – 6 km). Golf v Těšeticích (13 km). Rybaření na řece Dyji (0,4 km). Restaurace (0,7 km) a nákupy (1,5 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Minoritský klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž),
 • Národní park Podyjí (vinice Šobes, turistické stezky s vyhlídkami na řeku Dyji),
 • Šatov (areál československého opevnění s pěchotním srubem MJ-S3 Zahrada, Malovaný sklep),
 • Hatě (Excalibur city - zábavní a nákupní komplex),
 • Chvalovice (Dětský zábavní park),
 • Slup (vodní mlýn),
 • Vranovská přehrada (koupání, rybaření, plavba parníkem),
 • Vranov nad Dyjí (zámek),
 • Bítov (hrad, rozhledna Rumburak),
 • Cornštejn (zřícenina hradu),
 • Jaroměřice nad Rokytnou (zámek),
 • Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku, jeskyně Na Turoldu),
 • Dolní Věstonice (archeologická expozice),
 • CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu),
 • Lednicko-valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, Minaret, Janův hrad, Apollónův chrám, Tři grácie, kaple Sv. Huberta, Dianin chrám, památka zapsána na seznam UNESCO),
 • výlety do Rakouska (historické město Retz, hrad Hardegg, lázně Laa and der Thaya, hlavní město Vídeň).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Znojmo - Oblekovice

Cyklotrasy v okolí Okolí Znojma je oblíbeným regionem pro cykloturistickou dovolenou. Samotným Znojmem vede několik cyklostezek - Moravská vinná, Vinařským krajem nebo Znojemská cyklostezka.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti ve Znojmě (2,5 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Dyji (0,4 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,7 km).
Golf v okolí Golf v Těšeticích (13 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Znojmě (3 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Znojmo - Oblekovice: Chata Jižní Morava, Chata Znojemsko, Chata Znojmo, Chata Jihomoravský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Znojmo - Oblekovice Položit dotaz

Vloženo: 5.3.2015

Dobrý den ,cena 19306 Kč v letním období je konečná cena i s veškerými energiemi ? (elektrika,turistický poplatek obci atd.) Děkuji p. Štefanko

Vážený pane Štefanko,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1460 Znojmo - Oblekovice. Ano, cena 19.306,-Kč je cena konečná. Spotřeba energií je již zahrnuta v ceně. Na místě se doplácí pouze rekreační poplatek a vratná kauce 2.000,-Kč.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

 


Hodnocení Hodnoceno 5×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Lenka F. 31. 8. 2021

Všeobecně vše bylo užasné ...

Nemám nic co by se nám nelíbylo

Čestmír N. 3. 8. 2021
Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace