Chata Vodňanské Svobodné Hory

4 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 10 osob
Stolní tenis v objektu
Trampolína na zahradě
Číslo chaty: 1131b

Pronájem chaty Vodňanské Svobodné Hory - podrobný popis

Jednoduše zařízená 5-pokojová chata (94 m2) nabízí pronájem pro max. 10 méně náročných osob a leží na malebné polosamotě nedaleko lesa ve společném areálu bývalého statku (hospůdka) a další chaty. Zádveří. V průchozí obytné kuchyni je k dispozici plynový sporák (4  hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice, jídelní kout pro 4 osoby, sedací souprava a TV. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Koupelna je průchozí do jedné z ložnic. V přízemí se nachází 3 2-lůžkové ložnice. Dětská postýlka k dispozici. V podkroví (příkré schody) se nachází další ložnice se 4 lůžky. Chata není vytápěna. Nekuřácký objekt. Přímo u chaty se nachází venkovní posezení. V neoploceném areálu (20 000 m2), který je společný s hosty bývalého statku a další chaty, je k dispozici zapuštěný bazén (6,1 x 3,3 x 1,4 m), stolní tenis, trampolína (Ø 4 m) a dětský koutek (houpačky, pískoviště a hračky). Součástí statku je také hospůdka (pivo, limo, elektronické šipky - 50,-Kč/hodina, stolní fotbal - 10,-Kč/hra). Na okraji areálu se nachází soustava soukromých rybníčků. Na jednom z nich je za poplatek (300,-Kč/den) možné rybaření. Neoplocené parkování v areálu.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Zapuštěný bazén (6,1 x 3,3 x 1,4 m).
Stolní tenis v objektu Ano
Trampolína na zahradě Trampolína (průměr 4 m).
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Vodňanech (5 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Vodňanské Svobodné Hory je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Vodňanské Svobodné Hory

 • Víska Vodňanské Svobodné Hory se nachází v malebné mírně zvlněné krajině jižních Čech cca. 5 km jihozápadně od Vodňan a cca. 27 km jižně od Písku. Terén místní krajiny je ideální k cykloturistice (značená síť cyklostezek) i k vycházkách do přírody (např. na Svobodnou horu). V okolí se nachází řada zámků, hradů i jiných cenných přírodních a historických pamětihodností. Koupání na Záhorském rybníku (4 km) nebo na koupališti v Bavorově (8 km). Tenisové kurty a posilovna ve Vodňanech (5 km). Jízda na koni v místě (0,5 km). Restaurace a nákupy ve Vodňanech (5 km).

Turistické cíle:

 • Vodňany (Městské muzeum, Muzeum mlynářského řemesla, Rybářské muzeum),
 • Lomec (mariánské poutní místo, kostel Sv. Pany Marie),
 • Chelčice (památník Petra Chelčického),
 • Kratochvíle (zámek),
 • Helfenburk (zřícenina hradu),
 • Dub u Prachatic (zámek),
 • Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …),
 • Prachatice (městská památková zóna, rozhledna Libín),
 • Husinec (rodný domek Jana Husa),
 • Protivín (Krokodýlí Zoo),
 • Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR, rozhledna Jarník),
 • Temelín (zámeček Vysoký Hrádek - infocentrum jaderné elektrárny),
 • Týn nad Vltavou (Městské muzeum ve zdejším zámku, rozhledna Semenec, plavby lodí po řece Vltavě, soutok Vltavy a Lužnice),
 • Hluboká nad Vltavou (zámek, zámek Ohrada, zoologická zahrada),
 • České Budějovice (historické náměstí Přemysla Otakara II. se Samsonovou kašnou, Černá věž, hradební věž Železná panna, Rabenštejnská věž, Jihočeské motocyklové muzeum, Muzeum koněspřežky, Muzeum energetiky, katedrála Sv. Mikuláše, Hvězdárna a planetárium, Pivovar Budějovický Budvar, Hopsárium – největší zábavní zastřešený park v jižních Čechách, městský park Stromovka – je hojně využíván cyklisty a inline bruslaři),
 • Holašovice (selská lidová architektura, památka UNESCO),
 • Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Vodňanské Svobodné Hory

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na Záhorském rybníku (4 km) nebo na koupališti v Bavorově (8 km).
Rybaření v okolí Rybaření na soukromém rybníku 100 m od chaty (300,-Kč/den).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Vodňanech (5 km).
Posilovna v okolí Posilovna ve Vodňanech (5 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Vodňanské Svobodné Hory: Chata Jižní Čechy, Chata okolí Písku, Chata Strakonice, Chata Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Vodňanské Svobodné Hory Položit dotaz

Vloženo: 27.3.2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je volný termín od 26.7 do 2.8. 2014? Děkuji Koubková

Vážená paní Koubková,

děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1131b Vodňanské Svobodné Hory. Termín od 26.7. do 2.8.2014 je již bohužel obsazen. Předběžně volné termíny během letních prázdnin jsou od 9.8.2014.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 23.6.2012

Dorby den,chtel bych se zeptat zda je volna vyse uvedena chata na termin 28.7.-4.8. v pripade ze ano,chtel bych si zarezervovat uvedenou chatu,dekuji.
Vážený pane Červeňák, děkujeme Vám za Váš zájem o chatu 1131b Vodňanské Svobodné Hory. Chata je bohužel během letních prázdnin plně obsazena. Děkujeme za pochopení.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace