Chalupa Vilémov

3 ložnice
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 10 osob
Internet v objektu - wifi
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1722

Novinka 2017


Pronájem chalupy Vilémov - podrobný popis

Původní zcela jednoduše zařízená roubená 4-pokojová chalupa (110 m2) leží v osadě Vilémov cca. 3 km od Rokytnice nad Jizerou a nabízí pronájem pro max. 10 nenáročných osob. Chodba. Prostorný obytný pokoj je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem pro 4 osoby, krbem (krbovou vložkou), TV+KABEL a pevným připojením na internet. V kuchyni je k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, el. konvice, kamna a jídelní kout pro 4 osoby. V přízemí chalupy se dále nachází samostatné WC a koupelna se sprchovým koutem a umyvadlem (bojler 80 l). Z chodby vede schodiště do podkroví, kde se nachází 3 samostatné ložnice: 1/ se 3 lůžky, 2/ se 3 lůžky a 3/ s dvojlůžkem, 2 lůžky a TV+KABEL. Topení: dřevem v krbu (centrální rozvod) + el. přímotopy (pouze jako doplněk). Nekuřácký objekt. Pozor na snížená futra při vchodu do obytného pokoje! Na travnatém neoploceném pozemku u chalupy (800 m2) mohou hosté využít zahradní nábytek (pro 6 osob), přenosný gril a ohniště. Neoplocené parkování (v létě za sucha přímo před chalupou, za mokra nebo v zimě na parkovišti cca. 20 m nad chalupou).

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Pevné připojení k internetu.
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 300 m.
Krb Krb v obytném pokoji.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,4 km) nebo v Rokytnici nad Jizerou (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 19,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie a dřeva. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vilémov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vilémov

 • Rokytnice nad Jizerou (oblíbené lyžařské a turistické středisko v Krkonoších) společně s přidruženou osadou Vilémov leží v jejich západní části. V létě zde najdeme ideální podmínky k turistice a horské cyklistice (značená síť cyklostezek, bike park). V zimě je to více jak ideální místo k lyžování. Koupání na koupališti v Jablonci nad Jizerou (5 km). Tenisové kurty, sportovní hala a bowling (5 km) v Rokytnici nad Jizerou. Velké lákadlo pro horské cyklisty (bikery) je bike park u lanovky na Horní Domky (8 km). K dispozici je půjčovna kol a dvě tratě: lehčí překážková a těžší sjezdová. Krytý bazén v Jilemnici (20 km). Golf v Harrachově (10 km). Nákupy (5 km) a restaurace (0,4 km) v místě nebo v Rokytnici nad Jizerou (3 km).

Turistické cíle:

 • Krkonoše (skalní vyhlídka Stráž, Huťský vodopád, Studenov, Ručičky, Dvoračky, Pančavská louka, prameny Labe, Vosecká bouda, Mumlavský vodopád, Sněžka - nejvyšší hora Krkonoš, ...),
 • Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, Lesnické muzeum - expozice Šindelka, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích),
 • Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – unikátní soubor roubených chalup),
 • Vrchlabí (Krkonošské muzeum),
 • Bozkovské dolomitové jeskyně,
 • Roprachtice (rozhledna U borovice),
 • Příchovice (rozhledna Štěpánka, rozhledna Maják Járy Cimrmana),
 • Kořenov (Muzeum ozubnicové dráhy Tanvald – Kořenov - Harrachov),
 • Smržovka (Muzeum obrněné techniky),
 • Jiřetín pod Bukovou (Muzeum výroby hraček),
 • Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie),
 • Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd),
 • Jizerské hory (rozhledny Černá Studnice, Nisanka, Slovanka a Královka, vodní nádrž Josefův Důl, vodní nádrž Souš, hora Jizera se zbytky pralesa, hora Bukovec, osada Jizerka, Rašeliniště Jizerky, Černá jezírka).

Lyžování v okolí

 • 1 lyžařský vlek v místě (0,2 km).
 • Rokytnice nad Jizerou (od 5 km) (630 - 1312 m. n. m.): 2 lanovky, 22 vleků, délka sjezdovek: 21,5 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 32,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Harrachov (10 km) (650 - 1020 m. n. m.): 2 lanovky, 3 vleky, délka sjezdovek: 7,9 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 37 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.
 • Horní Mísečky - Medvědín (25 km) (1000 - 1235 m. n. m.): 6 lanovek, 11 vleků, délka sjezdovek: 27 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Lázně v okolí

Janské Lázně (43 km): léčba pohybového a dýchacího ústrojí, popálenin a dětských onkologických onemocnění.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vilémov

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Přes Rokytnici nad Jizerou vedou cyklotrasy 22, K7 a K5. Velké lákadlo pro horské cyklisty (bikery) je bike park u lanovky na Horní Domky (8 km). K dispozici je půjčovna kol a dvě tratě: lehčí překážková a těžší sjezdová.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Jablonci nad Jizerou (5 km). Krytý bazén v Jilemnici (20 km).
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Rokytnici nad Jizerou (5 km).
Golf v okolí Golf v Harrachově (10 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Vilémov Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Vilémov nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace