Zobrazit na mapě

Muzeum lesnictví Harrachov

V Muzeu lesnictví v Harrachově najdou návštěvníci velmi poutavou expozici seznamující s historií i současností lesnictví a myslivostí. Nepřehlédnutelným exponátem je mohutný vypreparovaný jelen evropský. V jedné části expozice se návštěvníci seznámí s celým procesem těžby dřeva od pokácení stromu, přes zpracování dřeva až po obnovu vytěžené části lesa. V další muzejní sekci je poutavá expozice přezimování zvířat s množstvím skutečných vypreparovaných živočichů. Prohlídku muzea doplňuje promítání krátkých filmů s lesnickou a mysliveckou tématikou. Muzeum lesnictví je pro veřejnost otevřeno celoročně od úterý do neděle.

Fotogalerie - Muzeum lesnictví Harrachov

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Muzeum lesnictví Harrachov je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Muzeum lesnictví Harrachov je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Útulný kvalitně zařízený apartmán k pronájmu v prvním patře domu s prázdninovými apartmány na klidném místě u lesa jen 1 km od Mumlavského vodopádu. Ideální pro turistickou dovolenou.

1 ložnice / max 5 osob
číslo apartmánu: 2046

Stylová prostorná chalupa k pronájmu leží na krásném místě vysoko v horách v atraktivní lokalitě Horní Domky na horské stráni pod Dvoračkami přímo u SJEZDOVKY, TURISTICKÝCH STEZEK a TRATÍ BIKEPARKU.

4 ložnice / max 16 osob
číslo chalupy: 2475
Návštěvníci Harrachova by si neměli nechat ujít prohlídku Muzea lesnictví, kde na ně čeká zajímavá expozice obohacená o multimediální projekci s názvem Nálada v lese.

Prostorná luxusně zařízená chalupa na neoploceném pozemku (zapuštěný vyhřívaný bazén, posezení, krb, dětský koutek) v klidné části horské obce pod lesem u horského potoka jen 5 km od Harrachova.

6 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 1502

Dnes zobrazeno 16x

Jednoduše zařízená chalupa s terasou (zahradní nábytek) na neoploceném pozemku v dolní části obce jen 2 km od nejbližšího lyžařského areálu a s prostředím ideálním k turistickým výletům.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1281

Stylově zařízená velmi pěkná chalupa leží na částečně oploceném pozemku (posezení, krb, gril, vyžití pro děti) v dolní části Rokytnice nad Jizerou s mnoha možnostmi k turistice a lyžování.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 1723

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu na neoploceném pozemku (posezení, ohniště) na kraji malé horské osady jen 100 m od lyžařského areálu v sousedství hřiště a občerstvení. Turistika.

6 ložnic / max 18 osob
číslo chalupy: 1365

Stylově zařízená roubená chalupa k pronájmu s velkými kachlovými kamny a wellness zázemím (sauna, ochlazovací káď, relaxační prostor) leží u lesa v malé horské obci v srdci Krkonoš.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2398

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoplocené zahradě s bohatým rekreačním zázemím (bazén, golfové hřiště, trampolína, houpačky, posezení, ohniště, gril, vyžití pro děti) na kraji horské obce.

6 ložnic / max 20 osob
číslo chalupy: 2370

Akceptované poukázky a asociace