Chalupa Vernéřovice

1 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1344

Rodinná dovolená

Novinka 2013


Pronájem chalupy Vernéřovice - podrobný popis

Pěkně zrekonstruovaná 2-pokojová chalupa (54 m2) pro 4 osoby v obci v malebné krajině CHKO Broumovsko. Veranda. Chodba. Obytný pokoj (15 m2) je vybaven sedacím a jídelním koutem a TV+SAT. V kuchyni (8,5 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. Ložnice (12 m2) se 2 lůžky a patrovou postelí. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). El. topení. Nekuřácký objekt. Na velké částečně oplocené zahradě (krajem zahrady protéká potok) (1000 m2) se nachází zastřešené venkovní posezení, ohniště, gril a pískoviště pro děti. Parkování za bránou u chalupy.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Internet v objektu - wifi Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen 1 km
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Meziměstí (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. na místě 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 0,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Vernéřovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Vernéřovice

Obec Vernéřovice leží v samém srdci CHKO Broumovsko cca. 10 km severozápadně od města Broumov. Místo je ideálním výchozím bodem k poznávání přírodních i historických krás CHKO Broumovsko i celých východních Čech. Okolí lze doporučit pro turisty a cykloturisty (značená síť cyklostezek s propojením do Polska). Koupaliště, tenisové kurty, stolní tenis a rybaření v Meziměstí (3 km). V Meziměstí se dále nachází Zábavní centrum s mnoha sportovně-rekreačními aktivitami (střelnice na ostré i laserové zbraně, lezecká stěna, bowling, posilovna, solná jeskyně, restaurace, letní zahrada s grilováním). Krytý bazén v Náchodě (28 km). Jízda na koni v Hejtmánkovicích (3 km). Nákupy v místě (0,3 km) nebo v Meziměstí (3 km), restaurace v Meziměstí (3 km). Turistické cíle: CHKO Broumovsko (Adršpašsko-teplické skály, Broumovské stěny s letohrádkem Hvězda, skalní město Ostaš), Vernéřovice (Vernéřovická studánka), Ruprechtický Špičák (rozhledna), Vižňov (geopark), Police nad Metují (Muzeum stavebnice Merkur), Broumov (klášter, Broumovský pivovar Opat - exkurze), Hronov (Muzeum Aloise Jiráska), Malé Svatoňovice (muzeum Bratří Čapků), Náchod (zámek), Dobrošov (pevnost čs. opevnění, Jiráskova rozhledna), Nové Město nad Metují (zámek), Opočno (zámek), Babiččino údolí, Ratibořice (zámek), vodní nádrž Rozkoš, Josefov u Jaroměře (pevnost), Dvůr Králové nad Labem (Safaripark), Kuks (barokní špitál se sochami od M. B. Brauna), Krkonoše.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Vernéřovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Měziměstí (3 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Meziměstí (3 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Hejtmánkovicích (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Meziměstí (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Meziměstí (3 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Vernéřovice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Broumovsko, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Vernéřovice Položit dotaz

Vloženo: 26.4.2015

Chalupa-Vernéřovice-Dobrý den, měli bychom zájem o ubytování, ale chtěla jsem se zeptat, jelikož máme malé dítě, jestli jsou ložnice a obývací pokoj odděleny dveřmi, na obrázku mám pocit, že je tam jen závěs. Díky Julie

Vážená paní Zelinková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chalupy 1344 Vernéřovice. Mezi ložnicí i obytným pokojem jsou umístěny také dveře.

V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Související objekty

Akceptované poukázky a asociace