Chalupa Tajanov

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 8 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1016

Chata na víkend


Pronájem chalupy Tajanov - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa pro 8 osob na kraji malé podhorské osady s pěkným výhledem do krajiny. Obytný pokoj s KRBEM. Kuchyně. Koupelna. 3 ložnice. TERASA. OPLOCENÁ ZAHRADA: posezení, krb, šipky. KOUPALIŠTĚ v Kolinci 3 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: zřícenina hradu VELHARTICE. CENA od 11.844,-Kč/objekt/týden.

Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa (80 m2) pro 8 osob na kraji malé podhorské osady s pěkným výhledem do krajiny. Zádveří. Chodba. Obytný pokoj (18 m2) je vybaven krbem, sedacím koutem, TV+SAT, DVD přehrávačem a rádiem; vstup na terasu s posezením. V kuchyni je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a jídelní kout. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 120 l. V podkroví se nacházejí 3 ložnice: 1/ (12 m2) s dvojlůžkem a lůžkem, 2/ (9 m2) se 2 lůžky a 3/ (18 m2) s dvojlůžkem a lůžkem; vstup na malý balkon. Centrální vytápění na tuhá paliva a dřevem v krbu. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě je k dispozici venkovní posezení, krb a elektronické šipky. Možnost uschovat jízdní kola. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace ve Velharticích (2 km)

Popis objektu majitelem

Naše chalupa se nachází v klidné lokalitě v malé vesničce, kde žije jen 15 stálých obyvatel, zbytek jsou chalupáři. Přitom vše, co potřebujete, najdete jen v 5 minut autem vzdálených Velharticích nebo v 10 km vzdálené Sušici. Na chalupě si vychutnáte opravdový klid a krásu přírody. Chalupa je komplet vybavena, stačí si vzít pouze své osobní věci.

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Tajanov je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Tajanov

Malá osada Tajanov leží v podhůří Šumavy cca. 12 km severozápadně od Sušice. Místo je vhodné k relaxaci, vycházkám do přírody, cykloturistice, stejně tak k výletům za historickými památkami. Koupání na rybníku Bušek ve Velharticích (3 km) nebo na koupališti v Kolinci (3 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (30 km). Tenisové kurty ve Velharticích (2 km). Jízda na koni v Mlázovech (6 km). Rybaření na rybníku Bušek ve Velharticích (3 km). Restaurace a nákupy (2 km) ve Velharticích. Turistické cíle: Velhartice (zřícenina hradu), město Sušice (Muzeum Šumavy, štítové domy na náměstí), Svatobor (rozhledna), město Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna), Kašperk, Rábí (zříceniny hradů), Klenová a Švihov (hrady), Horšovský Týn (zámek), město Domažlice (štítové domy na náměstí, Muzeum Chodska), Šumava (Šumavská jezera – Čertovo, Černé, Laka, Prášilské; Povydří).

Tipy od majitele

Přímo kolem chalupy vede cyklostezka. Na kole tak můžete vyrazit, kam se Vám zachce. Nenáročná procházka je na hrad Velhartice. V okolí 30 km můžete navštívit Povydří, Prášily a Prášilské jezero, rozhlednu na Poledníku, Modravu, Srní, hrad Kašperské Hory, Švihov, zřízeninu Rabí a mnohé další turistické cíle.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Tajanov

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybník Bušek ve Velharticích (3 km), koupaliště v Kolinci (3 km), krytý aquapark v Horažďovicích (30 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku Bušek ve Velharticích (3 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Mlázovech (6 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Velharticích (2 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Tajanov: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Šumava, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Tajanov Položit dotaz

Vloženo: 21.4.2011

Dobrý den, zajímalo, by mě, zda bychom si mohli vaši chatu pronajmout na 5-6 dní, a jaká by v tomto případě byla cena (4 osoby)? Děkuji, M. Prášková.
Vážená paní Prášková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Tajanov č. 1016.
V mimosezóně po odsouhlasení majitelem je možný i zkrácený pobyt na 5-6 nocí.

Cena: 10.152,- Kč/objekt/6 nocí. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 12,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě dalších otázek nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle nebo e-mailem.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace