Chata Suchý

3 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 6 osob
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chaty: 0948

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Suchý - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 4-pokojová chata pro 5 až 6 osob v obci. Obytný pokoj s kuchyňským koutem a KRBOVÝMI KAMNY. 3 ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: BAZÉN (Ø 4,5 m, hloubka 0,9 m), krb, venkovní posezení. KOUPÁNÍ a RYBAŘENÍ v rekreačním rybníku 150 m. CYKLOTURISTKA. Krásy MORAVSKÉHO KRASU. TIP NA VÝLET: zámek v Lysicích. CENA od 9.352,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 4-pokojová chata (55 m2) pro 5 až 6 osob v obci. Veranda. Obytný pokoj (27 m2) je vybaven jídelním a kuchyňským koutem, krbovými kamny, gaučem, TV, DVD, Videem a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici kombinovaný sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Malá ložnice (6 m2) s vestavěným dvojlůžkem (ložnice je od obytného pokoje oddělena zahrnovacími dveřmi). Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 30 l. V podkroví (příkré schody, snížené stropy) se nacházejí 2 ložnice: 1/ (7 m2) se 2 lůžky a 2/ (6 m2) se 2 lůžky. Vytápění: el. přímotopy nebo dřevem v krbových kamnech. Nekuřácký objekt. Na oplocené zahradě (500 m2) je k dispozici bazén (Ø 4,5 m, hloubka 0,9 m), zastřešené venkovní posezení, zahradní krb a houpací lavice. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ne
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení se neposkytuje!!!

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie nad 50 kWh. Poplatek za dřevo (cca. 200,-Kč/týden).

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Suchý je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Suchý

Obec Suchý leží v severní části Moravského krasu, cca. 8 km východně od Boskovic. Místo je ideální pro ty, kteří chtějí poznávat krásy Moravského krasu, ale také pro vyznavače koupání, cykloturistiky a turistiky. V blízkém okolí najdete také řadu historických pamětihodností, které stojí za shlédnutí. Koupání a rybaření v rekreačním rybníku v místě (0,15 km). Tenisové kurty v místě (0,5 km). Krytý bazén, posilovna a jízda na koni v Boskovicích (10 km). Golf v Kořenci (7 km). Restaurace a nákupy (0,1 km) v místě. Turistické cíle: krásy Moravského krasu (jeskyně Sloupsko-šošůvské, Punkevní jeskyně, propast Macocha, Kateřinská jeskyně, jeskyně Balcarka, Mariánské údolí s jeskyní Pekárna), Rájec-Jestřebí (zámek), Boskovice (zámek, hrad, Westernové městečko), Lysice (zámek), Rudka u Kunštátu (jeskyně Blanických rytířů), Pernštejn (hrad), Svojanov (hrad), Brno (Vila Tugendhat, hrad Špilberk, katedrála Petrov, zoologická zahrada, Brněnská přehrada).

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Suchý

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rekreační rybník v místě (0,15 km), krytý bazén v Boskovicích (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření v rekreačním rybníku v místě (0,15 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Boskovicích (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)
Golf v okolí Golf v Kořenci (7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Boskovicích (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Suchý: Chata Jižní Morava, Chata Moravský kras, Chata Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Suchý 13× Položit dotaz

Vloženo: 27.6.2013

dobrý den je možno prosím kratší pobyt nežli týden?tak třeba od středy(čtvrtku)do soboty?diky jsme dvě kamarádky s dětma
Vážená paní Grbavčicová,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 0948 Suchý.


Na této chatě nabízíme po celý rok pouze týdenní pobyty od soboty do soboty, zkrácený pobyt bohužel není možné objednat. Děkujeme za pochopení.


V hlavní letní sezóně nabízíme na všech objektech pouze týdenní pobyty, mimo hlavní sezónu (od září) je na některých objektech možno po dohodě s majitelem zajistit i kratší pobyt. Informace k možnosti zkráceného pobytu je u objektů uvedena pod odkazem "Obsazenost".


V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci nás můžete kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 26.7.2011

Chěla bych si objednat chatu pro 6 osob,termín-29.7./31.7.2011 děkuji Jelínková
Vážená paní Jelínková,


děkujeme Vám za Váš zájem o chatu Suchý č. 0948.
Tato chata je v létě již plně obsazena.
Ubytování pouze na 2 noci v létě neposkytujeme. Standardně nabízíme týdenní pobyty od soboty do soboty.

V případě dalších otázek jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Suchý Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace