Chalupa Střelské Hoštice

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 3 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0716

Skvělá cena


Pronájem chalupy Střelské Hoštice - podrobný popis

Pěkně zařízená 1-pokojová chaloupka (54 m2) pro 2-3 osoby v tiché ulici v obci. Chodba. Obytný pokoj (25 m2) je vybaven sedací soupravou, rozkl. gaučem pro 2 osoby, lůžkem a TV. Koupelna s vanou a WC – bojler 80 l. V kuchyni (14 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. El. topení. Nekuřácký objekt. Na malém uzavřeném dvorečku (40 m2) se nachází venkovní posezení a ohniště. Oplocené parkování pro 1 automobil.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,5 km)
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (0,5 km).

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Střelské Hoštice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Střelské Hoštice

Obec Střelské Hoštice leží 13 km západně od známého jihočeského města Strakonice. Mírně zvlněná krajina, která se již o několik kilometrů dále začíná vlnit v první Šumavské kopce, nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť cyklistických stezek), k procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností. Koupání v řece Otavě v místě (0,2 km) nebo ve Strakonicích na koupališti (13 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (5 km). Tenisové kurty, posilovna ve Strakonicích (13 km). Rybaření v místě na řece Otavě (0,2 km). Restaurace a nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: Rábí, Helfenburg, Kašperk, Velhartice (zříceniny hradů), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Písek (nejstarší kamenný most v ČR přes řeku Otavu), Blatná (zámek), Hoštice (vesnička, kde se točily filmy Slunce, seno, …), Sušice (Muzeum Šumavy), Šumava (Povydří, Šumavská jezera, …).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Střelské Hoštice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání v řece Otavě (0,2 km) v místě. Krytý aquapark v Horažďovicích (5 km). Koupaliště ve Strakonicích (13 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě na řece Otavě (0,2 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty ve Strakonicích (13 km)
Posilovna v okolí Posilovna ve Strakonicích (13 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Střelské Hoštice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa okolí Písku, Chalupa Strakonice, Chalupa Jihočeský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Střelské Hoštice Položit dotaz

Vloženo: 19.11.2021

Dobrý den. Hledám ubytování pro tři osoby, v posledním termínu měsíce července. Líbí se mi vaše nabídka, ale na fotografiích není vidět pokoj. Je možné zaslat více fotografií včetně pokoje. Mnohokrát děkuji. Marie Štajnerová

Vážená paní Štajnerová,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 0716 Střelské Hoštice.

Bohužel fotografii obytné místnosti nemáme k dispozici. V obytné místnosti je rozkládací gauč pro 2 osoby a v kuchyni je pohovka na spaní. Tato chalupa je pro 2 - 3 osoby.

Letní termíny jsou předběžně volné. Cena činí 7.273,- Kč/objekt/týden + poplatky na místě: Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 20.5.2012

Rád bych věděl jestli je možnost chytat u vás ryby bez loveckého lístku děkuji
Vážený pane Charouzek,


děkujeme Vám za Váš dotaz na chalupu 0716 Střelské Hoštice.


Ryby lze chytat pouze s platným rybářským lístkem.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Střelské Hoštice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace