Chalupa Staré Město pod Landštejnem

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 7 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 1052

Pronájem chalupy Staré Město pod Landštejnem - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Nově zrekonstruovaná 3-pokojová chalupa pro 6 až 7 osob v malém městečku v přírodním parku ČESKÁ KANADA. Obytný pokoj. 2 ložnice. Kuchyně a kuchyňský kout. 2 koupelny. ZAHRADA: posezení, gril. Přírodní KOUPALIŠTĚ a lanové centrum v místě. CYKLOTURISTIKA (cyklostezky vhodné i pro in-line bruslaře). TIP NA VÝLET: hrad Landštejn. CENA od 12.243,-Kč/objekt/týden.

Nově zrekonstruovaná 3-pokojová chalupa (65 m2) pro 6 až 7 osob v malém městečku u cesty v přírodním parku Česká Kanada. Chodba. Obytný pokoj (20 m2) je vybaven sedací soupravou, TV, krbem (nepoužívá se) a lůžkem. Na obytný pokoj navazuje ložnice (8 m2) s patrovou postelí a lůžkem. Ložnice není od obytného pokoje oddělena dveřmi. V kuchyni (8 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Z kuchyně se vstupuje do koupelny s rohovou vanou, WC a pračkou – bojler 125 l. Dále se v objektu nachází obytná ložnice (28 m2) s dvojlůžkem, rozkládacím křeslem pro 1. osobu (přistýlka), krbovými kamny, TV a opticky odděleným kuchyňským koutem. V kuchyňském koutě je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice a malý barový pult se 2 židličkami; vstup na zahradu. K obytné ložnici náleží koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 50 l. Centrální vytápění. Na oplocené zahradě (70 m2) se nachází venkovní posezení a přenosný gril. K parkování slouží uzavřený dvůr.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (20 m)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Staré Město pod Landštejnem je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Staré Město pod Landštejnem

Městečko Staré Město pod Landštejnem leží v přírodním parku Česká Kanada mezi městy Slavonice a Nová Bystřice v blízkosti česko-rakouské hranice. Zdejší krásná, mírně zvlněná krajina je ideální k cykloturistice (síť dobře značených cyklostezek s propojením do Rakouska) a k vycházkám do přírody. Některé z cyklostezek jsou vhodné i pro in-line bruslaře. V okolí lze navštívit také řadu historických pamětihodností. Koupání na přírodním koupališti v místě (0,8 km), v rekreačním rybníku Osika (8 km), na nově vybudovaném koupališti v Dačicích (23 km) nebo v aquaparku v Jindřichově Hradci (29 km). Lanové centrum (0,8 km) v místě. Tenisové kurty a golf v Nové Bystřici (10 km). Rybaření na rybníku Osika (8 km). Restaurace (20 m) a nákupy (0,2 km) v místě. Turistické cíle: Landštejn (hrad), Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice do Jindřichova Hradce), Klášter (pavlánský klášter), Slavonice (historické městečko se štítovými domy na náměstí), Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Telč (historické náměstí, zámek – památka UNESCO), Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, rybník Vajgar), Červená Lhota (zámek), Třeboň (historické centrum, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), výlety do Rakouska.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Staré Město pod Landštejnem

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupaliště v místě (0,8 km), rekreační rybník Osika (8 km), koupaliště v Dačicích (23 km), aquapark v Jindřichově Hradci (29 km)
Rybaření v okolí Rybaření na rybníku Osika (8 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Nové Bystřici (10 km)
Golf v okolí Golf v Nové Bystřici (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Staré Město pod Landštejnem: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Česká Kanada, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Staré Město pod Landštejnem Položit dotaz

Vloženo: 20.4.2011

Dobrýden
měl bych zájem o pronájem vaší chaty v termínu od 15.8. do 21.8.2011. Sdělte mi prosím, zda by to v tomto termínu bylo možné
Děkuji
Vážený pane Macek,


děkujeme Vám za Vaši poptávku po ubytování na chalupě Staré Město p. Landštejnem č. 1052.
Termín 13.8. - 20.8.2011 je zatím volný.

V hlavní letní sezóně nabízíme jen týdenní pobyty (sobota-sobota). Případný pozdější nástup je možný v případě, že byste uhradili celý týdenní pobyt.
Cena: 13.328,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 6,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Staré Město pod Landštejnem Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace