Chata Špindlerův Mlýn

8 ložnic
Domácí zvíře
Lyžování v okolí
Maximálně pro 17 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1146

Chata na víkend


Pronájem chaty Špindlerův Mlýn - podrobný popis

V horském stylu zařízená 9-pokojová chata (150 m2) pro 17 osob v rekreační části obce nedaleko lesa. Chodba. Společenská místnost je vybavena velkým jídelním prostorem, barovým pultem a TV+SAT. V kuchyni jsou k dispozici 2 4-plotýnkové el. plotny, 2 ledničky s mrazícími boxy, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. 2 ložnice: 1/ průchozí se 2 lůžky a 2/ se 2 lůžky. 2 koupelny se sprchovým koutem. 2 samostatné WC. Z chodby pak vede schodiště do podkroví, kde se nachází dalších 6 ložnic: 1/ se 2 lůžky, 2/ se 3 lůžky, 3/, 4/ a 5/ se 2 lůžky, sprchovým koutem a umyvadlem a 6/ s dvojlůžkem, sprchovým koutem a umyvadlem. 2 samostatné WC. Plynové topení. Nekuřácký objekt. Přírodní neoplocený pozemek (200 m2). Na terase u chaty je v létě k dispozici venkovní posezení a přenosný gril. Neoplocené parkování. V zimě je třeba mít ve výbavě sněhové řetězy. Cca. 100 m od chaty se nachází pension, kde je možno přiobjednat snídaně popř. polopenzi.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Špindlerův Mlýn je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici  víkendové pobyty na podzim 2023. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v říjnu a v listopadu nebo přes prosincový advent. S předstihem si tak můžete objednat např. atraktivní podzimní prodloužený víkend v období podzimních prázdnin v říjnu (26.10. - 29.10.2023).

Chata  Špindlerův Mlýn je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 143,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chata Špindlerův Mlýn

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chaty Špindlerův Mlýn

Špindlerův Mlýn - snad nejznámější lyžařské a turistické centrum Krkonoš (národní park 400 km2) je spojnicí mnoha turistických a cykloturistických tras. V zimě ocení blízkost obou místních lyžařských středisek (Svatý Petr, Medvědín) všichni milovníci zimních sportů. Aquapark, tenisové kurty, posilovna, minigolf, letní bobová dráha a další sportovní aktivity v místě (od 1 km). Rybaření na přehradě v místě (3 km). Nákupy (1 km), restaurace (0,3 km) v místě. Turistické cíle: Krkonoše (Pančavská louka, prameny Labe, Mumlavský vodopád, Špindlerova bouda, Luční bouda, Sněžka – nejvyšší hora Krkonoš, Obří důl, …), Vrchlabí (Krkonošské muzeum), Jilemnice (Krkonošské muzeum, Zvědavá ulička – soubor roubených chalup), Bozkovské dolomitové jeskyně, Harrachov (Muzeum skla, Hornické muzeum, lanovka na Černou horu podél mamutího můstku pro skoky na lyžích), Janské Lázně (lázeňský areál s lázeňskou kolonádou), Dvůr Králové nad Labem (Safari park), Pecka (hrad).

Lyžování v okolí

Špindlerův Mlýn - Horní Mísečky – Medvědín (1 km) (1000 - 1235 m. n. m.): 5 lanovek, 10 vleků, délka sjezdovek: 24,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Špindlerův Mlýn - Svatý Petr (1 km) (715 - 1310 m. n. m.): 5 lanovek, 12 vleků, délka sjezdovek: 24,3 km, náročnost lehká až těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 91,5 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Špindlerův Mlýn je jediné lyžařské středisko 1. kategorie v ČR.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Špindlerův Mlýn

Lyžování v okolí Ano
Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Aqupark v místě (1 km)
Rybaření v okolí Rabaření v místě na přehradě (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1 km)

Dotazy k pronájmu chaty Špindlerův Mlýn Položit dotaz

Vloženo: 18.1.2020

Dobrý den, poptávám termín na pronájem 27.3. (Pá) - 5.4. (neděle) Děkuji.

Vážený pane Burda,

děkujeme Vám za Váš dotaz k pronájmu chaty 1147 Špindlerův Mlýn. Je nám líto, ale tato chata již aktuálně nepronajímá. Děkujeme za pochopení.

V následujícím odkazu Vám zasíláme chaty a chalupy k pronájmu, které jsou v termínu 27.3. - 5.4.2020 předběžně volné,  a které by mohly Vašim požadavkům vyhovovat - nabídka chat a chalup.

V případě dalších dotazů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin nebo e-mailem.

Vloženo: 29.10.2013

Dobrý den měli by jste nějaký volný termín na únor?díky

Vážená paní Husáková,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1146 Špindlerův Mlýn.

Chata je bohužel ve všech týdenních termínech období 18.1. - 1.3.2014 plně obsazená. Termíny v období 4.1. - 18.1.2014 a termíny od 1.3.2014 jsou předběžně volné k objednání.

Pokud byste měla o některý z nabízených termínů zájem, kontaktujte nás prosím na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem. Termín poté ověříme u majitele objektu.

Pro výběr jiného objektu můžete využít vyhledávání na webových stránkách DDS TOUR nebo nám sdělit požadovaná kritéria (termín, počet osob, lokalita atd.) a my Vám zašleme nabídku volných chat a chalup. 

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici.

S pozdravem
 

DDS TOUR s.r.o.
Josefská 425/25, CZ - 602 00 BRNO
pobočka - Vídeňská 91, 656 05 BRNO
Tel.: 00420-542 215 662-3
F
ax: 00420-542 210 837
E-Mail:info@ddsbrno.cz
www.chaty-chalupy-dds.cz   

 

Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Špindlerův Mlýn Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace