Chalupa Soběkury

1 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 3 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1673

Novinka 2016

Luxusní chata


Pronájem chalupy Soběkury - podrobný popis

Kvalitně a stylově zařízená 2-pokojová chalupa (cca. 70 m2) nabízí pronájem pro max. 2 dospělé a 1 dítě do 12 let a leží v tiché ulici v obci Soběkury. Předsíň. V průchozí kuchyni (16 m2) je k dispozici sklokeramická varná deska (2 varné jednotky), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar, el. konvice, pračka, jídelní kout a kachlový sporák na tuhá paliva (nepoužívá se). Z kuchyně se dále vstupuje do obytného pokoje (18 m2), který je vybaven posezením, kachlovými kamny a TV. Ložnice (16 m2) s dvojlůžkem a mobilní skládací přistýlkou (max. pro dítě do 12 let) je přístupná z předsíně nebo z obytného pokoje. Z předsíně se rovněž vstupuje do koupelny se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. V objektu je zaveden internet (WI-FI). Topení: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Hostům je k dispozici okrasná uzavřená zahrada (400 m2) se zahradními jezírky,  venkovním posezením a zahradním krbem s grilem. Zahrada je spoluužívána s majitelem chalupy, který bydlí hned vedle. Zahrada je tedy ve společném užívání. Majitel chalupy nenarušuje soukromí hostů a snaží se v průběhu jejich pobytu využívat zahradu co nejméně. Majitel chalupy vlastní malého psa (jorkšír). Oplocené zastřešené parkování pro 1 automobil. Možnost úschovy jízdních kol. Majitel chalupy Vám za poplatek 300,-Kč/den zprostředkuje rybolov na jeho místním soukromém rybníce (500 m od chalupy). Chytá se systémem "pusť a chyť". Ponechání si úlovku je zpoplatněno.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen cca. 300 m.
Krb Kachlová kamna v obytném pokoji, venkovní krb na zahradě.
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Merklíně (3 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Soběkury je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Soběkury

 • Vesnička Soběkury leží v malebné mírně zvlněné krajině západních Čech cca. 28 km jihozápadně od Plzně a 26 km severozápadně od Klatov a rovněž v dojezdové vzdálenosti do Českého lesa a na Šumavu. Místo Soběkury je vhodné k odpočinku, k podnikání nenáročných vycházek do přírody a k cykloturistice. V okolí lze navštívit rovněž řadu historických pamětihodností. Koupání na přírodních koupalištích v místě (0,5 km) nebo v Roupově (6 km) nebo na koupališti v Klatovech (26 km). Tenisový kurt v místě (0,5 km). Rybaření na místním soukromém rybníce (0,5 km). Povolenku (300,-Kč/den) lze zakoupit přímo u majitele chalupy. Chytá se systémem "pusť a chyť". Ponechání si úlovku je zpoplatněno. Restaurace v Merklíně (3 km), nákupy v místě (0,5 km).

Turistické cíle:

 • Merklín (Naučná stezka Bijadla),
 • Přeštice (barokní kostel Nanebevzetí P. Marie, Dům historie Přešticka),
 • Čermná (vyhlídková věž),
 • Švihov (vodní hrad),
 • Chudenice (Americká zahrada, rozhledna Bolfánek),
 • Koloveč (Muzeum techniky a řemesel),
 • Klatovy (Černá věž, katakomby, barokní lékárna),
 • Kdyně (Muzeum příhraničí, rozhledna Koráb, hradní rozhledna Rýzmberk),
 • Domažlice (Muzeum Chodska, historické náměstí),
 • Horšovský Týn (zámek),
 • Chotěšov (rozhledna Křížový vrch),
 • Dnešice (Halter Valley Western – westernový areál),
 • Plzeň (Pivovarnické muzeum, Muzeum plzeňského podzemí, zoologická zahrada, katedrála sv. Bartoloměje, Techmania Science Center - moderní interaktivní centrum),
 • Radyně (zřícenina hradu),
 • Kozel (zámek),
 • Nebílovy (zámek),
 • Šumava (např. Černé a Čertovo jezero, lanovka na Pancíř, Povydří, vodopád Bílá Strž, Jezerní slať, Chalupská slať, pramen Vltavy, …),
 • CHKO Český les (hora Čerchov s rozhlednou, vrch Havran s vyhlídkou).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Soběkury

Cyklotrasy v okolí Přes Soběkury vedou cyklotrasy 3A a 2185.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodních koupalištích v místě (0,5 km) nebo v Roupově (6 km) nebo na koupališti v Klatovech (26 km).
Rybaření v okolí Rybaření na místním soukromém rybníce (0,5 km). Povolenku (300,-Kč/den) lze zakoupit přímo u majitele chalupy. Chytá se systémem "pusť a chyť". Ponechání si úlovku je zpoplatněno.
Tenis v okolí Tenisový kurt v místě (0,5 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Soběkury Položit dotaz

 • K pronájmu chalupy Soběkury nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace