Zobrazit na mapě

Nezdice - ski areál

Turistické zajímavosti

Ski areál Nezdice se nachází v šumavském podhůří, 15 km jihovýchodně od Sušice a 7 km východně od Kašperských Hor.

Tento menší areál je ideální pro rodiny s dětmi, nabízí tři sjezdovky lehké až střední obtížnosti. Je zde také cvičný svah - cvičná louka 150m. Pro děti je připraven přenosný dětský vlek, přenosné dětské prvky nebo houpačky. Večerní lyžování probíhá na dvou osvětlených sjezdovkách. Vedle nástupní stanice vleku je bufet s vytápěnou místností pro 35 osob a venkovním sezením. 

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Nezdice - ski areál je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Nezdice - ski areál je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Luxusní glampingová maringotka k pronájmu s terasou (posezení, gril) a wellness zázemím (sauna s ochlazovací kádí a koupací vířivý sud) leží na krásném místě v remízku uprostřed polí a pastvin.

0 ložnice / max 2 osoby
číslo chaty: 2322

Dnes zobrazeno 14x

Pěkná a útulná srubová chata k pronájmu na oploceném pozemku (terasa s posezením, ohniště) leží v malé obci v malebné krajině severního šumavského podhůří jen 7 km od Klatov.

0 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2315
Ski areál Nezdice leží v těsné blízkosti stejnojmenné obce v okrese Klatovy. Leží v nadmořské výšce 687 - 765 metrů. Součástí areálu jsou tři moderní sjezdovky o celkové délce 1 200 metrů s převýšením až 79 metrů. Areál je ideální pro rodiny s dětmi.

Pěkně zařízená chata k pronájmu s oplocenou zahradou (zapuštěný vyhřívaný bazén, gril, trampolína, stolní tenis,…) leží u lesa v chatové osadě s krásným výhledem do širokého okolí jen 10 km od Klatov.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2462

Pěkně zařízená chata k pronájmu na neoploceném pozemku (terasa s posezením, gril) v chatové rekreační oblasti u lesa jen 150 m od Hnačovského rybníka v turisty oblíbeném regionu šumavského podhůří.

5 ložnic / max 12 osob
číslo chaty: 1539

Dnes zobrazeno 38x

Pěkná jednoduše zařízená chata na kraji obce pod lesem v oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) v těsné blízkosti přírodního koupání v malebné krajině šumavského podhůří.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1421

Velmi pěkná chalupa resp. samostatná část chalupy k pronájmu se samostatným vchodem, prostornou obytnou místností a zahradou (posezení, krb) leží v malé chodské obci jen 8 km od Domažlic.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chalupy: 2266

Zrekonstruovaná stylově zařízená chalupa k pronájmu se zcela uzavřeným dvorem (bazén, travnatá plocha pro míčové hry, basketbalový koš, pergola, posezení) v malé obci na návsi jen 6 km od Domažlic.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1071

Dnes zobrazeno 21x

Skromně vybavená chata zcela na kraji obce v ohrazené zahradě (bazén, posezení, ohniště) přímo u výběhu s koňmi (možnost jízdy na koni) jen 2 km od rekreačního rybníka Valcha.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1015

Akceptované poukázky a asociace