Zobrazit na mapě

Týn nad Vltavou

Týn nad Vltavou je malebné jihočeské město, kterým protéká řeka Vltava. Můžete tu prozkoumat místní podzemní chodby, navštívit muzeum Vltavínů nebo výstavu loutek spjatou s loutkařským rodem Kopeckých. Na Vltavě můžete vyzkoušet paddleboard nebo šlapadlo. Letní divadelní scéna nabízí zajímavá představení na otočném hledišti.

 

Fotogalerie - Týn nad Vltavou

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Týn nad Vltavou je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Týn nad Vltavou je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 9x

Nová velmi pěkná chata k pronájmu s terasou (posezení, gril) leží v chatové osadě u lesa na okraji obce v atraktivní lokalitě nedaleko soutoku řek Vltavy a Lužnice (ideální revír pro rybáře).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2040

Dnes zobrazeno 17x

Dřevěná jednoduše zařízená chata k pronájmu stojí na oploceném pozemku (posezení, ohniště) v malé osadě na atraktivním místě na Vltavské cyklotrase a jen 100 m od řeky Vltavy (ideální pro rybáře).

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2429
Jihočeské město Týn nad Vltavou ukrývá tajemné podzemní chodby, za návštěvu stojí muzeum Vltavínů nebo výstava loutek.

Zrekonstruovaná jednoduše zařízená chata k pronájmu leží v částečně oplocené zahradě (terasa s posezením, gril) na okraji rekreační osady v malebném prostředí u řeky Vltavy (ideální pro rybáře).

2 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 1761

Dnes zobrazeno 8x

Jednoduše zařízená dřevěná chata k pronájmu leží v chatové osadě v malebném prostředí u řeky Lužnice (přírodní koupání, rybaření) na neoploceném pozemku (zastřešené posezení, ohniště).

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2224

Dnes zobrazeno 21x

Prostorná účelně zařízená novostavba chalupy k pronájmu s kulečníkovou hernou a oplocenou zahradou (zapuštěný bazén, trampolína, terasa) leží na okraji obce necelé 2 km od soutoku Vltavy a Lužnice.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2338

Dnes zobrazeno 14x

Pěkná účelně zařízená chata nabízí pronájem v tichém prostředí chatové osady na místě s nádherným výhledem na řeku Vltavu (možnost rybaření a přírodního koupání) jen 4 km od Týna nad Vltavou.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1510

Dnes zobrazeno 22x

Pěkně zařízená chata k pronájmu se nachází na neoploceném částečně živým plotem chráněném pozemku (posezení, gril, ohniště) v chatové osadě nedaleko lesa a řeky Lužnice jen 6 km od lázní Bechyně.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2416

Pěkná jednoduše zařízená chatka k pronájmu v malém rekreačním areálu poblíž řeky Lužnice na společném neoploceném pozemku (altánek s posezením, krb, vyžití pro děti) s dalšími 2 chatkami a hospůdkou.

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2432

Akceptované poukázky a asociace