Zobrazit na mapě

Kasejovice - muzeum Václava Mentbergera

Muzea

Muzeum se nachází v Kasejovicích na Plzeňsku. Najdete ho v budově bývalé židovské synagogy, kde od roku 1945 začal shromažďovat nejrůznější sbírky místní rodák Václav Mentberger.
Díky tomu se dnes může muzeum pyšnit cennou uměleckoprůmyslovou sbírkou - cín, litina, porcelán, fajáns, kamenina, sklo a dřevěné plastiky.  Další zajímavá sbírka dokumentuje místní hrnčířskou výrobu, výrobu dýmek „kasovek" a kasejovické výšivky.

 

 

Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Mapa turistického cíle a nejbližších chat a chalup v okolí

Kasejovice - muzeum Václava Mentbergera je zařazen do těchto kategorií turistických cílů:

Kasejovice - muzeum Václava Mentbergera je naším tipem na výlet pro tyto oblasti:


Nejbližší chaty a chalupy pro dovolenou

Dnes zobrazeno 15x

Malá útulně zařízená chata v oplocené zahradě (zapuštěný bazén, pergola s posezením, ohniště) v chatové osadě na kraji města v regionu ideálním k cykloturistickým výletům.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1461

Velmi pěkně zařízený apartmán (zcela samostatný vejmínek chalupy) k pronájmu s oploceným dvorkem (zahradní nábytek, gril) je ideální pro dovolenou 2 osob, které mají zájem poznávat krásy jižních Čech.

0 ložnice / max 2 osoby
číslo apartmánu: 2205

Dnes zobrazeno 23x

Rezervováno 25. 1.

Pěkná moderní chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (bazén, terasa, gril) poblíž lesa na kraji obce na úpatí Brd (cyklotrasy, turistické stezky) cca. 20 km od Příbrami (Hornické muzeum).

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2161

Dnes zobrazeno 14x

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chalupa k pronájmu leží v oplocené zahradě (pergola s posezením, gril) v malé obci na úpatí Brd (cyklotrasy, turistické stezky) cca. 20 km od Příbrami (Hornické muzeum).

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1760

Dnes zobrazeno 36x

Rezervováno dnes

Malá a útulná chata v oplocené zahradě (bazén, dětský bazének, dětský domeček, altánek, krb) na kraji tiché obce asi 15 km od Příbrami (aquapark, Hornické muzeum). Cykloturistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chaty: 1375

Dnes zobrazeno 11x

Pěkně zařízená chata k pronájmu na neoploceném pozemku (terasa s posezením, gril) v chatové rekreační oblasti u lesa jen 150 m od Hnačovského rybníka v turisty oblíbeném regionu šumavského podhůří.

5 ložnic / max 12 osob
číslo chaty: 1539

Dnes zobrazeno 22x

Velmi pěkně zrekonstruovaná chalupa k pronájmu v oplocené zahradě s bohatým sportovně-rekreačním vyžitím (bazén, trampolína, hřiště, terasa, gril, vyžití pro děti) leží na kraji malé pošumavské obce.

4 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1537

Dnes zobrazeno 27x

Rezervováno dnes

Skromně vybavená chata zcela na kraji obce v ohrazené zahradě (bazén, posezení, ohniště) přímo u výběhu s koňmi (možnost jízdy na koni) jen 2 km od rekreačního rybníka Valcha.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 1015

Akceptované poukázky a asociace