Penzion Smržovka

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo penzionu: 0551b

Pronájem penzionu Smržovka - podrobný popis

Penzion se třemi samostatnými apartmány na kraji obce. Apartmán B v přízemí pro 5 osob (53 m2): Společná domovní chodba. Vchod do apartmánu. Možnost využít také samostatný venkovní vchod. Předsíň. V kuchyni je k dispozici el. vařič (2 plotýnky), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Jídelní prostor (6 m2). Obytná místnost (19 m2) je vybavena sedacím koutem, TV+SAT a manželskou postelí. Ložnice (11 m2) se 3 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Topení centrální plynové. Společné pro všechny apartmány: Oplocená zahrada penzionu (2500 m2), kde se nachází venkovní posezení s krbem a stolní tenis. Oplocené parkování. Majitel obývá podkroví penzionu.

Domácí zvíře Ne
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,7 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít sebou. Povlečení lze pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 13,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování penzionu Smržovka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Smržovka

Městečko Smržovka leží v Jizerských horách, ca. 23 km východně od Liberce. Zdejší zvlněná krajina nabízí výborné podmínky pro turisty, cyklisty (znáčená síť cyklostezek). Koupaliště v Tanvaldu (3 km). Tenisové kurty (0,8 km), jízda na koni (1 km), posilovna (1,2 km) v místě. Krytý bazén v Jablonci nad Nisou (6 km). Restaurace (0,7 km), nákupy (1,2 km) v místě. Turistické cíle: výšlapy na Špičák, Jizeru se zbytky pralesa, k přírodním rezervacím Štolpichy, Frýdlantské cimbuří, Rašeliniště Jizerky a Jizery, k vodním nádržím Josefův Důl a Souš); Bozkovské dolomitové jeskyně, Liberec (Zoo, Botanická zahrada, zábavné centrum Babylon), hora Ještěd s lanovkou, Frýdlant (zámek), Sychrov (zámek), Frýdštějn (zřícenina hradu), Lázně Libverda (lázeňský areál se starým anglickým parkem).

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Smržovka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Tanvaldu (3 km), krytý bazén v Jablonci nad Nisou (6 km)
Rybaření v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,8 km)
Posilovna v okolí Posilovna v místě (1,2 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Penzion Smržovka: Penzion Severní Čechy, Penzion Jizerské hory, Penzion Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu penzionu Smržovka Položit dotaz

  • K pronájmu penzionu Smržovka nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace