Apartmán Slavonice

3 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Internet v objektu - wifi
Trampolína na zahradě
Číslo apartmánu: 1567

Rodinná dovolená

Novinka 2015

Chata na víkend


Pronájem apartmánu Slavonice - podrobný popis

Velmi pěkný nově zařízený 3-pokojový apartmán (70 m2) pro dovolenou pro max. 6 osob je umístěn v bývalém mlýně na malebném tichém místě zcela na kraji městečka. Apartmán má zcela samostatný venkovní vchod. Vstup je přes verandu a chodbu. Následuje průchozí pokoj (16 m2) se 2 lůžky, jídelním a opticky odděleným kuchyňským koutem, ve kterém je k dispozici sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, chladnička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Následuje průchozí obytný pokoj (25 m2) se sedacím koutem, kamny, TV a 2 lůžky a pokoj (ložnice) (12 m2) s dvojlůžkem. Všechny tři pokoje jsou od sebe odděleny závěsem. Součástí apartmánu jsou také koupelna s vanou a sprchovým koutem – bojler 120 l a samostatné WC. Možnost připojení k internetu (WI-FI). Vytápění: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. K apartmánu náleží z větší části oplocená zahrada (800 m2). Část zahrady je k dispozici pouze hostům, část zahrady je společná s majitelem chalupy, který příležitostně využívá zcela samostatnou část chalupy. Hostům je přímo před vchodem do apartmánu k dispozici venkovní posezení, ohniště a přenosný gril. V zadní části zahrady se pak nachází rybníček s lavičkou, kde je příjemné posedět u čaje nebo kafe a relaxovat. Na části zahrady, která je spoluužívána s majitelem, lze po domluvě využít trampolínu a malé hřiště se sítí pro míčové hry. Majitel chalupy neporušuje soukromí hostů! Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 700,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Zahrada je z větší části oplocena.
Internet v objektu - wifi Ano
Trampolína na zahradě Ano
Les u objektu Les je od apartmánu vzdálen cca. 500 m.
Dobře vybavená kuchyně Sklokeramická varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, chladnička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (1 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (1 km) .

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 700,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování apartmánu Slavonice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem apartmánu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem apartmánu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

 • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně jsou k dispozici  víkendové pobyty v dubnu a květnu 2023. S předstihem si můžete naplánovat i velikonoční pobyt 2023 nebo některý z termínů květnových státních svátků.

Apartmán  Slavonice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 200,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Apartmán Slavonice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí apartmánu Slavonice

 • Historické městečko Slavonice leží v jižních Čechách v okrese Jindřichův Hradec v jihovýchodním cípu přírodního parku Česká Kanada nedaleko hranic s Rakouskem. Zdejší krásná, mírně zvlněná krajina nabízí ideální podmínky k cykloturistice a k vycházkám do přírody. V okolí se nachází také nespočet historických pamětihodností, které lákají k návštěvě. Koupání na koupališti v Dačicích (14 km) nebo na rekreačním rybníku Osika u Nové Bystřice (19 km). Tenisové kurty a jízda na koni v místě (1 km). Golf v Nové Bystřici (23 km). Restaurace a nákupy (1 km) v místě.

Turistické cíle:

 • Slavonice (historické centrum města - Slavonické podzemí, městská věž, Městské muzeum; Pevnostní areál, Muzeum samorostů),
 • Dačice (zámek, památník 1. vyrobené kostky cukru na světě, Letecké muzeum),
 • Kostelní Vydří (klášter),
 • Nová Říše (klášter),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí ze štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého, památka UNESCO),
 • Roštejn (hrad),
 • Landštejn (hrad),
 • Klášter (pavlánský klášter),
 • Nová Bystřice (úzkorozchodná železnice Nová Bystřice – Jindřichův Hradec – Obrataň),
 • Javořice (nejvyšší hora Českomoravské vrchoviny),
 • Třešť (Muzeum Vysočiny - expozice betlémů),
 • Jihlava (historické centrum, katakomby, zoologická zahrada),
 • Třebíč (Židovská čtvrť, bazilika Sv. Prokopa, památka UNESCO),
 • Jindřichův Hradec (historické centrum, zámek, Dům Gobelínů, Muzeum Jindřichohradecka, Muzeum čs. armády, Kostel sv. Jana Křtitele, proboštský kostel Nanebevzetí P. Marie, rybník Vajgar),
 • výlety do Rakouska.

Souhrn rekreačních možností v okolí apartmánu Slavonice

Cyklotrasy v okolí Městečko Slavonice je křižovatkou několika oblíbených cyklostras. Pěkně udržované cyklotrasy vedou skrz celý přírodní park Česká kanada a maji propojení i do Rakouska. Přímo kolem apartmánu vede cyklotrasa č. 1004.
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti v Dačicích (14 km) nebo na rekreačním rybníku Osika u Nové Bystřice (19 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (1 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (1 km).
Golf v okolí Golf v Nové Bystřici (23 km).

Dotazy k pronájmu apartmánu Slavonice Položit dotaz

 • K pronájmu apartmánu Slavonice nejsou zatím žádné dotazy.

Hodnocení Hodnoceno 1×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Kristýna Ž. 1. 9. 2021


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace