Chata Růžová

3 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chaty: 0523

Pronájem chaty Růžová - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Pěkná 5-pokojová chata pro 6 osob v chatové oblasti. TERASA s posezením. Obytná místnost. Společenská místnost. 3 ložnice. KOUPÁNÍ 0,2 km. HOROLEZECKÉ STĚNY v Hřensku 5 km. TURISTIKA. TIPY NA VÝLET: NP České Švýcarsko (Pravčická brána, soutěsky říčky Kamenice - sjíždění na pramicích). CENA od 10.360,-Kč/objekt/týden.

5-pokojová, pěkně vybavená chata (75 m2) pro 6 osob v chatové oblasti. Chodba. Obytná místnost (17 m2) je vybavená sedací soupravou, kamny a TV; vstup na terasu s posezením. V kuchyňce (5 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice. Samostatné WC. Koupelna s vanou – bojler 120 l. Ložnice (8 m2) se 2 lůžky. Příkré schody do 1. patra. Tam se nachází společenská místnost (12 m2) s posezením; vstup na balkon. Příkré a úzké schody do podkroví, kde se nachází 2 ložnice: 1/ (6 m2) se 2 lůžky a 2/ (11 m2) se 3 lůžky. Topení na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Na neoploceném pozemku (700 m2) je k dispozici venkovní posezení, ohniště, houpačka, síť na badminton. Neoplocené parkování.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, kávovar a el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (2 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky s sebou. Povlečení lze pronajmout za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

14.00-17.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Růžová je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Růžová

Vesnička Růžová s chatovou oblastí Nový Svět leží v těsné blízkosti národního parku České Švýcarsko, ca. 8 km severovýchodně od Děčína. Zdejší atraktivní krajina je ideální k vycházkám do přírody, cykloturistice i k výletům do okolí. Koupání v místě (0,2 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Děčíně (10 km). Jízda na koni ve Všemilech (10 km). Rybaření na Olešce (10 km) Restaurace a nákupy v místě (2 km). Turistické cíle: krásy NP České Švýcarsko – Pravčická brána, soutěsky Kamenice (sjíždění Kamenice na pramicích), Kyjovské údolí, Jetřichovické stěny, skalní hrady Šaunštejn, Brtnický hrádek, četné rozhledny; zámky v Benešově nad Ploučnicí, České Kamenici a Děčíně, Loreta v Rumburku, Hřensko (nejníže položené místo v ČR) Sklářské muzeum v Kamenickém Šenově, Hornické muzeum v Jiřetíně pod Jedlovou, Muzeum Českého Švýcarska v Krásné Lípě. Výlety do Německa: německá část národního parku, hrad Stolpen, pevnost Königstein, Drážďany, Míšeň.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Růžová

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v místě (0,2 km) nebo v krytém bazénu v Děčíně (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Olešce (10 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Všemilech (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Děčíně (10 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Děčíně (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Růžová: Chata Severní Čechy, Chata Lužické hory a České Švýcarsko, Chata Plzeňský kraj.


Dotazy k pronájmu chaty Růžová Položit dotaz

Vloženo: 14.4.2009

Dobrý den, prosím o info, zda máte volný termín od 11.7. do 18.7.2009.
A jestli by se tam dalo ubytovat 8 osob.
Děkuji Lebedová Denisa
Vážená paní Lebedová,


děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě Růžová č. 0523.
Bohužel je Vámi vybraný objekt v termínu od 11.7. - 18.7.09 již obsazen.

Kapacitu objektu max. 6 osob nelze převýšit.

Pokud nám sdělíte Vaše podrobné požadavky, pokusíme se Vám nějaký vhodný objekt najít.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném tel. čísle nebo e-mailu.

Vloženo: 3.4.2008

dobrý den mám dotez,zda-li máte chatu volnou v období 26.7-2.8.2008 nebo popř.jaký je jiný volný termín.Také se chci zeptat jestli je v blízkosti nějaký rybík,kam může i pes.děkuji Zahálková
Bohužel chata 0523 - Růžová je volná pouze v termínu - 23. - 30.8.2008.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace