Chalupa Radimovice

2 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 6 osob
Stolní tenis v objektu
Cyklotrasy v okolí
Číslo chalupy: 1256

Rodinná dovolená

Chata na víkend


Pronájem chalupy Radimovice - podrobný popis

Pěkně zařízená 4-pokojová chalupa (80 m2) pro 6 osob v malé obci u cesty jen 1 km od zámku Sychrov. Chodba. V průchozí kuchyni (16 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, lednička, el. konvice, krbová kamna, jídelní kout a TV. Ložnice (20 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Z chodby vede schodiště do 1. patra, kde se dále nacházejí: Další kuchyně (20 m2), ve které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, toustovač, el. konvice, jídelní kout, gauč a TV. Ložnice (20 m2) s dvojlůžkem a lůžkem. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Možnost využití WI-FI. Centrální vytápění na tuhá paliva (topí host). V suterénu chalupy se nachází oddechová místnost se stolním tenisem, elektronickými šipkami a gaučem. Na částečně oplocené zahradě (500 m2) je k dispozici pergola s venkovním posezením a zahradním krbem a houpačka pro děti. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je od chalupy vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, toustovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Sychrově (1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 15,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Radimovice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Radimovice je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 1 750,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Radimovice

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Radimovice

Obec Radimovice leží v severozápadní části Českého ráje asi 7 km severozápadně od Turnova. Místo je ideální pro strávení aktivní dovolené (poznávání krás Českého ráje), stejně tak k odpočinku. V okolí jsou výborné podmínky k cykloturistice (nově zřízená síť asfaltových cyklotras – mnohé jsou vhodné i pro in-line bruslení). Koupání na koupališti ve Frýdštejně (10 km) nebo na jezerech Malý a Velký Písečák u Příšovic (12 km). Tenisové kurty v Sychrově (1 km). Krytý bazén a posilovna v Turnově (7 km). Rybaření na řece Jizeře (7 km). Lanové centrum a půjčovna lodí na Malé Skále (14 km). Restaurace v Sychrově (1 km), nákupy v místě (0,8 km). Turistické cíle: Frýdštejn, Vranov, Kost, Valečov, Trosky, Zbiroh (hrady a zříceniny), Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Humprecht (zámky), Suché skály, Klokočské skály, Hruboskalsko, Maloskalsko, Prachovské skály (skalní města), vrch Kozákov s rozhlednou, Dolánky u Turnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Malá Skála (Boučkův statek – lidová architektura s expozicí malíře Josefa Jíry), Bozkovské dolomitové jeskyně, Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie), Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd), Jizerské hory.

Lyžování v okolí

Obří sud Javorník (15 km) (520-650 m. n. m.): 1 lanovka, 2 vleky, délka sjezdovek 2,4 km, obtížnost lehká, umělé zasněžování, dětský vlek, večerní lyžování, bobová dráha, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Radimovice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupališti ve Frýdštejně (10 km) nebo na jezerech Malý a Velký Písečák u Příšovic (12 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Jizeře (7 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni ve Vlastibořicích (6 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Sychrově (1 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Turnově (7 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Radimovice: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Český ráj, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Radimovice Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Radimovice nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Radimovice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace