Chalupa Police

Dnes zobrazeno 9x

5 ložnic
Akční cena
Domácí zvíře
Maximálně pro 18 osob
S bazénem
Internet v objektu - wifi
Číslo chalupy: 2055

Poslední volné termíny v létě

Náš tip

Rodinná dovolená

Novinka 2020

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Police - podrobný popis

Kompletně zrekonstruovaná luxusně zařízená 7-pokojová chalupa (cca. 190 m2) leží v obci Police a nabízí nadstandardní pronájem pro max. 18 osoba je ideální především pro rodinnou dovolenou. Vstupuje se do prostorné chodby, z které se pokračuje do stylového obytného pokoje, který je vybaven sedací soupravou, jídelním koutem, TV a dětským koutkem. Následuje plně vybavená kuchyně, ve které jsou k dispozici indukční varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, 2 ledničky s mrazícím boxem, myčka na nádobí a mikrovlnná trouba. V přízemí chalupy se dále nachází koupelna, samostatné WC, 2 ložnice a wellness zázemí. Koupelna disponuje sprchovým koutem, 2 umyvadly, pračkou a sušičkou – bojler 200 l. Ložnice jsou vybaveny následovně: 1/ s dvojlůžkem a patrovou postelí a 2/ s 2 dvojlůžky a patrovou postelí pro 1 osobu. Ze zadní části kuchyně se vchází do wellness zázemí, které je tvořeno celoročně provozovaným vyhřívaným vnitřním bazénem (8 x 3 x 1,6 m) se slanou vodou, finskou saunou pro 6 osob s možností poslechu hudby (Bluetooth), malým relax posezením, sprchovým koutem, umyvadlem a samostatným WC. Ze zadní části kuchyně vede schodiště do podkroví do velké obytné kuchyně. V té jsou k dispozici indukční varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, jídelní kout, TV, kulečník a klimatizační jednotka. Z obytné kuchyně se vchází do dalších 3 samostatných ložnic (vždy s dvojlůžkem a lůžkem), na samostatné WC a do koupelny s vanou a 2 umyvadly – bojler 200 l. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Podlahové topení. Nekuřácký objekt. K chalupě náleží uzavřený dvůr (130 m2), na který se vstupuje buď vraty z ulice nebo dveřmi z chodby, kuchyně nebo od vnitřního bazénu. Na dvoře je k dispozici stolní tenis, el. terč, zastřešené venkovní posezení se zahradní kuchyňkou (lednička, přívod vody, výčepní zařízení – oba narážeče), 2 grily (plynový a elektrický) a pískoviště. Pro úschovu jízdních kol slouží malá garáž. Neoplocené parkování na ulici před chalupou.

Upozornění: Majitel chalupy si vyhrazuje právo neubytovat skupinu hostů, kteří mají zájem o pořádání bujaré oslavy či divoké firemní akce.

Akční cena Mimořádná sleva 8001,-Kč z původní ceny na zbývající volné týdenní pobyty během léta 2024. Více info viz. ceník.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 1000,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Celoročně provozovaný vyhřívaný vnitřní bazén (8 x 3 x 1,6 m) se slanou vodou.
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Klimatizace Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Kulečník Ano
Sauna Finská sauna pro 6 osob.
Dobře vybavená kuchyně Kuchyně v přízemí: indukční varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, 2 ledničky s mrazícím boxem, myčka na nádobí a mikrovlnná trouba. Kuchyně v podkroví: indukční varná deska (4 varné jednotky), el. trouba, lednička, myčka na nádobí a mikrovlnná trouba.
Kolárna Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka K dispozici je pračka i sušička.
TV Ano
Vzdálenost stravování Hospoda v místě (0,1 km). Možnost objednání obědů za dobré ceny v místní kuchyni (0,5 km). Restaurace v Jemnici (7 km).
Vzdálenost nákupu Nákupy v místě (0,1 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou. U pobytů kratších než 1 týden je povlečení poskytováno za poplatek 100,-Kč/ks.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00

Musíte vidět


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Jaro 2024 6.4.2024 29.6.2024 54 999 Kč
Léto 2024 29.6.2024 31.8.2024 63 000 Kč - Akční cena 54 999 Kč
Podzim 2024 31.8.2024 16.11.2024 54 999 Kč

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 21,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 5000,-Kč. Spotřeba el. energie (účtováno dle aktuálního ceníku dodavatele - min. 9,-Kč/kWh). Poplatek za úklid 2000,-Kč (platí se pouze u pobytů kratších než 1 týden). Poplatek za psa (domácí zvíře) 1000,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Police je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

Léto 2024

Termín od so Termín do so Cena za objekt/týden
6.7.2024 13.7.2024 54 999 Kč - Akční cena Rezervovat
20.7.2024 27.7.2024 54 999 Kč - Akční cena Rezervovat

Podzim 2024

Termín od so Termín do so Cena za objekt/týden
31.8.2024 7.9.2024 54 999 Kč Rezervovat
21.9.2024 28.9.2024 54 999 Kč Rezervovat
12.10.2024 19.10.2024 54 999 Kč Rezervovat

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře a na podzim 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od května do poloviny června.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Police je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 9 600,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Police

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Police

 • Obec Police leží v jižním výběžku okresu Třebíč v malebné mírně zvlněné krajině jen 9 km západně od Vranovské přehrady a 40 km severozápadně od Znojma. Nedaleko ležící Vranovskou přehradu uvítají všichni milovníci dovolené u vody, na své si přijdou také obdivovatelé malebné přírody, historických pamětihodností a cykloturisté. Koupání na koupalištích v Kdousově (3 km) a v Jemnici (7 km) nebo na Vranovské přehradě (7 km). Tenisové kurty v Jemnici (7 km). Jízda na koni v Jiraticích (3 km). Rybaření na místních rybnících (od 1,5 km, možnost zakoupení povolenky v místě) nebo na Vranovské přehradě (7 km). Nákupy a hospoda v místě (0,1 km). Možnost objednání obědů za dobré ceny v místní kuchyni (0,5 km). Restaurace v Jemnici (7 km).

Turistické cíle:

 • Police (zámek, Muzeum RAF, židovský hřbitov),
 • Uherčice (zámek),
 • Vranovská přehrada (koupání, rybaření, plavby lodí),
 • Bítov (hrad, rozhledna Rumburak),
 • Cornštejn (zřícenina hradu),
 • Vranov nad Dyjí (zámek),
 • Národní park Podyjí (unikátní vinice Šobes, turistické stezky s krásnými vyhlídkami na řeku Dyji),
 • Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Minoritský klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž),
 • Jaroměřice nad Rokytnou (zámek),
 • Moravské Budějovice (Muzeum řemesel na zdejším zámku),
 • Slavonice (historické centrum města - Slavonické podzemí, městská věž, Městské muzeum; Pevnostní areál, Muzeum samorostů),
 • Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě), Kostelní Vydří (klášter),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí se štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého, památka UNESCO),
 • Nová Říše (klášter),
 • Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO),
 • Vodní nádrž Dalešice (nejvyšší hráz v ČR o výšce 100 m s vyhlídkovou terasou, exkurze do vodní elektrárny Dalešice),
 • přírodní rezervace Mohelenská hadcova step,
 • Dukovany (Infocentrum jaderné elektrárny Dukovany),
 • výlety do Rakouska (lázně Raabs, hrad Hardegg, historické město Retz).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Police

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Kdousově (3 km) a v Jemnici (7 km) nebo na Vranovské přehradě (7 km).
Rybaření v okolí Rybaření na místních rybnících (od 1 km, možnost zakoupení povolenky v místě) nebo na Vranovské přehradě (7 km).
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Jiraticích (2 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jemnici (7 km).

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Police: Chalupa Jižní Morava, Chalupa Znojemsko, Chalupa Třebíč, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Police Položit dotaz

Vloženo: 26.9.2023

Dobrý den, prosím pro nás důležitý dotaz, v celém objektu se nachází pouze 3WC? Děkuji za odpověď. Plešingrová

Vážená paní Plešingrová,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 2055 Police.

Ano, v celé chalupě jsou k dispozici 3 WC. Jedno WC je v přízemí. Druhé WC je vedle bazénu. A v podkroví je třetí WC.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 28.4.2023

Dobrý den, od kdy je prosím možný check-in a do kdy je nutný check-out? Děkuji

Vážená paní Fučíková,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy 2055 Police.

Příjezd je mezi 16 - 19 h, odjezd je mezi 8 - 10 h, případně dle domluvy s majitelem.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Zobrazit všechny dotazy

Hodnocení Hodnoceno 11×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Aneta B. 19. 9. 2023

Slaný bazén, sauna, kulečník, ping pongový stůl... je to prostorná chata po rekonstrukci s dobrým vybavením. Venku velké nadstřešené posezení a zároveň uvnitř dvě společenské místnosti, kde se vejde spousta lidí na společenské hry aj jiné. Funkční televize v přízemí. Dostatečně velké prostory pro parkování naproti objektu. Pohodlné postele a čisté povlečení. Dvě koupelny (jedna s vanou a jedna se sprchovým koutem) a několik samosatných WC. Venku jsou k dispozci lehátka k odpočinku. Unitř i venku lednice (dostatečné místo pro uskladnění potravin).

Špatný mobilní signál a zároveň i ne úplně stabilní wifi v celém objektu (může být problém pokud jste ajťáci a plánujete zde firemní akci :D). Občas byla venku cítit jímka, což nebylo příjemné. Je škoda, že na místě není gril na oheň/uhlí... plynový gril byl z jedné třetiny nefukční, což mírně komplikovalo grilování. Pánvičky by to už opravdu chtělo vyměnit... na těch na půl oloupaných teflonových si člověk nechce udělat ani vajíčka. Stínění (rolety) v některých pokojích nebylo funkční, takže vás ráno probudí slunce, pokud jste doma zvyklí na zatažená okna. Majitel nám odmítl dát doklad za platbu elektřiny, což je opravdu nestandardní a problémové, pokud potřebujete částku proplatit od vaší firmy (když pořádáte firemní akci).

Marie Š. 22. 8. 2023
Zobrazit všechny hodnocení


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace