Chalupa Police

Prohlíželo 159 lidí

2 ložnice
Akční cena
Domácí zvíře
Maximálně pro 8 osob
S bazénem
Oplocení zahrady
Číslo chalupy: 2043

Poslední volné termíny v létě

Rodinná dovolená

Luxusní chata

Chata na víkend


Pronájem chalupy Police - podrobný popis

Stylově zařízená velmi pěkně zrekonstruovaná 3-pokojová chalupa (cca. 90 m2) se nachází zcela na okraji obce Police na malebné polosamotě u lesa v blízkosti pouze 2 dalších chalup a nabízí pronájem pro max. 8 osob. Chodba. Následuje průchozí kuchyně, ve které jsou k dispozici el. sporák (4 varné jednotky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 6 osob. V chalupě je zavedena pouze užitková voda (z vlastní studny). Pitná voda je k dispozici v barelech a dodává ji majitel chalupy. Na kuchyni navazuje obytný pokoj se sedací soupravou a TV. Koupelna v chalupě disponuje sprchovým koutem a umyvadlem – bojler 100 l. Samostatné WC. Ke spaní hostů slouží 2 samostatné ložnice. Do první ložnice se vstupuje z kuchyně a je v ní umístěno lůžko a patrová postel. Druhá ložnice je přístupná z obytného pokoje a je vybavena dvojlůžkem a lůžkem. Dalším prostorem pro spaní je podkrovní otevřená galerie s dvojlůžkem, do které vedou příkré schody z obytného pokoje. V chalupě je zavedeno připojení k internetu (WI-FI). Centrální el. topení. Nekuřácký objekt. K chalupě náleží oplocená zahrada (cca. 300 m2), kde mohou hosté využít koupací sud s jacuzzi, sudovou saunu, malý nadzemní bazének (2,2 x 1,5 x 0,6 m – provoz v červenci a v srpnu), pergolu s venkovním posezením, plynový přenosný gril a houpací lavici. Ze zahrady je přístupný malý sklípek. Neoplocené parkování u chalupy.  

Akční cena Mimořádná sleva 5999,-Kč z původní ceny na všechny volné týdenní pobyty během září 2021 Více info viz. ceník.
Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 800,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Nadzemní bazének (2,2 x 1,5 x 0,6 m – provoz v červenci a v srpnu) a kopací sud s jacuzzi.
Oplocení zahrady Ano
Internet v objektu - wifi Ano
Sauna Sudová sauna.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 varné jednotky, el. trouba), lednička s mrazícím boxem, myčka na nádobí, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Hospoda v místě (0,6 km). Možnost objednání obědů za dobré ceny v místní kuchyni (1 km). Restaurace v Jemnici (7 km).

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně pobytu. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00

Musíte vidět


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

Období Termín od Termín do Cena za objekt/týden
Léto 2021 26.6.2021 4.9.2021 28 994 Kč
Podzim 2021 4.9.2021 2.10.2021 19 999 Kč - Akční cena 14 000 Kč
Podzim 2021 2.10.2021 2.10.2021 15 995 Kč

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 21,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (5,-Kč/kWh). Poplatek za psa (domácí zvíře) 800,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Police je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

Léto 2021

Termín od Termín do Cena za objekt/týden
28.8.2021 4.9.2021 28 994 Kč Rezervovat

Podzim 2021

Termín od Termín do Cena za objekt/týden
4.9.2021 11.9.2021 14 000 Kč - Akční cena Rezervovat
11.9.2021 18.9.2021 14 000 Kč - Akční cena Rezervovat
18.9.2021 25.9.2021 14 000 Kč - Akční cena Rezervovat

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže. Aktuálně jsou k dispozici podzimní prodloužené víkendy a víkendové pobyty v roce 2021.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty.

Chalupa  Police je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 500,- Kč na noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Police

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Police

Obec Police leží v jižním výběžku okresu Třebíč v malebné mírně zvlněné krajině jen 9 km západně od Vranovské přehrady a 40 km severozápadně od Znojma. Nedaleko ležící Vranovskou přehradu uvítají všichni milovníci dovolené u vody, na své si přijdou také obdivovatelé malebné přírody, historických pamětihodností a cykloturisté. Koupání na koupalištích v Kdousově (3 km) a v Jemnici (7 km) nebo na Vranovské přehradě (7 km). Tenisové kurty v Jemnici (7 km). Jízda na koni v Jiraticích (3 km). Rybaření na místních rybnících (od 1,5 km, možnost zakoupení povolenky v místě) nebo na Vranovské přehradě (7 km). Nákupy a hospoda v místě (0,6 km). Možnost objednání obědů za dobré ceny v místní kuchyni (1 km). Restaurace v Jemnici (7 km).

Turistické cíle:

 • Police (zámek, Muzeum RAF, židovský hřbitov),
 • Uherčice (zámek),
 • Vranovská přehrada (koupání, rybaření, plavby lodí),
 • Bítov (hrad, rozhledna Rumburak),
 • Cornštejn (zřícenina hradu),
 • Vranov nad Dyjí (zámek),
 • Národní park Podyjí (unikátní vinice Šobes, turistické stezky s krásnými vyhlídkami na řeku Dyji),
 • Znojmo (Jihomoravské muzeum, Znojemský hrad, Rotunda sv. Kateřiny, Památník Prokopa Diviše, Minoritský klášter, Znojemské podzemí, Vlkova věž),
 • Jaroměřice nad Rokytnou (zámek),
 • Moravské Budějovice (Muzeum řemesel na zdejším zámku),
 • Slavonice (historické centrum města - Slavonické podzemí, městská věž, Městské muzeum; Pevnostní areál, Muzeum samorostů),
 • Dačice (zámek, památník k 1. vyrobené kostce cukru na světě),
 • Kostelní Vydří (klášter),
 • Telč (zámek se zámeckou zahradou a parkem, historické náměstí se štítovými domy, věž a kostel sv. Ducha, Galerie Jana Zrzavého, památka UNESCO),
 • Nová Říše (klášter),
 • Třebíč (bazilika Sv. Prokopa, Židovská čtvrť – památka UNESCO),
 • výlety do Rakouska (lázně Raabs, hrad Hardegg, historické město Retz).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Police

Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na koupalištích v Kdousově (3 km) a v Jemnici (7 km) nebo na Vranovské přehradě (7 km).
Rybaření v okolí Rybaření na místních rybnících (od 1,5 km, možnost zakoupení povolenky v místě) nebo na Vranovské přehradě (7 km).
Cyklotrasy v okolí
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Jiraticích (3 km).
Tenis v okolí Tenisové kurty v Jemnici (7 km).

Dotazy k pronájmu chalupy Police Položit dotaz

 • Nenalezeny žádné dotazy k pronájmu chalupy Police

Hodnocení Hodnoceno 2×

Vybavení objektu
Poměr cena/kvalita
Čistota objektu
Komunikace s DDS
Okolí objektu
Celkové hodnocení
Alena B. 29. 7. 2021
Alena M. 29. 7. 2021


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace