Chalupa Panské Pole

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 6 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1161

Skvělá cena

Rodinná dovolená

Chata na samotě


Pronájem chalupy Panské Pole - podrobný popis

Jednoduše zařízená 3-pokojová chalupa (65 m2) pro max. 6 osob leží na tak trošku zapomenuté polosamotě u lesa a je ideální pro méně náročné hosty, kteří hledají klid a spojení s přírodou. Chodba. Obytný pokoj (27 m2) je vybaven jídelním koutem, kamny, 2 lůžky a TV. V kuchyňce (7 m2) je k dispozici 4-plotýnková el. plotna, el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač a el. konvice. V objektu pouze užitková voda ze studny. Majitel připravuje vždy 18 l balené pitné vody na týden. Koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a pračkou – bojler 80 l. Samostatné WC. Z chodby vedou příkřejší schody do podkroví, kde se nacházejí 2 ložnice: 1/ (7 m2) s dvojlůžkem a 2/ (20 m2) se 4 lůžky, posezením a TV. Topení: dřevem v kamnech. Nekuřácký objekt. Na přírodním neoploceném pozemku (800 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště s roštem. Pozemkem protéká horský potůček, který na pozemku vytváří jezírko (hloubka až 2 m). Jezírko není určeno na koupání, navozuje však příjemnou atmosféru (šumění vody, pozorování pstruhů). Neoplocené parkování. V objektu je slabší mobilní signál.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně 4-plotýnková el. plotna, el. trouba, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba, topinkovač, toustovač a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Rokytnici v Orlických horách (6 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

14.00-18.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba el. energie (4,2 Kč/kWh). Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Panské Pole je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Panské Pole

Malá osada Panské Pole leží v pěkné přírodě Orlických hor asi 6 km severovýchodně od Rokytnice v Orlických horách. Zdejší zvlněná krajina je vhodná pro milovníky turistiky i cykloturistiky (značená síť cyklostezek). Výhodná je také poloha k přehradě Pastviny (18 km), která nabízí možnost koupání, vodních sportů a rybaření. Koupání také na pěkně vybaveném koupališti v Žamberku (20 km). Tenisové kurty v Rokytnici v Orl. horách (6 km). Nákupy a restaurace v Rokytnice v Orl. horách (6 km). Turistické cíle: krásy Orlických hor (naučná stezka Zemská brána, Suchý vrch s rozhlednou, Velká Deštná, Anenský vrch, …), Hanička a Bouda (dělostřelecké tvrze z druhé světové války), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Letohrad (Muzeum řemesel), Žamberk (rodný dům Prokopa Diviše), Vamberk (Muzeum krajek), Deštné v Orl. horách (Muzeum zimních sportů), Častolovice, Doudleby nad Orlicí, Opočno (zámky), Neratov (poutní kostel), Slavoňov (dřevěný kostelík).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Panské Pole

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přehradě Pastviny (18 km) nebo na koupališti v Žamberku (20 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Pastviny (18 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Orlických horách (6 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Panské Pole Položit dotaz

Vloženo: 11.3.2020

Dobrý den, Je k dispozici nádobí, příbory...? Děkuji

Vážený pane Piták,

děkujeme Vám za Váš zájem o pronájem chalupy č. 1161 Panské Pole.

Kuchyňka je vybavena nádobím pro vaření a stolování pro 6 hostů.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci pobytu nás kontaktujte telefonicky na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.

Vloženo: 27.5.2012

Dobrý den , mám dotaz k možnosti ubytování v termínu 11.8-18.8.2012. Děkuji za info Barbořík L
Vážený pane Barbořík,


děkujeme Vám za Vaše dotazy na chaty 9932 a 1136 Zákupy a chalupu 1161 Panské Pole.


Termín 11.8. - 18.8.2012 je na všech těchto objektech předběžně volný.


Chata 9932 Zákupy:
Cena: 5.908,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 5,-Kč/osoba/den. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.
Chata 1136 Zákupy:
Cena: 7.252,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.
Chalupa 1161 Panské Pole:
Cena: 7.252,- Kč/objekt/týden. Poplatky na místě: Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.


V případě Vašeho zájmu o pobyt na některém z objektů můžete zadat rezervaci online nebo nás kontaktovat na bezplatné lince 800 101 127.

Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace