Chalupa Orlické Záhoří

1 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 5 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 1252

Pronájem chalupy Orlické Záhoří - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Jednoduše zařízená 2-pokojová chalupa pro 4 až 5 osob leží na kraji obce u potoka a je ideální pro méně náročné hosty, kteří hledají klid a spojení s přírodou. Obytný pokoj s kamny a kuchyňským koutem. Ložnice. Koupelna. Neoplocený pozemek: posezení, ohniště. IDEÁLNÍ K TURISTICE a CYKLOTURISTICE. Přírodní KOUPÁNÍ 0,2 km. CENA od 9.352,-Kč/objekt/týden.

Jednoduše zařízená 2-pokojová chalupa (60 m2) pro 4 až 5 osob leží na kraji obce u potoka (nejbližší chalupa se nachází 100 m) a je ideální pro méně náročné hosty, kteří hledají klid a spojení s přírodou. Vstup přes verandu s posezením. Chodba. Obytná místnost (36 m2) je vybavena sedací soupravou, jídelním a kuchyňským koutem, kamny, matrací (přistýlka), TV a rádiem. V kuchyňském koutě je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice. Teplá voda v kuchyni funguje přes malý průtokový ohřívač vody. Vodu před použitím doporučujeme převařit. Na obytnou místnost navazuje samostatná ložnice (20 m2) se 2 lůžky a 2 rozkládacími gauči. Koupelna se sprchovým koutem (průtokový ohřívač vody). Samostatné WC. Topení: dřevem v kamnech, v koupelně el. přímotop. Nekuřácký objekt. Na přírodním neoploceném pozemku (1300 m2) je k dispozici venkovní posezení a ohniště. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Povlečení Povlečení za poplatek 50,-Kč/lůžko/výměna.
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení, ručníky a utěrky vzít s sebou. Povlečení je možno zapůjčit za popl. 50,-Kč/lůžko/výměna.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Orlické Záhoří je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Orlické Záhoří

Rekreační horská obec Orlické Záhoří leží v samém srdci Orlických hor na hranici s Polskem asi 30 km severovýchodně od Rychnova nad Kněžnou. Zdejší hornatá krajina nabízí ideální podmínky pro turisty a cykloturisty (značená síť cyklostezek s propojením do Polska, cyklobusy). Místo je vhodné i k pasivnímu odpočinku či houbaření. Přírodní koupání na malé vodní nádrži v místě (0,2 km) nebo na malém hotelovém koupališti v místě (0,3 km). Jízda na koni v místě (0,5 km). Rybaření na Divoké Orlici (0,1 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 km) Turistické cíle: Orlické hory (Kunštátská kaple, Mezivrší, Anenský vrch, Velká Deštná, Šerlišský mlýn, Šerlich – Masarykova chata, Bukačka, Zemská Brána, přehrada Pastviny), Neratov (poutní kostel), Hanička a Bouda (dělostřelecké tvrze z druhé světové války), Rokytnice v Orlických horách (Muzeum železnice), Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Nové Město nad Metují (zámek), Babiččino údolí, Opočno (zámek), Doudleby nad Orlicí (zámek), Častolovice (zámek), Vamberk (Muzeum krajek).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Orlické Záhoří

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Přírodní koupání na malé vodní nádrži v místě (0,2 km) nebo na malém hotelovém koupališti v místě (0,3 km).
Rybaření v okolí Rybaření na Divoké Orlici (0,1 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,5 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Orlické Záhoří Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Orlické Záhoří nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace