Zobrazit na mapě

Horské chaty v Jizerských horách 26 volných objektů

Prostorný zrekonstruovaný rekreační horský dům k pronájmu se společenskou místností a saunou leží na neoploceném pozemku (hřiště, posezení, ohniště, vyžití pro děti) na krásném místě u lesa a potoka.

9 ložnic / max 43 osob
číslo chalupy: 2337

Skvělá cena

Prostorná horská chata k pronájmu na neoploceném pozemku se společenskou místností leží na atraktivním klidném místě u lesa přímo na turistické stezce vedoucí do vrcholových partií Jizerských hor.

5 ložnic / max 21 osob
číslo chaty: 2299

V hojně navštěvované oblasti Jizerských hor nabízíme horské chaty v každém ročním období. Jizerské hory jsou chráněná krajinná oblast na severu Čech.. 

Na horských chatách v Jizerských horách se nebudete nudit v zimě ani v létě. Kdo by neznal Jizerskou magistrálu, ráj pro běžkaře a v létě pro cyklisty? Mezi nejznámější lyžařské areály patří Ještěd, Tanvaldský Špičák, Bedřichov nebo Ski Bukovka. 

Objevovat tu můžete unikátní vodní díla (např. protrženou přehradu Desná, přehradní nádrž Souš nebo Josefův Důl), rozhledny, hrady a zámky (Sychrov, Frýdlant). Za návštěvu rozhodně stojí i přírodní rezervace Prales Jizera nebo vodopády Jedlové. Nejromantičtější místo “Jizerek” jsou vodopády Štolpichu. Unikátem Jizerských hor je i železniční trať Zubačka, vybudovaná v letech 1899-1902, na jejíž trať vyrážejí historické vlaky. 

Jizerské hory jsou atraktivní také pro pobyty na  jarní prázdniny s dětmi a pronájmy chaty pro silvestrovské pobyty. Pokud hledáte ubytování pro dovolenou s dětmi na horách, máme pro vás nabídku chat a chalup vhodných pro rodinnou dovolenou.

Doporučujeme také samostatné nabídky horské chaty Jeseníky nebo horské chaty Šumava

 

Stylová roubená chalupa s velkou terasou (posezení, gril) leží na velmi pěkném místě ve stráni pod lesem v tiché malé obci v malebné oblasti v Podještědí jen 800 m od místního koupaliště.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1937

Zrekonstruovaná chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (zahradní altán, ohniště) v sousedství rozhledny Nisanky na samotě u lesa a je ideální základnou pro výlety do Jizerských hor.

6 ložnic / max 12 osob
číslo chalupy: 2077

Prohlíželo 94 lidí

Pěkná prostorná chalupa k pronájmu leží ve velké oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) s jezírkem a protékajícím potůčkem v malebném horském prostředí u lesa zcela na okraji obce.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 2045

Poslední volné termíny v létě

Stylová chalupa s obytnou místností s biliárdem a pěkně zařízená chata se pronajímají společně jedné skupině hostů a leží v oplocené zahradě (bazén, trampolína, terasa s posezením, gril).

6 ložnic / max 26 osob
číslo chalupy: 1942

Kvalitně zařízená roubená chalupa na neoploceném pozemku (pergola, ohniště) v obci na jižní straně Jizerských hor jen 600 m od nejbližší sjezdovky a s okolím vhodným pro turisty.

2 ložnice / max 8 osob
číslo chalupy: 1366

Prostorná stylově zařízená chalupa k pronájmu s velkou terasou (bazén, altánek, posezení, gril) a hřištěm leží v malebném prostředí horské obce s možností krásných turistických výletů v okolí.

4 ložnice / max 13 osob
číslo chalupy: 1965

Zrekonstruovaná pěkně zařízená chata s terasou a zapuštěným bazénem na kraji horské obce u lesa v létě s ideálními podmínkami k turistice a v zimě s dvěmi lyžařskými areály vzdálenými do 1,5 km.

4 ložnice / max 16 osob
číslo chaty: 1259

Nově zrekonstruovaná chalupa k pronájmu na přírodním pozemku (terasa, posezení, ohniště) v okrajové části obce u lesa s nádherným výhledem do okolí v oblasti ideální k turistice a zimním sportům.

4 ložnice / max 20 osob
číslo chalupy: 1581

1 - 10 z 26


Akceptované poukázky a asociace