Zobrazit na mapě

Horské chaty v Krušných horách 15 volných objektů

Nová kvalitně zařízená chata s terasovitým pozemkem (vířivka, trampolína, pergola s posezením a krbem) leží v chatové osadě na atraktivním místě v blízkosti ski areálu a četných turistických tras.

3 ložnice / max 8 osob
číslo chaty: 2011

Skvělá cena

Účelně zařízená chata v neoplocené zahradě (posezení, krb, ohniště) na kraji obce na kopci s krásným výhledem do okolí. Ideální v létě k turistice, v zimě k lyžování (běžecké tratě hned za chalupou).

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 0742

Výběr horských chat v Krušných  horách nabízí ubytování po celý rok. Objevujte krásy Krušnohoří, ať už holdujete lyžování, turistice, cyklistice, houbaření nebo jen odpočinku v objetí lesů. 

Krajina v okolí horských chat v Krušných horách je drsná i romantická, prošpikovaná trasami pro pěší i cyklisty. Nejznámější je cyklistická a běžecká Krušnohorská magistrála dlouhá 242 km, vhodná i pro pěší. V zimě se pravidelně proměňuje v ráj běžkařů. V létě díky projektu Cíl3 „Cykloregion Krušné hory“ můžete na kole projet obě strany Krušných hor, českou i německou.

Kdo by neznal Boží dar, Klínovec, Cínovec, Jáchymov - známá lyžařská střediska s ideálními podmínkami pro celou rodinu? Určitě si nenechte ujít návštěvu nejkrásnějších míst Krušných hor, mezi které patří Božídarské rašeliniště nebo přírodní park Přebuz.

Rezervujte si pobyt na horské chatě  v Krušných horách a dopřejte si nezapomenutelné chvíle v srdci této tajemné přírody.

Doporučujeme také samostatné nabídky horské chaty Beskydy nebo horské chaty Šumava

Krušné hory jsou vyhledávané také pro ubytování pro jarní prázdniny s dětmi nebo silvestrovské pobyty.

Novostavba luxusně zařízené chaty k pronájmu s infrasaunou, vířivkou a vyhřívaným venkovním bazénem leží na částečně oploceném pozemku v klidné chatové osadě v Krušných horách.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2217

Skvělá cena

Rezervováno včera

Zděná jednoduše zařízená chata na neoploceném pozemku (zahradní nábytek) na kraji chatové oblasti 5 km od lázní Jáchymov. Okolí nabízí skvělé podmínky k turistice a horské cykloturistice.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 9202

Účelně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (venkovní posezení s grilem a ohništěm) nedaleko největšího lyžařského areálu Klínovec. Ideální pro lyžaře, turisty a cykloturisty.

4 ložnice / max 15 osob
číslo chalupy: 2251

Pěkně zařízená chata k pronájmu se zahradou (zastřešená terasa, ohniště s roštem) leží na okraji obce nad údolím řeky Ohře s výhledem na Doupovské hory jen 6 km od Klášterce nad Ohří (aquapark).

1 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2372

Novostavba luxusně zařízené chaty k pronájmu s infrasaunou, vířivkou a vyhřívaným venkovním bazénem leží na částečně oploceném pozemku v klidné chatové osadě v Krušných horách.

3 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2216

Velmi pěkně zařízená chalupa se stylovou obytnou místností v oplocené zahradě (posezení, gril, ohniště) v tiché ulici na kraji horské obce v malebné krajině Krušných hor. Turistika. Lyžování.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chalupy: 1470

Pěkně zařízená chalupa v oplocené zahradě s možností využití tenisového kurtu v romantickém údolí u lesa v malebné krajině Krušných hor jen 1,5 km od přírodní památky Rotavské varhany.

3 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 0332

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu s oplocenou zahradou (bazén, vířivka, zastřešená terasa, krb, vyžití pro děti) leží u lesa v klidné části malé obce v malebném údolí řeky Ohře.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 23108

1 - 10 z 15


Akceptované poukázky a asociace