Zobrazit na mapě

Horské chaty ve Vysokých Tatrách 7 volných objektů

Pěkně zařízená chalupa k pronájmu na neoploceném pozemku (finská sauna, krytá pergola, krb) u lesa v chatové osadě na kraji obce Gánovce s krásným výhledem na Vysoké Tatry jen 7 km od Popradu.

4 ložnice / max 12 osob
číslo chalupy: 2389

Pěkně zařízená chata (krb) k pronájmu se zahradou (finská sauna, zastřešené posezení, gril, vyžití pro děti) leží v chatové osadě na kraji malebné podhorské obce jen cca 9 km od Štrbského Plesa.

2 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 2479

Horská chata v pravém slova smyslu je označení pro stavení nebo budovu sloužící turistům či horolezcům jako ubytovací zařízení, občerstvovací stanice, nebo jako zastávka při túře. Dnes se však toto označení běžně používá pro chaty na horách

V naší nabídce “Horské chaty Vysoké Tatry” najdete ubytování v útulných chatách a chalupách v této atraktivních oblasti Slovenské republiky. Ubytování na chatách ve Vysokých Tatrách nabízíme v letním i zimním období. Vysoké Tatry jsou nejmenší velehory světa a patří mezi biosférické rezervace UNESCO. Vybrané chaty a chalupy jsou v blízkosti tatranské přírody, která je velmi rozmanitá a v mnoha směrech unikátní.

V létě jsou Vysoké Tatry ideální turistickou oblastí pro celou rodinu, nabízí dechberoucí přírodní scenérie i pestré sportovní vyžití. V zimě nabízejí dokonalé podmínky pro zimní radovánky, kilometry sjezdovek a běžkařských drah nebo sáňkařskou dráhu dlouhou 2,6 km.

Doporučujeme také samostatné nabídky horské chaty Beskydy a horské chaty Jeseníky

 

Náš tip

Prostorná hezky zařízená chalupa k pronájmu s neoplocenou zahradou (pergola s posezením a krbem, ohniště) leží v klidné části obce v malebné podtatranské krajině jen 12 km od Štrbského plesa.

4 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2384

Pěkně zařízená chata k pronájmu na neoploceném pozemku (kryté posezení, krb, trampolína) u lesa v chatové osadě na kraji obce Gánovce s krásným výhledem na Vysoké Tatry jen 7 km od Popradu.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 2390

Jednoduše zařízená chata k pronájmu s oplocenou zahradou (venkovní posezení, gril) leží v horské obci na úpatí Západních Tater v oblasti ideální k vysokohorské turistice 13 km od aquaparku Oravice.

3 ložnice / max 7 osob
číslo chaty: 2391

Pěkně a funkčně zařízená chalupa k pronájmu s infrasaunou a oplocenou zahradou (zastřešené posezení, gril, stolní tenis, trampolína, vyžití pro děti) leží v obci obklopené Vysokými a Nízkými Tatrami.

4 ložnice / max 14 osob
číslo chalupy: 2387

Pěkně a stylově zařízená dřevěnice k pronájmu s infrasaunou a oplocenou zahradou (zastřešené posezení, gril, ohniště, trampolína, vyžití pro děti) leží v obci obklopené Vysokými a Nízkými Tatrami.

3 ložnice / max 10 osob
číslo chalupy: 2388
  • 1

1 - 7 z 7


Akceptované poukázky a asociace