Zobrazit na mapě

Horské chaty 369 volných objektů

Nová v moderním stylu zařízená chata k pronájmu v oplocené zahradě (terasa s posezením, gril) leží v nevelké obci v malebné podkrkonošské oblasti jen 1,5 km od rozhledny Kozinec.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chaty: 1719

Velmi pěkně zařízený bungalov (chata) k pronájmu s terasou (pergola s posezení a grilem) leží na okraji krkonošské obce s okolím vhodným v létě k turistice a v zimě k lyžování (ski areály od 6 km).

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 9648

Horská chata v pravém slova smyslu je označení pro stavení či budovu sloužící turistům či horolezcům jako ubytovací zařízení, občerstvovací stanice, neboHorské chaty jako zastávka při túře. Dnes se však často jedná o prosté označení chaty na horách

V naší nabídce horské chaty najdete ubytování v útulných chatách a chalupách v atraktivních horských oblastech naší republiky. Mezi nejvyhledávanější patří horské chaty Jeseníky, Beskydy a Krkonoše.

Chaty z této nabídky jsou atraktivní jak  pro zimní, tak i letní  dovolenou na horách. Poptávané jsou často také jarní prázdniny s dětmi, a pronájmy chaty pro silvestrovské pobyty. Své kouzlo ale mají i v létě, kdy horská scenérie a podnebí nabízí příjemné teploty oproti žhavému létu ve městech.

Chaty pro ubytování na horách často disponují krbem, některé i wellness zázemím. Hřejivá voda ve vířivce nebo sauna mohou být skvělým relaxem po dni stráveném na túře nebo na sjezdovce. Pokud byste chtěli strávit dovolenou s dětmi na horách, některé chaty nabízejí vyžití např. u stolního fotbálku nebo stolního tenisu a v létě třeba trampolínu na zahradě. Stačí si vybrat tu pravou chatu pro váš pobyt na horách.

Doporučujeme také samostatné nabídky horské chaty Beskydy a horské chaty Jeseníky

Pěkně zařízená chata k pronájmu s oplocenou zahradou (posezení, gril, ohniště) leží u lesa v klidné lokalitě v malebné hornaté krajině v národním parku Malá Fatra jen 16 km od Vrátné doliny.

2 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2383

Poslední volné termíny v létě

Kvalitně zařízená chalupa resp. zcela samostatná podkrovní část chalupy s terasou (posezení, gril) ve velké oplocené zahradě jen 200 m od přehrady Slezská Harta (koupání, rybaření). Cykloturistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1242

Útulný apartmán v rodinném domě se samostatným vchodem v oplocené zahradě (stolní tenis, trampolína, ruské kuželky, posezení, krb) na kraji obce na úpatí Lysé hory jen 3 km od Frýdlantu n. Ostravicí.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo apartmánu: 0306

Pěkná chata k pronájmu se zrekonstruovaným interiérem, terasou (posezení, gril) a výhledem na horu Radhošť leží na okraji obce jen 2 km od místního koupaliště a jen 7 km od Rožnova pod Radhoštěm.

2 ložnice / max 6 osob
číslo chaty: 1912

Stylově zařízený apartmán v komfortním apartmánovém domě s krásným výhledem na šumavské kopce s bohatým sportovně-rekreačním vyžitím (bazén, tenisový kurt). Turistika.

1 ložnice / max 5 osob
číslo apartmánu: 0620a

Poslední volné termíny v létě

Pěkně zařízená chata k pronájmu s terasou (posezení) leží na neoploceném pozemku (ohniště) v chatové osadě u lesa na okraji obce s krásnými výhledy na beskydské panorama. Ideální k turistice.

1 ložnice / max 4 osoby
číslo chaty: 2284

Kvalitně zařízená chalupa k pronájmu leží na neoploceném pozemku (bazén, posezení, gril, ohniště), v chatové rekreační osadě u lesa na okraji obce v turisticky přitažlivé oblasti Šumavy.

3 ložnice / max 9 osob
číslo chalupy: 2264

Luxusně zařízená podkrovní zcela samostatná část chalupy s uzavřeným dvorem (terasa, posezení, gril, ohniště) na nádherné samotě uprostřed luk a lesů. Ideální k odpočinku. Cykloturistika.

2 ložnice / max 5 osob
číslo chalupy: 1334

1 - 10 z 369


Akceptované poukázky a asociace