Chalupa Moravská Nová Ves

3 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 10 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 1305

Rodinná dovolená

Novinka 2013

Chata na víkend


Pronájem chalupy Moravská Nová Ves - podrobný popis

Zajímavě a pěkně řešená 5-pokojová chalupa (100 m2) pro 10 osob v centru obce u cesty je opticky rozdělena na 2 části. Průjezdem se vstupuje do první (přední) části chalupy (55 m2), která je vybavena následovně: Předsíň. Obytný pokoj (16 m2) je vybaven sedací soupravou, TV a DVD přehrávačem. V kuchyni (12 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout pro 4 osoby. Ložnice (20 m2) s dvojlůžkem a 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Plynové topení. Z průjezdu, ke je mj. umístěn stolní tenis a elektronické šipky, se vstupuje na zcela uzavřený dvůr (100 m2) (naprosté soukromí) se zahradním altánkem, venkovním posezením a grilem. Skrz dvůr se vstupuje do druhé části chalupy. Vstup do jídelny (16 m2) s jídelním koutem pro 6 osob, krbovými kamny, TV, DVD přehrávačem a rádiem. Součástí jídelny jsou i kuchyňské spotřebiče (2-plotýnkový el. vařič, lednička s mrazícím boxem, mikrovlnná trouba a el. konvice. Koupelna se sprchovým koutem a WC. 2 ložnice: 1/ (12 m2) se 2 lůžky, umyvadlem a PC (WI-FI) a 2/ (12 m2) se 2 lůžky a patrovou postelí. Z jídelny se pak vstupuje ještě na další dvůr (100 m2) (opět naprosté soukromí) s velkou zastřešenou terasou s posezením, zahradním krbem, mobilním sporákem na tuhá paliva a houpací lavicí. Uzavřené (oplocené parkování). Možnost úschovy jízdních kol. Interiér chalupy je nekuřácký. 50 m od chalupy železnice. Z obce je výborné železniční i autobusové spojení do okolní měst. Možnost zprostředkování posezení ve vinném sklípku s řízenou degustací vína.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Les je vzdálen od chalupy asi 1 km.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, el. trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Garáž Ano
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,1 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00 - 19.00 / 8.00 - 10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 3,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Spotřeba plynu v topné sezóně.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Moravská Nová Ves je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Víkendové pobyty

Pobyty na víkend a prodloužený víkend

Víkendové pobyty a prodloužené víkendy se vyřizují prostřednictvím poptávkového formuláře níže.

Víkend nebo prodloužený víkend si můžete dopřát mimo hlavní letní a zimní sezónu, kdy jsou v nabídce jen týdenní pobyty. Aktuálně  jsou k dispozici víkendové pobyty na jaře 2024. Nejčastěji jsou poptávány víkendy a prodloužené víkendy v období od dubna do poloviny června. Objednávat tak již lze např. pronájem chaty na Velikonoce 2024.

S předstihem si můžete plánovat i víkendový pobyt na chatě na podzim 2024.

Chalupa  Moravská Nová Ves je k dispozici na minimálně 2 noci za cenu 3 000,- Kč za noc.

Poptávkový formulář k Chalupa Moravská Nová Ves

Zobrazit poptávkový formulář


Popis okolí chalupy Moravská Nová Ves

Jihomoravská obec Moravská Nová Ves leží cca. 8 km severovýchodně od města Břeclav. Zdejší kraj je znám především vínem a vinařskou kulturou. Nově zřízené cyklostezky však lákají také cykloturisty a všechny ty, které lákají historické pamětihodnosti. Při dobrém výběru termínu dovolené se můžete přímo v obci setkat s Dnem otevřených sklepů, s předhodovním zpíváním u cimbálu, Svatojakubskými hody nebo vinobraním. Koupání na přírodním koupališti Cihelna (Lužák) v obci Lužice (8 km) nebo na koupalištích v Břeclavi (10 km) a v Hodoníně (12 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Břeclavi (10 km). Tenisové kurty v místě (0,7 km). Rybaření na řece Moravě (3 km). Restaurace (0,1 km), nákupy (20 m) v místě. Turistické cíle: Mikulčice (Slovanské hradiště), Hodonín (zoologická zahrada, lázeňský areál, loděnice – možnost projížďky na motorových člunech po řece Moravě, Muzeum naftového dobývání a geologie), Strážnice (Skanzen Moravského Slovácka), Petrov (zajímavá skupina vinných sklepů z 18. a 19. století zvaná Plže), Milotice (zámek), Starý Poddvorov (větrný mlýn), Nový Poddvorov (rozhledna Na Podluží), Čejkovice (pamětní síň T. G. Masaryka, Templářské sklepy), Lednicko-Valtický areál (zámky Lednice a Valtice, krajinářský park, památka zapsána na seznam UNESCO), CHKO Pálava (výšlapy na Dívčí hrady, Turold, Stolovou horu; Jeskyně na Turoldu), Dolní Věstonice (archeologická expozice), Mikulov (zámek, kostel sv. Šebastiána na Svatém kopečku), Uherské Hradiště (Baťův kanál), Staré Město (archeologická expozice), Buchlov (hrad).

Lázně v okolí

Hodonín (11 km): léčba pohybového aparátu a oběhového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Moravská Nová Ves

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přírodním koupališti Cihelna (Lužák) v obci Lužice (8 km) nebo na koupalištích v Břeclavi (10 km) a v Hodoníně (12 km).
Rybaření v okolí Rybaření na řece Moravě (3 km)
Lázně v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,7 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Břeclavi (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Moravská Nová Ves: Chalupa Jižní Morava, Chalupa Břeclavsko a Pálava, Chalupa Ústecký kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Moravská Nová Ves Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Moravská Nová Ves nejsou zatím žádné dotazy.


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Moravská Nová Ves Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace