Chata Michovka

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 5 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chaty: 1145

Skvělá cena

Rodinná dovolená


Pronájem chaty Michovka - podrobný popis

Pěkně zařízená 3-pokojová chata (57 m2) pro 4 až 5 osob v malé tiché vísce v severní části Českého ráje. Chodba. V kuchyni (15 m2) je k dispozici kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout, kamna a vana (za závěsem). Na kuchyni navazuje malý obytný pokoj (10 m2) (oddělen závěsem) se sedací soupravou a TV+SAT. Samostatné WC. V podkroví (příkré schody) se pak nacházejí 2 samostatné ložnice: 1/ (15 m2) s dvojlůžkem a dětskou postýlkou a 2/ (10 m2) s 2 lůžky a přistýlkou. Topení: tuhými palivy v kamnech. Možnost úschovy jízdních kol. Na oplocené zahradě (250 m2) je k dispozici zastřešené venkovní posezení a zahradní krb s udírnou. Oplocené parkování. Povoleny jsou jen malá psí plemena.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Les je od chaty vzdálen asi 100 m.
Dobře vybavená kuchyně Kombinovaný sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba a el. konvice.
Objekt bez majitele Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace na Malé Skále (5 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chaty Michovka je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chaty poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chaty je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chaty Michovka

Vesnička Michovka leží v severní části Českého ráje asi 8 km severovýchodně od Turnova. Místo je ideální pro strávení aktivní dovolené (poznávání krás Českého ráje), stejně tak k odpočinku. V okolí jsou výborné podmínky k cykloturistice (nově zřízená síť asfaltových cyklotras – mnohé jsou vhodné i pro in-line bruslení). Koupaliště v Železném Brodě (6 km). Tenisové kurty v Koberovech (3 km). Posilovna v Turnově (10 km). Rybaření na řece Jizera (3 km). Lanové centrum a půjčovna lodí na Malé Skále (5 km). Restaurace na Malé Skále (5 km), nákupy v Koberovech (3 km). Turistické cíle: Frýdštejn, Vranov, Kost, Valečov, Trosky, Zbiroh (hrady a zříceniny), Sychrov, Hrubý Rohozec, Hrubá Skála, Humprecht (zámky), Suché skály, Klokočské skály, Hruboskalsko, Maloskalsko, Prachovské skály (skalní města), vrch Kozákov s rozhlednou, Malá Skála (Boučkův statek – lidová architektura s expozicí malíře Josefa Jíry), Dolánky u Turnova (Dlaskův statek – lidová architektura), Bozkovské dolomitové jeskyně, Jablonec nad Nisou (Muzeum skla a bižuterie), Liberec (zábavní park Babylon s aquaparkem, zoologická a botanická zahrada, lanovka na horu Ještěd), Jizerské hory.

Souhrn rekreačních možností v okolí chaty Michovka

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště v Železném Brodě (6 km)
Rybaření v okolí Rybaření na řece Jizera (3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Koberovech (3 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Turnově (10 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chata Michovka: Chata Východní Čechy, Chata Český ráj, Chata Vysočina.


Dotazy k pronájmu chaty Michovka Položit dotaz

Vloženo: 30.6.2014

chata michovka - dotaz týden 26.7.-2.8., je možný příjezd až 29.7. (samozřejmě platba celý týden)

Vážený pane Leksa,

děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1145 Michovka. Ano, příjezd až 29.7. v případě úhrady celého týdne je předběžně volný.

V případě zájmu o rezervaci nebo dalších doatzů se na nás můžete obrátit také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.

Vloženo: 18.2.2013

Dobrý den , jaké je nejbižšší koupání děkuji.
Vážená paní Macáková, děkujeme Vám za Váš dotaz k chatě 1145 Michovka. Nejbližší koupání je na koupališti v Železném Brodě (6 km). V případě dalších dotazů nás můžete kontaktovat také prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 101 127 každý pracovní den od 8:00 do 17:00 hodin.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chaty Michovka Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace