Chalupa Lomnice nad Lužnicí

2 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 6 osob
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0939

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Lomnice nad Lužnicí - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Chalupa resp. samostatná 2-pokojová část chalupy pro 4 – 6 osob v tiché ulici na kraji městečka. Kuchyně. Obytná ložnice. Ložnice. OPLOCENÁ ZAHRADA: zahradní nábytek, gril. KOUPÁNÍ v okolních rybnících od 2 km. VÝBORNÉ PODMÍNKY K CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: zámek Červená Lhota. CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

Chalupa resp. samostatná 2-pokojová část chalupy (55 m2) se samostatným vchodem pro 4 – 6 osob v tiché ulici na kraji městečka. Veranda. Chodba. V průchozí kuchyni (18 m2) je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar, mikrovlnná trouba, el. konvice, jídelní kout a rozkl. gauč pro 2 osoby. Spíž. Obytná ložnice (20 m2) je vybavena dvojlůžkem, TV, rádiem a malým sedacím koutem. Ložnice (11 m2) se 2 lůžky. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 125 l. Možnost připojení na internet (WiFi). Plynové centrální vytápění. Na oplocené zahradě (300 m2), která je spoluužívána s klienty sousedního apartmánu, se nachází zahradní nábytek, přenosný gril a malá garáž pro úschovu kol. Neoplocené parkování. Majitel obývá druhou část chalupy s vlastní zahradou. Na zahradu, která náleží k ubytování, vstupuje pouze v případě údržby květin a trávníku.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička s mrazícím boxem, kávovar, mikrovlnná trouba, el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,3 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 9,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. V případě požadavku vytápění apartmánu se na místě platí paušální poplatek 50,-Kč/den. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lomnice nad Lužnicí je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Lomnice nad Lužnicí

Městečko Lomnice nad Lužnicí leží v CHKO Třeboňsko, cca. 10 km severně od Třeboně. Místo je vhodné nejen k relaxaci, ale zároveň k projížďkám na kole (nově značená síť cyklostezek) i k vycházkám do přírody. Koupání v okolních rybnících (od 2 km) nebo v pískovně ve Frahelži (5 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna, jízda na koni, squash v Třeboni (10 km). Rybaření v místě (0,8 km). Golf v Hluboké nad Vltavou (30 km). Restaurace a nákupy v místě (0,3 km). Turistické cíle: Lomnice nad Lužnicí (naučná stezka Velký Lomnický, přírodní rezervace Velký a Malý Tisý – významná ptačí území) Třeboň (historické náměstí, zámek, Schwarzenberská hrobka, rybník Svět), Jindřichův Hradec (zámek, galerie, Vlastivědné muzeum, Proboštský kostel, přes který prochází poledník 15° od Greenwiche, rybník Vajgar, úzkorozchodná železnice Obrataň-Jindřichův Hradec-Nová Bystřice), Zoo Ohrada u Hluboké nad Vltavou, zámky Hluboká nad Vltavou, Červená Lhota, Kratochvíle; Trocnov (rodiště Jana Žižky), historická města: České Budějovice, Tábor, Písek, Český Krumlov; Chýnovská jeskyně, Novohradské hory, Šumava.

Lázně v okolí

Třeboň (10 km): léčba pohybového aparátu.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lomnice nad Lužnicí

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Rybníky v místě (od 2 km), pískovna ve Frahelži (5 km), krytý bazén v Třeboni (10 km)
Rybaření v okolí Rybaření v místě (0,8 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Třeboni (10 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Třeboni (10 km)
Golf v okolí Golf v Hluboké nad Vltavou (30 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Třeboni (10 km)

Dotazy k pronájmu chalupy Lomnice nad Lužnicí Položit dotaz

Vloženo: 28.6.2012

Dobrý den, nevlastníme auto, proto by nás zajímalo, jak daleko je objekt vzdálen od vlakového a autobusového nádraží.
Děkuji
Vážená paní Radojkovicová, děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 0939 Lomnice nad Lužnicí. Vlakové nádraží je vzdáleno cca. 1 km, autobusová zastávka pak cca. 0,5 km.

Vloženo: 13.2.2011

Prosím o info jestli je u Vás možnost ubytování v tomto termínu 30.5.2010-3.6.2011 a za jakou by byl cenu pro 4 dospělé osoby.
Vážená paní Matějíčková,


děkujeme Vám za dotazy na chalupy Domanín č. 0650 a Lomnice n. Lužnicí č. 0939.

Chalupa Domanín je pronajímána jen na týdenní pobyty (sobota-sobota).

Chalupu Lomnice n. L. lze po dohodě s majitelem pronajmout v mimosezóně na min. 4 noci.
Červen je zatím volný.
Cena: 5.328,- Kč/objekt/4 noci. Poplatky na místě: Rekreační poplatek 4,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč.

V případě dalších otázek nás kontaktujte na níže uvedeném tel. čísle nebo e-mailem.
Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace