Chalupa Leletice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 5 osob
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 1124

Rodinná dovolená

Chata na samotě


Pronájem chalupy Leletice - podrobný popis

Pěkně zařízená 2-pokojová chalupa (bývalý mlýn) (70 m2) pro 4 až 5 osob na polosamotě s velkou zahradou a vnitřním vyhřívaným bazénem. Chodba. Obytná ložnice (36 m2) je vybavena jídelním koutem, krbovými kamny, TV+SAT, 2 lůžky a patrovou postelí. V kuchyni (20 m2) je k dispozici 2-plotýnkový el. vařič, 2 ledničky (1 s mrazícím boxem), mikrovlnná trouba, el. konvice, sporák na tuhá paliva, pec, TV+SAT, jídelní kout a 1 lůžko. V objektu pouze užitková voda. Koupelna s rohovou vanou a WC – bojler 80 l. Z chodby je vstup do prostor velkého vnitřního bazénu (8 x 4 x 1,2 m). Vnitřní bazén má protiproud a je vyhříván (elektricky, popř. dřevem v krbu). Kolem bazénu je zavedeno podlahové topení. Hned u bazénu je k dispozici posezení a krb. Topení v objektu: elektrické, popř. dřevem v kamnech. Kouření povoleno jen u bazénu. Od bazénu se vstupuje na terasu s venkovním posezením a zahradním krbem. Na velké oplocené zahradě (1240 m2) je dále k dispozici stolní tenis, ohniště a pískoviště. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
S bazénem Ano
Oplocení zahrady Ano
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Krb Ano
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Hvožďanech (3 km)

Fakultativní služby

Povlečení je v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Spotřeba el. energie. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Leletice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Leletice

Vesnička Leletice leží asi 16 km severozápadně od jihočeského městečka Blatná. Mírně zvlněná krajina plná rybníků a rybníčků nabízí nespočet možností k cykloturistice (hustá síť cyklistických stezek), k procházkám do přírody i k poznávání historických pamětihodností v okolí. Koupaliště v Hvožďanech (3 km) nebo v Březnici (18 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (30 km). Tenisové kurty a posilovna v Březnici (18 km). Jízda na koni v Martinicích (20 km). Rybaření po domluvě na místním rybníku (0,2 km). Nákupy a restaurace v Hvožďanech (3 km). Turistické cíle: Březnice (zámek), Lnáře (zámek), Kasejovice (Muzeum Václava Mentbergera), Blatná (zámek), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Vysoká u Příbramě (památník Antonína Dvořáka v novorenesančním zámečku), Orlík nad Vltavou (zámek), Zvíkov (hrad), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR přes řeku Otavu), Plzeň (Pivovarské muzeum, Muzeum plzeňského podzemí).

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Leletice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupaliště ve Hvožďanech (3 km) nebo v Březnici (18 km). Krytý aquapark v Horažďovicích (30 km)
Rybaření v okolí Rybaření po domluvě na místním rybníku (0,2 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v Martinicích (20 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v Březnici (18 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Březnici (18 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Leletice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa okolí Písku, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Leletice Položit dotaz

Vloženo: 15.8.2012

Dobrý den,rád bych se zeptal,zda je možné si zajednat pronájem chalupy pouze na prodloužený víkend.Bylo by to od 23.08.2012-26.08.2012.
Pokud tato možnost je reálná,prosím Vás též o zaslání ceny.
Děkuji Štěrba T.
Vážený pane Štěrba, děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu 1124 Leletice. Chalupa se bohužel pronajímá pouze v týdenních turnusech od soboty do soboty. Děkujeme za pochopení.

Vloženo: 8.1.2012

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, jestli se v objektu nachází majitel.Děkuji s pozdravem Prokopová
Vážená paní Prokopová, děkujeme Vám za Váš dotaz k chalupě 1124 Leletice. Chalupa je samostatná, majitel bydlí jinde.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Leletice Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace