Chalupa Lažiště

1 ložnice
Domácí zvíře
Oplocení zahrady
Maximálně pro 4 osoby
Cyklotrasy v okolí
Koupání a vodní sporty v okolí
Číslo chalupy: 0813

Skvělá cena


Pronájem chalupy Lažiště - podrobný popis

Útulně zařízená 2-pokojová chalupa (45 m2) pro 4 osoby v obci. Zádveří. V průchozí kuchyni (16 m2) je k dispozici plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice, jídelní kout, kamna a rádio. Obytná místnost (13 m2) je vybavena posezením, rozkl. gaučem pro 2 osoby a TV. Koupelna s vanou a wc – bojler 120 l. Ložnice (8 m2) s manželskou postelí. Topení: centrální plynové. Nekuřácký objekt. Na malé oplocené zahrádce (35 m2) je k dispozici venkovní posezení, přenosný gril a houpací lavice. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně Plynový sporák (4 hořáky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, el. konvice.
Povlečení Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,2 km)

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Lažiště je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Lažiště

Vesnička Lažiště je umístěna v krásné kopcovité krajině Šumavského podhůří asi 12 km východně od Vimperku. Okolní kopcovitá krajina nabízí ideální podmínky k turistice, cykloturistice (síť značených cyklistických stezek), houbaření nebo jen k relaxaci a odpočinku. Koupání v místě (0,5 km) v požární nádrži, na Husinecké přehradě (5 km) nebo na Křišťanovickém rybníku (8 km). Krytý bazén, tenisové kurty, posilovna v Prachaticích (12 km). Rybaření na Husinecké přehradě (5 km). Restaurace a nákupy v místě (0,2 km). Turistické cíle: Helfenburg (zřícenina hradu), Kratochvíle (zámek), Husinec (rodný dům Jana Husa), Strakonice (hrad s expozicí Muzea středního Povltaví), Chvalšiny (Muzeum Schwarzenberského kanálu), Český Krumlov (zámek, památka UNESCO), Lipenská přehrada, krásy Šumavy (Boubínský prales, Povydří, šumavská jezera, Schwarzenberský kanál – technická památka).

Lyžování v okolí

Nové Hutě (25 km) (1000 - 1140 m. n. m.): 6 vleků, délka sjezdovek: 1,2 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, snowboarding, 20 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis. Zadov (27 km) (890 - 1120 m. n. m.): 2 lanovky, 4 vleky, délka sjezdovek: 4,7 km, náročnost lehká až středně těžká, večerní lyžování, umělé zasněžování, snowboarding, 60 km upravovaných běžeckých tratí, lyžařská škola, půjčovna lyží, skiservis.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Lažiště

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Požární nádrž v místě (0,5 km), Husinecká přehrada (5 km), Křišťanovický rybník (8 km), krytý bazén v Prachaticích (12 km)
Rybaření v okolí Rybaření na Husinecké přehradě (5 km)
Lyžování v okolí Ano
Tenis v okolí Tenisové kurty v Prachaticích (12 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Prachaticích (12 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Lažiště: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa Šumava, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Lažiště Položit dotaz

Vloženo: 17.11.2009

Dobrý den,

ráda bych se zeptala na možnost pronajmutí v termínu od 30.12.2009 do 3.1.2010 (nebo do 2.1.2010, pokud budete chatu potřebovat pro další hosty). Počítáme s tím, že uhradíme celý týden. Jen mám jednu otázku, je nás celkem 5, je možné někde toho pátého uložit? :-)

Děkuji,
s přáním hezkého dne,

Radka Humpoláková
Vážená paní Humpoláková,


děkujeme Vám za Vaši poptávku po ubytování na chalupě Lažiště č. 0813.
Chalupa je od 26.12.09 - 2.1.10 zatím volná. Zkrácený pobyt na Silvestra bohužel
není možný.
Kapacita objektu je max. 4 osoby, tuto kapacitu nelze překročit.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na bezplatné lince 800 101 127
nebo na e-mailu.

Vloženo: 14.7.2008

Dobrý den,
v popisu chalupy jsem nenašla, jak je kuchyň vybavena klasickým nádobím a náčiním.
Děkuji za odpověď,

Jitka M.
Ano, chalupa 0813 Lažiště (stejně tak všechny ostatní objekty v naší nabídce) je vybavena nádobím pro odpovídající počet ubytovaných.
Zobrazit všechny dotazy


Seznam turistických cílů v okolí chalupy Lažiště Všechny turistické cíle


Související objekty

Akceptované poukázky a asociace