Chalupa Kunvald

2 ložnice
Domácí zvíře
Cyklotrasy v okolí
Maximálně pro 8 osob
Koupání a vodní sporty v okolí
Les u objektu
Číslo chalupy: 0604

Prodloužený víkend


Pronájem chalupy Kunvald - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Zrekonstruovaná, jednoduše vybavená 3-pokojová chalupa pro 8 osob. Obytná místnost. Kuchyně. 2 koupelny. 2 ložnice. U DOMU: pergola s posezením. KOUPÁNÍ, TENISOVÉ KURTY, JÍZDA NA KONI 0,3 – 0,5 km v místě. IDEÁLNÍ K TURISTICE a CYKLOTURISTICE. TIP NA VÝLET: Letohrad (Muzeum řemesel). CENA od 8.288,-Kč/objekt/týden.

Zrekonstruovaná, jednoduše vybavená 3-pokojová chalupa (100 m2) pro 8 osob v obci u silnice. Chodba. Průchozí obytná místnost (28 m2) je vybavena sedacím a jídelním koutem, kamny, TV, videem a rádiem s CD. V kuchyni (17 m2) je k dispozici el. 2-plotýnkový vařič s pečící troubou, lednička, kávovar, mikrovlnná trouba, el. konvice a jídelní kout. Průchozí koupelna se sprchovým koutem, WC a pračkou (bojler 80 l). V 1. patře se nachází průchozí hala, 2 ložnice: 1/ průchozí (28 m2) se 4 lůžky a 2/ (24 m2) s manželskou postelí a 2 lůžky. Koupelna s vanou a WC (bojler 80 l). Topení: na tuhá paliva. Nekuřácký objekt. Přírodní pozemek (500 m2). Vedle domu je k dispozici pergola s venkovním posezením a přenosný gril. K vypůjčení jsou šipky. Neoplocené parkování.

Domácí zvíře Domácí zvíře za poplatek 350,-Kč/zvíře/týden. Více o pobytech se psy.
Les u objektu Ano
Povlečení Ano
Pračka Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v místě (0,8 km)

Popis objektu majitelem

Naše ubytovací zařízení je umístěno téměř ve středu obce Kunvald. Je velmi dobře přístupné. V domě je dostatek místa pro 8 osob. Určitým komfortem je vybavení koupelnou a sprchovým koutem a 2 WC. V domě je také dostatek prostoru na vaření. V případě ochlazení je možné si zatopit v krbových kamnech. Okolo domu je udržovaný trávník, který je možné běžně používat k různým hrám a sportovním aktivitám. Venku je posezení pod zakrytou pergolou s možností grilování na přenosném grilu. Dřevo je k dispozici na topení a případně i na opékání. Pro menší děti je připravena houpačka s jednoduchou prolézačkou a pískoviště. 300 m od domu je požární nádrž, která je hojně využívána ke koupání.

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek 10,-Kč/osoba/den. Vratná kauce 2000,-Kč. Poplatek za psa (domácí zvíře) 350,-Kč/zvíře/týden.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Kunvald je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Kunvald

Obec Kunvald leží v Orlických horách, asi 6 km severně od Žamberku. Zdejší zvlněná krajina nabízí ideální podmínky k turistice i cykloturistice. Koupání v požární nádrži v místě (0,3 km) nebo na koupališti v Žamberku (7 km). Tenisové kurty, jízda na koni (0,3 km) v místě. Rybaření na přehradní nádrži Pastviny (8 km). Restaurace a nákupy v místě (0,8 km). Turistické cíle: Kunvald (pamětní domek Jednoty bratrské, socha J. A. Komenského), Litice (hrad), Potštejn (zřícenina hradu), Letohrad (Muzeum řemesel), Bouda a Hanička (dělostřelecké tvrze z druhé světové války, Králíky (Vojenské muzeum), Častolovice, Rychnov nad Kněžnou, Doudleby nad Orlicí (zámky), Suchý vrch (rozhledna).

Tipy od majitele

V okolí Kunvaldu se dají podnikat hezké pěší výlety do okolních lesů, jsou zde také značené cyklotrasy. Výlety je možné podnikat např. do Polska, Orlických hor (Velká Deštná, Říčky - zde je lanový park). Navštívit lze Muzeum řemesel v Letohradě nebo muzeum vojenské techniky v Králíkách.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Kunvald

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání v požární nádrži v místě (0,3 km) nebo na koupališti v Žamberku (7 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradní nádrži Pastviny (8 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni v místě (0,3 km)
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,3 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Kunvald: Chalupa Východní Čechy, Chalupa Orlické hory, Chalupa Vysočina.


Dotazy k pronájmu chalupy Kunvald Položit dotaz

  • K pronájmu chalupy Kunvald nejsou zatím žádné dotazy.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace