Penzion Kamýk nad Vltavou

1 ložnice
Domácí zvíře
Internet v objektu - wifi
Maximálně pro 2 osoby
Oplocení zahrady
Cyklotrasy v okolí
Číslo penzionu: 0781a

Pronájem penzionu Kamýk nad Vltavou - podrobný popis

Rodinný penzion leží na kraji obce Kamýk nad Vltavou cca 1 km od vodní přehradní nádrže Kamýk. V penzionu je k dispozici 7 pokojů. Pokoj A: 2-lůžkový pokoj (12 m2) v 1. patře s malou předsíňkou je vybaven 2 lůžky, stolkem s taburetkami, TV, ledničkou a přípojkou na internet. Součástí pokoje je koupelna se sprchovým koutem a WC. V penzionu je pro hosty k dispozici restaurace s dětským koutkem. V ceně pobytu je již zahrnuta snídaně. Na místě možnost objednání večeře. Nekuřácký objekt. Na oploceném pozemku (3000 m2) je k dispozici bazén (11 x 6 x1,5 m, solární výhřev) a venkovní posezení. Oplocené parkování.

Domácí zvíře Ne
Internet v objektu - wifi Ano
Oplocení zahrady Ano
Les u objektu Ano
Garáž Ano
Povlečení Ano

Fakultativní služby

Povlečení a ručníky jsou v ceně.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba, délka ubytování a storno poplatky

Ceník ubytování penzionu Kamýk nad Vltavou je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem penzionu poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem penzionu je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.

Před rezervací se seznamte se storno poplatky v penzionu Kamýk nad Vltavou.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí penzionu Kamýk nad Vltavou

Obec Kamýk nad Vltavou leží na rozhraní Středních a Jižních Čech. Zdejší mírně zvlněná, na lesy bohatá krajina kolem řeky Vltavy je ideální k cykloturistickým i turistickým výletům. Koupání, vodní sporty, rybaření, jízdy parníkem na přehradě Kamýk (1 km) nebo také na Orlické přehradě (20 km). Tenisové kurty v místě (0,5 km). V penzionu na přání zprostředkují jízdu na koni a v kočáře. Nákupy v místě (0,5 km). Turistické cíle: Kamýk nad Vltavou (zřícenina hradu Vrškamýk, barokní kostel Pany Marie), Orlík nad Vltavou (zámek), Zvíkov (hrad), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Březnice (zámek), Dobříš (zámek), hlavní město Praha 60 km.

Souhrn rekreačních možností v okolí penzionu Kamýk nad Vltavou

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Koupání na přehradě Kamýk (1 km) nebo také na Orlické přehradě (20 km)
Rybaření v okolí Rybaření na přehradě Kamýk (1 km) nebo také na Orlické přehradě (20 km)
Jízda na koni v okolí Jízda na koni a v kočáře na přání v penzionu v místě
Tenis v okolí Tenisové kurty v místě (0,5 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Penzion Kamýk nad Vltavou: Penzion Jižní Čechy, Penzion přehrada Orlík, Penzion Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu penzionu Kamýk nad Vltavou Položit dotaz

Vloženo: 21.7.2012

Dobrý den, chtěli by jsme se u Vás ubytovat v termínu 16.-19.8.2012, 2 osoby + 4 leté dítě. Byli jsme u Vás v loňském roce ubytováni a byli jsme moc spokojeni.Ještě máme dotaz jestli by jsme mohli zase vzít malého psa jezevčíka sebou? Děkuji. Kalbáčová
Vážená paní Kalbáčová,


děkujeme Vám za Váš zájem o penzion 0781a Kamýk nad Vltavou.


Naše cestovní agentura nabízí v tomto penzionu stejně jako na všech ostattních objektech v hlavní letní sezóně (červenec - srpen) pouze týdenní pobyty od soboty do soboty. Kratší pobyt bohužel nelze objednat.
Pes není dle smlouvy na objektu povolen.


V případě dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.

Vloženo: 10.2.2009

Dorý den, chci se zeptat uvedená cena 6020,- platí pro dvě osoby na týden bez jídla? A jak by to bylo, kdybychom chtěli přijet jen na 5 dní? Bylo by možně vzít s sebou psa? Děkuji za odpověď

Mazánková
Vážená paní Mazánková,


děkujeme Vám za Vaši poptávku na ubytování v penzionu Kamýk nad Vltavou č. 0781a.

Cena: 6020,- Kč/objekt/týden - bez stravy.
V penzionu je k dispozici: RESTAURACE.

Zkrácený pobyt je možný po odsouhlasení majitele.
Bohužel pobyt psa není povolen.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo zájmu o rezervaci Vámi vybraného objektu nás kontaktujte na bezplatné lince 800 101 127 nebo e-mailem.


Zobrazit všechny dotazySouvisející objekty

Akceptované poukázky a asociace