Chalupa Jestřebice

1 ložnice
Domácí zvíře
S bazénem
Maximálně pro 2 osoby
Oplocení zahrady
Stolní tenis v objektu
Číslo chalupy: 1008

Pronájem chalupy Jestřebice - podrobný popis

V NABÍDCE V LÉTĚ. Kvalitně zařízená 2-pokojová samostatná část chalupy pro 2 osoby na kraji obce. Plně zařízená kuchyně s KRBOVÝMI KAMNY. PODKROVNÍ POKOJ se sedací soupravou a manželskou postelí. ZAHRADA: BAZÉN (5 x 2 x 1,4), STOLNÍ TENIS, posezení, krb. KOUPÁNÍ a RYBAŘENÍ na Orlické přehradě od 8 km. CYKLOTURISTIKA. TIP NA VÝLET: hrad Zvíkov. CENA od 9.324,-Kč/objekt/týden.

Kvalitně zařízená 2-pokojová samostatná část chalupy (100 m2) pro 2 osoby na kraji obce. Vstup do obytné kuchyně (30 m2), ve které je k dispozici el. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, kávovar a el. konvice. Součástí kuchyně je také jídelní kout, malé posezení (2 křesla) u norských krbových kamen, TV, Hi-Fi věž a rádio. Koupelna se sprchovým koutem a WC – bojler 20 l (rychlý ohřev). Z kuchyně vede schodiště do otevřeného podkrovního pokoje (65 m2), který je vybaven manželskou postelí, sedací soupravou, TV+SAT a PC s internetem (od roku 2011); vstup na balkon s malým posezením. El. vytápění. Nekuřácký objekt. Na velké oplocené zahradě (1600 m2) je k dispozici bazén (5 x 2 x 1,4 m), stolní tenis, posezení v altánku, zahradní kuchyně s krbem, přenosným grilem a posezením. Zahrada je spoluužívána s majitelem, který obývá zcela samostatnou část chalupy. Majitel chová kočky. Oplocené parkování.
Domácí zvíře Ne
S bazénem Ano
Oplocení zahrady plot a částečně zeď
Stolní tenis v objektu Ano
Les u objektu Ano
Dobře vybavená kuchyně El. sporák (4 plotýnky, trouba), lednička, mikrovlnná trouba, myčka na nádobí, kávovar a el. konvice.
Povlečení Ano
Satelit Ano
TV Ano
Vzdálenost stravování Restaurace v Bernarticích (3 km)

Popis objektu majitelem

Pobyt u nás je vhodný pro rekreanty, kteří chtějí strávit odpočinek v klidném prostředí na jednom místě s možností podnikat výlety do hezkého okolí. Po aktivně stráveném dni může následovat příjemné večerní posezení u krbu, grilu, bazénu buď sami nebo v úzkém kruhu s majiteli, kteří Vám, budete-li chtít, budou vždy k dispozici radou i pomocí.

Fakultativní služby

Povlečení v ceně. Ručníky a utěrky vzít s sebou.

Příjezd/Odjezd

16.00-19.00 / 8.00-10.00


Ceník ubytování –  týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou zadány žádné ceny

Poplatky na místě

Rekreační poplatek. Vratná kauce 2000,-Kč.

Platba a délka ubytování

Ceník ubytování chalupy Jestřebice je stanoven za pronájem celého objektu bez ohledu na počet ubytovaných osob, pokud není v ceníku uvedeno jinak. Standardně je pronájem chalupy poskytován v týdenních turnusech od soboty do soboty nebo v jeho násobcích.

Platbu zálohy ve výši 50% z celkové ceny za pronájem chalupy je třeba uhradit do tří pracovních dní poté, co Vám bude rezervace potvrzena. Doplatek je splatný 22 dní před nástupem na ubytování. Začíná-li Váš pobyt za 25 dní a méně, hradí se po potvrzení rezervace celá částka včetně doplatku. Údaje pro platbu obdržíte v potvrzení rezervace. Podrobnější informace o postupu vyřízení rezervace ubytování ze strany cestovní agentury DDS TOUR naleznete na stránce jak objednávat. V případě zájmu o pobyt nás neváhejte kontaktovat.


Volné termíny –  Týdenní pobyty So - So

  • Aktuálně nejsou dostupné žádné volné termíny

Popis okolí chalupy Jestřebice

Vesnička Jestřebice leží na půlce cesty mezi městy Písek a Tábor. Přehrada Orlík (26 km2 vodní plochy) je vzdálena asi 8 km. Místo je vhodné k odpočinku, cykloturistice, vycházkám do přírody i k výletům za historickými pamětihodnostmi. Koupání, vodní sporty a rybaření v Červené nad Vltavou nebo v Podolsku u Orlické přehrady (8 - 10 km). Koupaliště v Milevsku (10 km). Krytý bazén, posilovna a squash v Písku (24 km). Jízda na koni na Starém Sedle (8 km). Golf v Sudoměřicích u Bechyně (20 km). Restaurace a nákupy v Bernarticích (3 km). Turistické cíle: Jestřebice (rozhledna Kupa), Orlík nad Vltavou (zámek), Zvíkov (hrad), Vysoký Chlumec (skanzen – muzeum vesnických staveb Středního Povltaví), Příbram (Hornické muzeum, poutní místo Svatá Hora), Březnice (zámek), Blatná (zámek), Písek (historické centrum, nejstarší kamenný most v ČR), Tábor (Husitské muzeum, katakomby, hrad s vyhlídkovou věží), Chýnov (Chýnovská jeskyně), Sezimovo Ústí (vila bývalého prezidenta Dr. Eduarda Beneše), Bechyně (zámek, klášter, první elektrická železniční trať v republice a železobetonový most přes řeku Lužnici).

Tipy od majitele

Rekreační objekt se nachází na výhodném místě mezi bývalým královským městem Písek a hustiským Táborem. V blízském okolí jsou známé památky jako je hrad Zvíkov, zámek Orlík, zámek Hluboká nebo i méně známé jako jsou zámky v Březnici, v Blatné, hrady Choustník a Šelmberk, zámek Bechyně nebo kláštěr Milevsko. Pro sportovně založené klienty je nedaleko golfové hřiště, síť cyklostezek i turistických tras, které vedou kolem přírodních, historických i technických památek v okolí Orlické přehrady, řeky Lužnice nebo Jistebnicka.

Lázně v okolí

Bechyně (15 km): léčba pohybového ústrojí.

Souhrn rekreačních možností v okolí chalupy Jestřebice

Cyklotrasy v okolí Ano
Koupání a vodní sporty v okolí Červená nad Vltavou nebo Podolsko u Orlické přehrady (8 - 10 km), koupaliště v Milevsku (10 km), krytý bazén v Písku (24 km)
Rybaření v okolí Rybaření v Červené nad Vltavou nebo v Podolsku u Orlické přehrady (8 - 10 km)
Lázně v okolí Ano
Jízda na koni v okolí Jízda na koni na Starém Sedle (8 km)
Tenis v okolí Ano
Golf v okolí Golf v Sudoměřicích u Bechyně (20 km)
Posilovna v okolí Posilovna v Písku (24 km)

V naší nabídce naleznete i další ubytování ve stejné lokalitě jako Chalupa Jestřebice: Chalupa Jižní Čechy, Chalupa okolí Písku, Chalupa Karlovarský kraj.


Dotazy k pronájmu chalupy Jestřebice Položit dotaz

Vloženo: 30.6.2010

Dobry den, chtel bych s zeptat zdali by se tato chata dala zarezervovat
pro dva dospele a dve deti 2 a 7 let.
Predem dekuji za informace.
S pozdravem krasneho dne Martin Homola
Vážený pane Homola,


děkujeme Vám za Váš zájem o chalupu Jestřebice č. 1008.
Tento objekt je pro max. 2 osoby, překročení kapacity není možné.

Pokud nám sdělíte Vaše požadavky, rádi Vám vyhledáme jiné volné chaty či chalupy.


V případě jakýchkoliv dotazů jsme Vám k dispozici na níže uvedeném kontaktu.Související objekty

Akceptované poukázky a asociace